Konkurs z Fantastycznymi zwierzętami

Szanowne Bestie i puchate Stwory, z okazji premiery DVD "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" mamy dla Was do rozdania niezwykły komplet związany z produkcją! Do wygrania jest wydanie DVD filmu, książkowy scenariusz, breloczek z nifflerem i mnóstwo zakładek!


A żeby wygrać komplet należy rozwiązać poniższą zagadkę i przesłać odpowiedź na wskazany mail (wraz z adresem do wysyłki). Na wasze prace czekamy pod adresem konkurs.bestia@o2.pl.Dziewczynka miała sześć zapałek, bo to była bardzo biedna dziewczynka z zapałkami. Chciała je sprzedać bardzo bogatemu królewiczowi.

Ale on powiedział: Zrób z tych zapałek cztery trójkąty a ożenię się z tobą i będziesz miała całe królestwo. Ponieważ była to dziewczynka biedna ale z wyobraźnią, zrobiła to bez trudu. Jak?
Oprócz samych rozwiązań pamiętajcie o podesłaniu danych do wysyłki (i akceptacji zasad przetwarzania danych zgodnie z RODO), co ułatwia nam rozsyłanie nagród - adres: konkurs.bestia@o2.pl. Na zwycięzców czeka komplet "Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda" (DVD, scenariusz, breloczek i zakładki) - powodzenia!++

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl i Galapagos.
2. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa do 25.03.2019 godz. 23.59
3. Ze względu na przepisy, wszelkie informacje o zwycięzcach są wiadome wyłącznie redakcji, a powiadomienie o wygranej zostanie wysłane do zwycięzców.

PS Przepraszamy też, że nie wszystkim jesteśmy w stanie odpisać na maila, dlatego od razu tu dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie.

„Tetris” z nowym materiałem –recenzja gry „Patchwork Doodle”

„Patchwork”, ojciec wersji „Doodle”, zajmuje drugie miejsce w rankingu gier abstrakcyjnych na stronie Board Game Geek, co sprawia, że wobec tego tytułu nie można przejść obojętnie, jeśli lubi się tego typu planszówki. A jak ma się rzeczywistość do statystyk? Już po pierwszej partii wiadomo, iż wysoka ocena jest zasadna.

Obrazek

Ostrze

W księgarniach pojawiło się wznowienie "Ostrza" Joe Abercrombiego.

W kinach

W tym tygodniu możecie w kinach oglądać kilka ciekawych pozycji, a nasze propozycje poniżej.

Dziadek do orzechów na Blu-ray i DVD

Jedna z najpiękniejszych baśni w gwiazdorskiej obsadzie z Keirą Knightley, Mackenzie Foy, Helen Mirren i Morganem Freemanem od 3 kwietnia na Blu-ray™ i DVD!

Ludzkie uczucia – recenzja „Vision”

Komiksy z superbohaterami mają łatkę mordobić, które raczej nie zawierają bardzo poważnej treści. Coraz więcej autorów walczy z tymi poglądami, poprzez nadawanie większej głębi postaciom oraz przekazywanie ważnych wartości. Tom King nie udał się także na tę bitwę ze stereotypami. On rozpętał apokalipsę…

Obrazek

Przygotuj się do walki i bądź prawdziwym bohaterem – recenzja komiksu paragrafowego „Rycerze 2 – Wiadomość”

Komiksy paragrafowe na polskim rynku to stosunkowo nowa forma rozrywki, ale ostatnimi czasy wyjątkowo popularna. Dlatego też wydawnictwo FoxGames postanowiło pójść za ciosem i kontynuować ten bardzo ciekawy trend. „Rycerze 2 – Wiadomość" to dalszy ciąg historii trzech braci, którzy po raz kolejny wyruszają, tym razem już jako prawdziwi wojownicy, na pełną przygód wyprawę z zadaniem powierzonym przez samego króla. Czy jesteś gotowy na tę niebezpieczną podróż? Zatem miecze i łuki w dłoń – zaczynajmy!

Obrazek

Jak Słowianie z Mongołami wojowali - recenzja książki "Jaksa: Bies idzie za mną"

Jacek Komuda to pisarz rozpoznawany głównie z powieści, których akcja osadzona jest w Polsce magnackiej. Jako jeden z pierwszych twórców fantastyki doszedł do wniosku, że nadwiślański kraj ze swoją historią, wierzeniami i dosyć krnąbrną szlachtą jest idealnym miejscem na teatr dla powieści stawiających jednocześnie na szybką akcję, charyzmatycznych bohaterów, jak i czasami ambitniejsze wątki. Tym razem postanowił jednak odejść od utartego szlaku i stworzył początek cyklu fantasy, którego fabuła rozgrywa się w królestwie Lendii i jego okolicach.


Obrazek

W kinach

W tym tygodniu możecie w kinach oglądać kilka ciekawych pozycji, a nasze propozycje poniżej.

Zabawki diabła

Wznowienie drugiego tomu przygód Domenica Jordana trafiło do księgarń.

Serce Lodu

W serii "Polskie Fantasy" debiutuje Arkady Saulski powieścią "Serce Lodu".

Kiedy niemieckie baśnie spotykają słowiańską mitologię – recenzja książki „Moc srebra”

Wyobraźcie sobie miejsce na ziemi całe skąpane w śniegu. Gdzie tylko spojrzycie waszym oczom ukaże się mieniąca w słońcu biel. Niestety ten obraz nie jest zwykłym dziełem natury, a klątwą, z którą muszą borykać się mieszkańcy królestwa Litwasu. To Starzykowe Królestwo przypomina ludziom o swoim istnieniu i tylko nieliczni są w stanie stawić czoła niebezpieczeństwu. Wśród śmiałków znajdują się sama cesarzowa Irina oraz przeciętna lichwiarka, których losy splotą się zupełnie nieoczekiwanie…


Obrazek

O chłopcu, który rysował potwory

Szukacie czegoś strasznego? Nie możecie ominąć "O chłopcu, który rysował potwory" Keith Donohue.

Magia trwa!

Powróćcie do Hogwartu w najnowszej produkcji ze Świata Magii J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda na 4K UHD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD. To druga z pięciu zaplanowanych nowych filmowych przygód od twórcy sagi Harry Potter.

Żaden rozumny człowiek nie wierzy w fizykę - recenzja książki "Mroczny Zbawiciel"

Ponad wiek temu do zwykłego, ludzkiego świata zaczęły przenikać nadprzyrodzone istoty. Bogowie, demony i cała plejada innych, niezrozumiałych dla człowieka tworów uznała, że Ziemia to dobra piaskownica do zabawy, W takim pokręconym otoczeniu żyje główny bohater książki Miroslava Žambocha. Nosząc w sobie cząstki obu światów i jednocześnie nie pamiętając nic ze przeszłości dalszej niż kilka lat, wędruje przez niebezpieczne bezdroża i wykorzystując swoje ponadprzeciętne, demoniczne zdolności. Najmuje się do wykonywania najpodlejszych zadań. Nie rozumie dlaczego nawet potężne abominacje czują pewną obawę w trakcie konfrontacji.


Obrazek

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 maja 2019, 10:41 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka