Mroczny Rycerz powrócił! >Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki< już na DVD!

Gdy Scooby-Doo i Brygada Detektywów trafiają na przeciwników, z którymi nie mogą sobie dać rady, na ratunek spieszy Mroczny Rycerz! Niezastąpiona ekipa specjalizująca się w rozwiązywaniu zagadek powraca i łączy siły z największą gwiazdą wśród superbohaterów w najnowszej pełnometrażowej produkcji Warner Bros. Animation i DC Entertainment. Animacja „Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki” zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 marca.

ATLAS LĄDÓW NIEBYŁYCH - książka jakiej dotąd nie było!

Na księgarniane półki powróciła książka "Atlas lądów niebyłych"

Wieża świtu

Co prawda "Wieża świtu" Sarah J. Maas dopiero w kwietniu, ale można już zamawiać tytuł w Empiku.

Wielkość nie zawsze ma znaczenie - recenzja książki "Podróże Guliwera"

Lemuel Guliwer to bardzo nieszczęśliwy człowiek żyjący na początku XVIII wieku. Za każdym razem, kiedy tylko wypływał na morze, jego statek tonął, wyrzucali go na brzeg piraci, lub przytrafiały mu się inne perypetie sprawiające, że był zmuszony ułożyć sobie życie w nowej krainie. Dzięki temu poznał Lilliput, krainę ludzi tak malutkich, że dla głównego bohatera byli niczym zabawki, Brobdingnag, gdzie to on był dla mieszkańców wielkości laleczki, Laputę, miasto w chmurach oraz krainę Houyhnhnmów, koni dla których to dwunożni stanowią zwierzynę domową. Dla niezmordowanego podróżnika przygody te są powodem do przemyśleń nad ludzką naturą.


Obrazek

W kinach

W tym tygodniu możecie w kinach oglądać kilka ciekawych pozycji, a nasze propozycje poniżej.

Spiżowy gniew

Michał Gołkowski w tym roku nie zamierza dać sobie urlopu pisarskiego, bo dziś w księgarniach można znaleźć już jego najnowszą powieść, "Spiżowy gniew".

Zadra

Krzysztof Piskorski, dwukrotny laureat Zajdla, powraca na rynek ze wznowieniem "Zadry", która tym razem pojawia się za sprawą Wydawnictwa Literackiego.

Rzeczy ulotne

W nowym wydaniu twórczości Neila Gaimana pojawiły się właśnie "Rzeczy ulotne".

Pieśń i krzyk

Oprócz "Marzyciela", dziś w księgarniach spod znaku SQN pojawia się zwieńczenie trylogii Jacka Łukawskiego, "Pieśń i krzyk".

Marzyciel

Wydawnictwo Sine Qua Non dziś proponuje powieść "Marzyciel" Laini Taylor.

Kwiecień pod znakiem Kańtoch

Trzeci tom trylogii spod szyldu Uroboros autorstwa Anny Kańtoch - "Tajemnica godziny trzynastej" - ma ukazać się osiemnastego kwietnia 2018 roku.

Terror się zbliża

Powieść "Terror" Dana Simmonsa to perełka wśród horrorów - i powróci w twardej oprawie 21 marca!

Wszyscy będziecie się unosić – recenzja wydania Blu-ray „To”

Stephen King ma pecha do ekranizacji jego książek. Spośród licznych prób przeniesienia jego opowiadań bądź powieści na srebrny ekran tylko kilka można zaliczyć do udanych. Spośród nich można wyróżnić takie gnioty jak chociażby „Komórka” z Edwardem Nortonem czy „Dzieci kukurydzy” (każda część). Są też filmy kategorii średniej, jak chociażby „Mgła” czy Misery. Wreszcie te parę filmów: „Skazany na Shawshank”, „Lśnienie” to prawdziwe perełki światowej kinematografii. Pierwotną ekranizację „To” - jednej z najlepszych powieści „króla horroru” - należałoby umieścić gdzieś w kategorii średniej – niby uzyskała status kultowej, ale po wielu latach brzydko się zestarzała i jest właściwie nieoglądalna. W 2017 roku pojawił się remake tej produkcji, niosąc ze sobą wiele obaw. Do której z kategorii ostatecznie będzie można go przypisać?


Obrazek

Kolekcja Komiksy Star Wars#6: „Klasyczne Opowieści tom 6” - zapowiedź

Premiera szóstego tomu Legend Star Wars od wydawnictwa De Agostini już 14 marca!

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 mar 2018, 04:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka