Zostań Mistrzem Gry na AVANGARDZIE!

"Mistrzowie tkania iluzji słowem, przybądźcie i oczarujcie nas pięknem przedstawianych przez Was światów i cudownych opowieści..."

"Babel 17" pod patronatem!

"Babel 17" pióra Samuela R. Delany'a to klasyka SF, a nasz serwis objął ją właśnie swym patronatem medialnym. Książka ta ukaże się nakładem wydawnictwa Solaris jeszcze w maju tego roku.

Zapowiedź Guślarska

Pod koniec 2009 roku wydamy w serii Klasyki SF (twarda oprawa) grubaśny wybór najlepszych opowiadań guslarskich *Kira Bułyczowa*. Taki tom będzie wspaniałym zwieńczeniem twórczości rosyjskiego pisarza, a także urozmaiceniem tej najlepszej na polskim rynku serii science fiction. Miłośnicy Guślaru od dawna naciskali nas na taką luksusową edycję.

Informacje z Solarisu

Pod koniec 2009 roku wydawnictwo Solaris wyda w serii Klasyki SF (twarda oprawa) potężny wybór najlepszych opowiadań guslarskich Kira Bułyczowa. Wydawnictwo wierzy, że "taki tom będzie wspaniałym zwieńczeniem twórczości rosyjskiego pisarza, a także urozmaiceniem tej najlepszej na polskim rynku serii science fiction". "Miłośnicy Guslaru od dawna naciskali nas na taką luksusową edycję" - mówią przedstawiciele Solarisu.

"Miasto Szaleńców i Świętych" już w sprzedaży!

Do księgarni trafiła już powieść Jeff'a Vandermeera pt.:"Miasto Szaleńców i Świętych". Pozycja ta ukaże się nakładem wydawnictwa Solaris i jest objęta patronatem medialnym przez nasz serwis.

Gry... dużo gier!

Dzisiaj, już tradycyjnie, aktualizacja działu gier. Mam dla was trzy recenzje, przy czym jedna z nich jest autorstwa Naimada. Rzućcie okiem...

Fragment "Requiem dla lalek"

Prezentujemy dziś opowiadanie z planowanego na lipiec 2008, zbiorku opowiadań "Requiem dla lalek". Książka autorstwa Cezarego Zbierzchowskiego ukaże się nakładem wydawnictwa Fantasmagoricon i jest objęta przez Bestiariusz patronatem medialnym. Opowiadanie pod tytułem "Innego nie będzie" można znaleźć tutaj.

AVANGARDA ujawnia sekrety CTHULHU NIGHT

Badacze i śmiałkowie, oto macie okazję poznać tajemnice najbardziej plugawej nocy, rodzaje czekających Was wyzwań... otwórzcie księgi na zmurszałych stronicach opisujących niewypowiedziane rytuały i obrządki CTHULHU NIGHT, by dowiedzieć się więcej..."

Aktualizacja D&D!

Nadszedł czas na kolejną aktualizację działu Dungeons & Dragons. Niestety, nieprzyjazna kolej losu nie pozwoliła mi wstawić dziś żadnych moich tekstów. Tym niemniej, prezentuję wam oto trzy teksty autorstwa Naimada:

Grojkon 2008 - podsumowanie konwentu

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z podsumowaniem konwentu Grojkon, który odbył się w dniach 18-20 kwietnia 2008 w Żywcu. Krótki tekst, przygotowany przez organizatorów zjazdu, znajdziecie tutaj .

Przed - Porytkonowe ostatki

Nieubłagalnie zbliża się najbardziej postrzelony konwent w Polsce. A z samym konwentem zbliża się też termin zamknięcia programu. A termin ten wypada dokładnie 18. maja o północy.

Przedostatnie godziny przed ConStarem

Już dosłownie za moment rozpocznie się w Krakowie trzecia i ostatnia edycja konwentu ConStar. Organizatorzy informują, że wszystko jest dopięte na przedostatni guzik, a zgłaszający się do przedostatniej chwili sponsorzy podbili stawkę wartości nagród do 11 tysięcy złotych. Cała pula czeka na uczestników konkursów, którzy będą mogli sami wybierać nagrody, płacąc za nie Mutagenami - konwentową walutą.

Garść literatury na weekend majowy

Za oknami wiosna i właśnie zakwitły wiśnie. Wraz z nimi nadszedł czas na kolejne, literackie smakołyki, czyli porcję nowych wierszy, recenzji, a także fragment książki rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Atomowa aktualizacja

Witam wszystkich Łowców Mutantów i Wojowników Autostrad. W dzisiejszej aktualizacji mamy dla Was kilka ciekawych artykułów. A oto i one:

Relacja z Grojkonu 2008

Tydzień po zakończeniu Grojkonu 2008 zamieszczamy obszerną relację spisaną przez Galathara. Oto i ona.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 sie 2017, 09:31 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka