Tineya

Tineya, projekt nad którym Bestiariusz objął patronat medialny, to jednocześnie świat fantasy i system autorski, tworzone od dłuższego czasu przez Bractwo Wiecznego Płomienia.Duchy, dzikie puszcze, technologiczne mocarstwa oraz walka między tymi, dla których magia jest zakazanym wynaturzeniem i tymi, którzy nią żyją - to tylko nieliczne z elementów Tineyi. Już teraz można o części z nich przeczytać na stronie projektu, jednak na wszystkie szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać.
Przygotowania do wydania systemu zbliżają się powoli do końca, a ten moment będzie poprzedzona rozległą kampanią promocyjną – jej częścią jest komiks, który zostanie wydany jako wprowadzenie do realiów świata – premiera „Starego Porządku” już 1 maja na Constarze!
Grupa ogłosiła również na swoim forum konkurs, w którym wzięcie udziału zajmuje, jak zapewniają, tylko kilka minut, a przewidziane zostały interesujące nagrody. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.tineya.net.

Obrazek

Tineya

Tineya, projekt nad którym Bestiariusz objął patronat medialny, to jednocześnie świat fantasy i system autorski, tworzone od dłuższego czasu przez Bractwo Wiecznego Płomienia.

East Game United - patronujemy!

Miło mi poinformować, iż nasz serwis z dniem dzisiejszym objął patronat nad konwentem East Game United, który odbędzie się w dniach od 9 do 11 maja bieżącego roku w Białymstoku. Wszystkich zainteresowanych tym zlotem, łączącym w sobie cechy konwentu fantastyki oraz zjazdu miłośników e-sportu, odsyłam na oficjalną stronę .

Patronat i fragment

Nasz serwis dzięki wydawnictwu Solaris objął swym patronatem kolejną książkę Johna Crowleya: "Małe, duże". Prezentujemy także fragment powieści: "Rytuał" Marii i Siergieja Diaczenków.

ConStar już za tydzień!

Trochę ponad tydzień pozostaje do startu tegorocznego ConStaru, który odbędzie się w dniach 1-4 maja w Krakowie. Lada chwila przedstawiony zostanie pełny program imprezy. Tymczasem organizatorzy przekazują trzy superwieści z frontu walk o jak najmocniejszą formułę konwentu.

Filmowa środa

Czołem!
Z jednodniowym opóźnieniem dostarczam Wam, drodzy czytelnicy kolejną porcję filmowych tekstów. Tym razem są to dwie recenzje nowości napisane przez Naimada oraz tekst o wybitnym reżyserze stworzony przeze mnie.

Gra Roku wybrana!

W sobotę o godzinie 16 na targach LEVEL_01 w Krakowie została przyznana nagroda Gry Roku 2008, oraz tytuł Wyróżnienia Graczy. Obydwa laury zdobyła gra "Puerto Rico", wydana w Polsce przez firmę Lacerta. Pełna informacja na stronie Gry-Planszowe.pl
Serdecznie gratulujemy!

Super Happy Hour, czyli dwa tygodnie do ConStaru

Już tylko dwa weekendy dzielą nas od długiego majowego odpoczynku, który warto rozpocząć w Krakowie od konwentu ConStar. Niebawem można spodziewać się prezentacji programu imprezy oraz pełnej listy kilkunastu zaproszonych Mistrzów Gry, którzy poprowadzą sesje na konwencie.

"Requiem dla lalek" pod patronatem!

Bestiariusz swym patronatem medialnym objął szykowaną na lipiec książke wydawnictwa Fantasmagoricon. Jest to:"Requiem dla lalek" Cezarego Zbierzchowskiego.

Strona i jedna noc więcej

Zamieszczamy dwa nowe newsy dotyczace programu tegorocznej edycji konwentu AVANGARDA:

Premiera "Miecz dla króla"

Książka T.H. White'a "Miecz dla króla" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

"Miecz dla Króla" już w księgarniach

Książka T.H. White'a "Miecz dla króla" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Polskie wydanie Saboteur

Jak podaje G3, w kwietniu na polskim rynku pojawi się polskie wydanie karicanki "Saboteur". Obok "Fasolek" i "6. bierze", Sabotażysta jest już trzecią grą Amigo wydaną przez G3. Wszystko wskazuje na to, że firma nie zamierza na tym poprzestać - mniej więcej w połowie roku polską premierę będzie miała jedna z gier niemieckiego wydawnictwa ABACUSSPIELE.

II Międzynarodowy Zlot Fanów Serii Gothic - patronujemy!

Z dniem dzisiejszym objęliśmy patronatem II Międzynarodowy Zlot Fanów Serii Gothic. Zjazd odbędzie się w Książu Wielkim podczas Targów Gier Komputerowych G3, w dniach 4-5 października 2008. Wszelkie szczegóły znajdują się na uruchomionej niedawno oficjalnej stronie konwentu .

Avangarda 2008

Nasz serwis objął swym patronatem Konwent Avangarda! To już z czwarta odsłona tej imprezy.
AVANGARDA 2008 z założenia jest zlotem miłośników szeroko pojętej fantastyki (literatura, gry itp), ale serdecznie zaprasza wszystkie osoby chcące zapoznać się z okołofantastycznymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Tegoroczna impreza kręcić się będzie wokół horroru i grozy, z naciskiem na twórczość H.P. Lovecrafta i mitologię Cthulhu. Nie będzie to jednak dominujący ani specjalnie przewodni wątek konwentu, a więc fani innych nurtów nie muszą się obawiać, że nie znajdą tu nic dla siebie.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 sie 2017, 09:31 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka