Plakat Nawikonu już jest!

Znamy już oficjalny plakat Nawikonu 2008. Przypominamy, że konwent odbywa się 3-5 października w Rzeszowie.

Listopad będzie należał do Blizzarda...

...a to za sprawą dodatku do gry World of Warcraft. Blizzard oficjalnie potwierdził datę wydania rozszerzenia. Wrath Of The Lich King pojawi się 13 listopada

Nowy Komiks ze świata Star Wars

Dziś do sprzedaży trafił nowy miesięcznik komiksowy pt."Star Wars". Pozycja ta ukazała się dzięki wydawnictwu Egmont.

Kosmojajarze z planety Kosmojajo kontratakują!

"Kosmiczne Jaja" Mela Brooksa, legendarna parodia filmów Sci-Fi ze szczególnym uwzględnieniem "Gwiezdnych Wojen", powracają już w tym miesiącu. Telewizja G4 zapowiedziała na 21-go września premierę serialu animowanego "Spaceballs".

"Wojny Klonów" z napisami i dubbingiem

Premiera "Wojen Klonów" już 26 września. Wiadomo już, że film ten będzie wyświetlany w Polsce w wersjach zarówno z dubbingiem, jak i z napisami. Wersje z napisami będą dostępne tylko w kinach cyfrowych. "Wojny klonów" z dubbingiem będą wyświetlane w godzinach południowych, natomiast wersje z napisami - wieczornych.

Warszawski Salon Książki

W najbliższy piątek, czyli 19 września odbędzie się pierwsza edycja Warszawskiego Salonu Książki. Wydarzenie to będzie miało charakter kiermaszu wydawnictw książkowych. Organizatorzy zapewnili bogaty program. Wśród nich nie zabraknie i znanych autorów polskiej fantastyki i SF.

Przemierzyć czasoprzestrzeń

Podróże zawsze ludzi pociągały. Chyba każdy chciał kiedyś przemierzyć świat. Niewątpliwie są też tacy, którzy marzyli o przebyciu nie tylko przestrzeni, ale także czasu. Albo też bardzo odległych uniwersów, w niekoniecznie teraźniejszym czasie. Nie powinno więc dziwić, że o podobnych podróżach traktują liczne książki. Niektóre z nich prezentujemy Wam dzisiaj wraz z aktualizacją literacką.

DC Universe Online ma scenarzystę

Jeden z zachodnich serwisów poinformował, że Geoff Johns został zatrudniony przy pisaniu scenariusza do gry DC Universe Online. Johns tworzył wcześniej scenariusze do komiksów Green Lantern (tytuł polski "Zielona Latarnia"), Justice Society of America i Action Comics (dwie ostatnie serie nie były wydawane w Polsce)

"Coś" powraca!

Jak podaje serwis LatinoReview.com jeden z najlepszych horrorów ma szanse doczekać się kolejnej części. Nowe "Coś" będzie prequelem filmu z 1982 roku. Wyjaśnione zatem pewnie będzie skąd wzięła się obca forma życia w norweskiej bazie i najprawdopodbniej będziemy świadkami dramatu jaki się tam rozegrał.

Funky Koval w Hollywood

Jeden z lepszych polskich komiksów ma szansę na ekranizację. Niezależny producent z USA wykupił prawa do przeniesienia na srebrny ekran przygód Funky Kovala z albumu "Bez oddechu". Film ma powstać w ciągu pięciu lat. Warunkiem jest jednak zebranie odpowiednich funduszy.

Trailer do F.E.A.R. 2 Project Origin

W sieci pojawił się nowy trailer do kolejnej części F.E.A.R. Uchyla on rąbka tajemnicy na temat fabuły gry. Można go obejrzeć m.in. pod tym adresem http://pl.youtube.com/watch?v=XoqlmXaEfHs

Star Wars: The Force Unleashed jednak nie na PC

Wbrew pogłoskom i nadziejom fanów uniwersum Star Wars, gra na blaszakach się nie ukaże.

"Piekło Pocztowe" już w księgarniach

Dziś na półki księgarni trafiła najnowsza książka Terry'ego Pratchetta, "Piekło pocztowe". Jest to kolejna pozycja osadzona w realiach Świata Dysku - tak poczytnej serii wśród wielu miłośników fantastyki.

Who you gonna call?

Powstanie kolejna część "Pogromców duchów". Do napisania scenariusza wytwórnia Columbia Pictures zatrudniła Lee Eisenberga i Gene'a Stupnitsky'ego, nominowanych do nagrody Emmy producentów serialu "Biuro" ("The Office").

Premiera polskiego " ASSAULT ON BLACK REACH"

Dziś swą premierę ma polski starter do gry bitewnej Warhammer 40 tysięcy : "Szturm na Czarną Granicę". Jest to produkt skierowany nie tylko do początkujących graczy ale i do tych bardziej zaawansowanych.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 lis 2017, 12:04 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka