Nawikon 2008 pod patronatem

Dnia 3 października o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie rozpocznie się konwent Nawikon 2008. Trwać on będzie do 5 października.

"Oko Jelenia: Drewniana Twierdza" już w sprzedaży!!!

Nowa książka Andrzeja Pilipiuka: "Oko Jelenia: Drewniana Twierdza" trafiła już na pułki księgarni. Tym razem autor zabierze nas do Norwegii z XVI wieku. Mimo, że książka dopiero co się ukazała to już od kilku tygodni zajmuje wysokie miejsce na liście bestsellerów Merlin.pl

Czy Voltron jednak ocali Wszechświat?

Choć produkcja filmu "Voltron: Defender of the Universe" została porzucona przez New Regency, gigantyczny robot najwyraźniej nie ma zamiaru dać o sobie łatwo zapomnieć. Produkcję postanowiła przejąć firma Relativity Media, która obecnie prowadzi już finalne rozmowy z właścicielem praw do Voltrona, World Events Prods. Jednocześnie Relativity Media rozmawia już z ewentualnym reżyserem "Voltrona", Maxem Makowskim.

Fallout 4 w planach?

Fallout 3 ma być w sklepach na przełomie października i listopada, a już pojawiły się informacje o możliwości stworzenia kolejnych gier w tym świecie.

Jesienne cienie

Lato dobiega końca. Noce stają się coraz dłuższe, a wieczory chłodniejsze. Z kątów zaczną spoglądać na nas złowrogie cienie. Niektóre z nich nie są tylko cieniami...
Oto kolejna aktualizacja do Zew Cthulhu, a w niej...

Nowa Diuna już w sprzedaży!

Do księgarń trafiła najnowsza powieść, która powinna zainteresować wszystkich miłośników Diuny Franka Herberta. "Diuna. Krucjata przeciwko maszynom" Briana Herberta i Kevina J. Andersona jest do kupienia od 31.08.08.

Wrześniowe zapowiedzi z Fabryki Słów

Już we wrześniu czytelnicy mogą spodziewać się nowych tytułów wydanych przez Fabrykę Słów. Będą to, książka Andrzeja Pilipiuka: "Oko Jelenia. Drewniana Twierdza", oraz "Ślady Krwi" autorstwa Tanyi Huff.

Nowe filmy do Dead Space

Premiera gry Dead Space zbliża się wielkimi krokami. Oto kolejne trzy filmy związane z tym tytułem, które choć nie ukazują gameplaya, to jednak bez wątpienia pozwolą Wam poczuć klimat tej produkcji.

Okładka "Tamtej strony czasu".

Znamy już projekt okładki do najnowszej książki Eugeniusza Dębskiego: "Tamtej strony czasu". Książka ta jest kontynuacją powieści "Tamta strona świata" i ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów już na jesieni.

Premiera Munchkina PL przesunięta

"Bzzzt...transmisja.... kkkrrrr...kodowana.....wziuuuu.... premiera obiektu "MUNCHKINPL".... bumbumbum...z przyczyn niezależno-drukarskich ....bamabam...przesunięta.... wrrrrrrrrrr.....oczekujcie..... bulbulbulbul....dalszych instrukcji...weeweewee..."

HBO rezygnuje z filmowej adaptacji "Kaznodziei"

Scenarzysta Mark Steven Johnson poinformował w jednym z ostatnich wywiadów, że HBO rezygnuje z realizacji "Kaznodziei". Głównym powodem ma być zbyt duża brutalność scenariusza. Podobno drugim czynnikiem są zbyt duże kontrowersje jakie wywołuje komiksowy pierwowzór.

Peter Jackson i Guillermo Del Toro scenarzystami "Hobbita"

Peter Jackson i Guillermo Del Toro zakończyli ośmiomiesięczne poszukiwania scenarzystów do nowego filmu "Hobbit", opartego na sławnej książce J.R.R. Tolkiena. Zdecydowali, że nikt nie nadaje się do tego zadania lepiej, niż oni sami.

Far Cry 3 potwierdzony!

Jeszcze nie wydano drugiej częśći Far Cry`a, a już została zapowiedziana jej kontynuacja.
Jeden z pracowników Ubisoftu - Patrick Redding - ujawnił podczas targów Games Convention, że montrealski oddział firmy pracuje nad trzecią częścią gry. Akcja ma wciąż toczyć się w Afryce. Nie jest to jednak przesądzone, gdyż gra jest we wstępnej fazie produkcji i wiele się jeszcze może zmienić. Ponowna wizyta na Czarnym Lądzie jest jednak wysoce prawdopodbna. Z wypowiedzi Reddinga wynika, że firma wiąże z tym kontynentem duże nadzieje oraz, że ma on w sobie sporo niewykorzystanego potencjału.

Okładkowe zapowiedzi Fabryki Słów

Prezentujemy zbiór okładek, które ozdobią najnowsze książki wydane przez Fabrykę Słów. Pozycje te niedługo ukażą się na półkach księgarni.

Żołnierze na Polconie!

Dzięki uprzejmości Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze, w polconowy piątek, na placu obok klubu konwentowego powstanie mini-miasteczko wojskowe. Będzie tam można obejrzeć nowoczesny sprzęt będący wyposażeniem naszej armii oraz zobaczyć szereg ciekawych pokazów.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 lis 2017, 12:05 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka