Znamy adres Porytkonu 3 1/3

Organizatorzy Zagłębiowskiego Konwentu Miłośników Fantastyki i Popkultury Japońskiej "Porytkon 3 1/3" informują, że potwierdzone zostało udostępnienie szkoły, w której impreza się odbędzie.

Będzie to Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Gwiezdnej 2 w Sosnowcu. Placówka składa się z kilku dużych budynków, a jej atutem są szerokie korytarze, obszerne sale w których dla nikogo nie zabraknie miejsca, duże podwórze z boiskami (w tym do siatkówki plażowej!), a także bliskość sklepów i przystanków autobusowych. Wszystko to zapewni konwentowiczom komfortowe warunki na Porytkonie 3 1/3.

Uwolnij fantazję - konkurs literacki!

W ramach XXIV Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki POLCON 2009 zapraszamy do udziału w konkursie literackim UWOLNIJ FANTAZJE. Patronat nad konkursem objął „Fahrenheit” Magazyn Literacki s-f, fantasy i horroru.

Star Wars Komiks 6/2009 (10)

Do kiosków na terenie całego kraju trafił najnowszy numer magazynu "Star Wars - Komiks". A oto co zawiera szósty w tym roku numer:

Ostatnia runda przedpłat na konwent Avangarda V

Wczoraj ruszyła już ostatnia z zaplanowanych kumulacji. Potrwa do 28 czerwca - a co za tym idzie, właśnie do 28 czerwca macie czas aby przedpłacić składkę akredytacyjną na konwent Avangarda V - a przy okazji sporo zyskać.

Sfinks dla Kameleona

"Kameleon" Rafała Kosika otrzymał nagrodę Sfinks w kategorii Polska Powieść Roku, przyznawaną przez fundację Solaris.

Rusza strona Porytkonu 3 1/3

Dziś ruszyła strona internetowa Porytkonu 3 1/3 - konwentu fantastyczno-mangowego, który odbędzie się w Sosnowcu w dniach 23-25.10.2009. Na stronie znaleźć można najważniejsze informacje o konwencie. Organizatorzy obiecują sukcesywnie uzupełniać stronę o nowości związane z Porytkonem.

Strona Porytkonu 3 1/3 dostępna jest pod adresem: www.porytkon.irpg.pl.

Organizatorzy niezmiennie zapraszają także do udzielania się na Porytkonowym Forum i do czytania Porytkonowego Bloga.

Meldunek Dzienny nr 05/12/09-A

Oto informacje od organizatorów ConFuzji 2009: "Koleżanki i Koledzy Funkcjonariusze! Strażnicy i Agenci! Już za cztery dni zaczynamy! A tymczasem - zapoznajcie się z programem, który trzymaliśmy w ukryciu do ostatniej chwili! Przyjedźcie do nas koniecznie - mamy wszystko, co jest Wam potrzebne - i sporo więcej! Czekamy na Was w Krakowie". Program ConFuzji 2009.

Koszulki Avangardy V

Przedstawiamy oficjalne koszulki konwentowe, jakie będzie można nabyć wyłącznie podczas Avangardy, zarówno w kroju męskim jak i damskim!

Zmiany w organizacji Goblikonu

Organizatorzy konwentu Goblikon informują, że w ramach POWT (Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej) zjazd jest współfinansowany z funduszy EFRR (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) oraz z budżetu państwa, w związku z czym nastąpiły duże zmiany w stosunku do lat poprzednich odnośnie wielu aspektów jego organizacji.

SW Komiks Wydanie Specjalne 1/09

Zgodnie z zapowiedziami w dniu 30 czerwca do sprzedaży trafi pierwszy numer wydania specjalnego "Star Wars - Komiks". Nowa pozycja ma szanse stać się kwartalnikiem jeśli zostanie pozytywnie przyjęta przez czytelników. Komiks dodatkowo będzie zawierał plakat

Wampiry, strzygi i spółka - sesja RPG

Już jutro 13 czerwca, w Muzeum Etnograficznym w Warszawie przy ul. Kredytowej 1, kolejna dawka wrażeń w Przestrzeni Spotkań z Wampirami. Zapraszamy na sesję gry role playing zabierającą graczy w odległe zasnute mgłą i cieniami Karpaty do Rumuni początku XVIII wieku – czyli okresu wojen austriacko tureckich.

Ruszył Fantastyczny GrajDół

Rozpoczęło się planszówkowe szaleństwo w Nidzicy. Na stronie imprezy znaleźć można rozpiskę atrakcji. Kilkadziesiąt gier, turnieje i konkursy z nagrodami i cała masa rozrywki czeka na Was do niedzieli i to wszystko za jedyne 10 zł. GrajDół to też szansa na wyjątkowo niedrogie uczestnictwo w Festiwalu Fantastyki – za jedyne 30 zł można wziąć udział w zamkowych atrakcjach i spotkać ulubionych autorów. Zapraszamy

Meldunek Dzienny nr 03/12/09-A

Na stronie konwentu "ConFuzja" - pojawił się meldunek zawierający następujące informacje:

Festiwal FAIR PLAY

Już za niespełna miesiąc letni festiwal gier Fair Play w Nowym Sączu, na stronce imprezy pojawił się już plakat z najważniejszymi punktami programu.

"Mars" Rafała Kosika - już wkrótce premiera

Jakie zagadki kryje Czerwona Planeta? Ludzie w poszukiwaniu Nowego Świata rozpoczynają terraformowanie Marsa.
Opuszczają przeludnioną Ziemię, aby zbudować nową cywilizację. Czym zaskoczy ich Czerwona Planeta? Już 17. czerwca w serii Science Fiction z Plusem wydawnictwa Powergraph premiera nowego wydania "Marsa" Rafała Kosika.

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Festiwal Fantastyki Cytadela
  • Nejiro 9
  • Zakonki 2018
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 kwi 2018, 04:51 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka