"Mroczne Czasy" już są!

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiejszego dnia można nabyć pierwszy tom nowego komiksowego cyklu Star Wars pt. "Mroczne Czasy: Ścieżka Donikąd". Komiks pojawił się wcześniej w przedsprzedaży na XX Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, gdzie można było zaopatrzyć się w tą pozycję w promocyjnej cenie.

Warsztaty metafizyczne na Porytkonie

Organizatorzy sosnowieckiego konwentu Porytkon 3 1/3 przygotowali atrakcję, niespotykaną dotąd na polskich konwentach. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w warsztatach metafizycznych, prowadzone przez Konrada T. Lewandowskiego, doktora filozofii, a także znanego i lubianego pisarza fantastyki.

Jak mówi sam autor, "podczas spotkania oderwiesz się od codziennej krzątaniny i spojrzysz z dystansu na zdumiewający fakt swojego istnienia. Proste ćwiczenia, rozmowy oraz dyskusje z prowadzącym pomogą dostrzec kierunki zmian zachodzących w Twojej egzystencji i przejąć nad nimi kontrolę."

Biesiada z Pilipiukiem

Muzeum Hansa Klossa (Katowice, ul. Gliwicka 6) planuje w najbliższej przyszłości (w ciągu najbliższego miesiąca) zorganizować Biesiadę Literacką z Panem ANDRZEJEM PILIPIUKIEM.

SWCP znów dorboczynnie

Zaprzyjaźniony serwis, z którym mamy stałą współprace, czyli www.Star-wars.com.pl znów działa charytatywnie. Tym razem portal ten pragnie pomóc nienarodzonemu jeszcze chłopcu, cierpiącemu na chorobę serca typu HLH. I ty możesz pomóc Frankowi. Jak to zrobić i więcej szczegółów na temat tej akcji znajdziecie tutaj.

Poznań Game Arena

Poznań Game Arena to wydarzenie unikatowe w naszym kraju. O wyjątkową promocję szóstej edycji imprezy dbać będą m.in. Empik, Allegro, Nasza Klasa, Radio Eska czy Wirtualna Polska. O jej niespotykany klimat i premierowy charakter zadbają najwięksi producenci i dystrybutorzy gier oraz sprzętu. Rozgłos wydarzeniu zapewni kilkuset akredytowanych dziennikarzy i 30 tys. uczestników. Tak prezentuje się największy w Polsce event poświęcony multimediom i elektronicznej rozrywce.

Konkurs TDF

Uwaga, uwaga! Ogłoszono konkurs, a jako że popiera on ludzi aktywnych, nie dotyczy on zgadywania ulubionej potrawy czy innych ulubionych rzeczy organizatorów, a inwencji twórczej. Jest to konkurs na grafikę na plakat i koszulkę konwentową. Więcej szczegółów tutaj. Zapraszamy do udziału!

Komiksowych recenzji kwartet

Witajcie. Niestety na komiksową aktualizacje przyszło Wam, Drodzy Czytelnicy, w tym miesiącu czekać o dwa dni dłużej, ale za to znajdziecie w niej cztery recenzje:
- "Barbarzyńcy: Klątwa" - Miało być tak pięknie, a wyszło...
- "Dylan Dog: Gdy nadchodzi pełnia" - Detektyw na tropie wilkołaków.
- "Star Wars - Komiks - Wydanie Specjalne 2/09" - „Biggs Darklighter: Bohater Rebelii”.
- "Star Wars - komiks" numer 9/09" - "Być Bobą Fettem" i „W nieznane”.

Biesiada Literacka

Zapraszamy na kolejną Biesiadę Literacką, która odbędzie się 7. października 2009 r. o godz. 18:00 w Muzeum Hansa Klossa (Katowice, ul. Gliwicka 6). Będzie można spotkać tam Łukasza Orbitowskiego, porozmawiać z nim, nabyć jedną z jego książek, a także… wypić z nim kufel pełnego jasnego (gratis!).

QFANT #3

Informujemy, że 25 września ukazał się trzeci numer kwartalnika fantastyczno-kryminalnego „QFANT”. Znajdziecie w nim siedem opowiadań, tyleż samo artykułów publicystycznych, komiks oraz dwie galerie.

Mały Książę na kartach komiksu

W listopadzie w sprzedaży ma ukazać się komiks Joanna Sfara na podstawie książki Antoine'a de Saint-Exupéry'ego. Na polski rynek obrazkowa wersja Małego Księcia trafi dzięki Wydawnictwu Znak.

Mistrzostwa Polski Star Wars Miniatures na Porytkonie 3 1/3

Na konwencie Porytkon 3 1/3 odbędą się Mistrzostwa Polski 2009 SW Miniatures. To pierwsza tego typu impreza w Polsce!
Organizatorzy planują osobną klasyfikację dla młodszych graczy (13 i mniej lat), by i oni mieli o co grać. Wśród nagród znajdą się m.in. puchary oraz boostery, w tym z najnowszego dodatku "Galaxy of War".
Turniej w formacie 150 pkt Constructed odbędzie się w sobotę 24 października.

100 % akcji i Moralnego Niepokoju!

Do „Gry w pochowanego” zaprasza Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Na Czytelników czekają zagadki i szarady: od zabawy w kotka i myszkę, po solidną łamigłówkę.
W przyszły czwartek na WP - videoczat z autorem książki.

Powrót zimnego drania

Wczoraj miała miejsce premiera I części "Śliskiego" Pawła Kornewa.

Horror po sarmacku

"Opowieści z dzikich pól" Jacka Komudy od piątku znowu dostępne na księgarskich półkach!

Japonia widziana oczyma 20 autorów

Prezentujemy przykładowe plansze z antologii "Japonia widziana oczyma 20 autorów". Komiks trafi do sprzedaży 9 października 2009 roku. Przedpremierowo będzie można go zakupić podczas MFKiG w Łodzi.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 cze 2018, 10:57 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka