Bitwy Rysunkowe

Bitwy Rysunkowe na Bestiariuszu ogłaszam za otwarte.
Od dziś wszyscy rysownicy będą mieli szansę zmierzyć się w turnieju rysunkowym na naszej stronie.

Oscary 2008 tuż tuż...

24 lutego około północy (nie wiem jeszcze jak będzie z transmisją w TVP, czy będzie przekaz live, czy z opóźnieniem) poznamy laureatów najważniejszej nagrody srebrnego ekranu.

Aktualizacja działu gier

Witam! Jako że w zeszłym miesiącu na stronę wpadły dwa moje teksty i jeden Naimada, tym razem wymieniliśmy się rolami. Zmieniły się też proporcje typów gier - a więc zamiast dwóch komputerowych i jednej towarzyskiej, prezentujemy dwie recenzje gier planszowych oraz jedną poświęconą grze komputerowej.

XV MFF Raport Nr. 1

Znana jest już lista gości XV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FANTASTYKI, który odbędzie się 12-15 czerwca 2008 w Nidzicy. Można poznać też inne punkty programu i koszty imprezy.

Nowości w dziale D&D

Pomimo jutrzejszej poprawki oraz tego, że książki aż ryczą do mnie abym do nich przyszedł i zasmakował zawartej w nich wiedzy przedstawiam Wam moją pierwszą i mam nadzieję nie ostatnią aktualizację!

Conventum - nowy konwent warszawski

Z przyjemnością informujemy, że strona i prace nad nowym konwentem w Warszawie - Conventum - ruszyły już na dobre. W obecnej chwili organizatorzy starają się załatwić lokalizację, termin oraz czekają na rejestrację stowarzyszenia.Tymczasem zapraszamy na stronę oraz forum. Tam znajdziecie więcej informacji. A kolejne wieści już wkrótce!

Nowe patronaty!

Miło mi poinformować, że nasz serwis objął patronatem medialnym trzy kolejne publikacje wydawnictwa Solaris. Oto i one:

To, co bibliofile lubią najbardziej...

Luty - piękny miesiąc dla uczniów, którzy mają akurat wtedy ferie. To także gorzki, sesyjny czas dla wszystkich studentów. Niemniej to także dobry okres dla wszystkich miłośników literatury. Do nich to kieruję tę nieco zróżnicowaną aktualizację, zawierającą zarówno opowiadanie, notkę biograficzną, a także trzy recenzje książek z różnych miejsc świata...

Lista gości na PyrKonie

Do pisarzy goszczących na Pyrkonie dołączyli: Anna Brzezińska, Piotr Rogoża oraz Wit Szostak. Tym samym ilość gości na konwencie zwiększyła się do 31 osób. Organizatorzy wstępnie deklarują zamknięcie listy gości.

Ia Ia Cthulhu...

Witam wszystkich Cthultystów na comiesięcznym spotkaniu kółka plugawego.
Dziś w programie rytuału, oprócz regularnych obrzędów Glaaki i Hastura, będziecie mogli zapoznać się z dwoma nowymi rytami.

Premiera "Żołnierzy Kosmosu" Roberta A. Heinlein

Dziś do sprzedaży trafiło nowe wydanie popularnej książki science-fiction autorstwa Roberta A. Heinleina pt.: "Żołnierze Kosmosu". Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i jest objęta patronatem medialnym przez nasz serwis.

TrójKONt IV odwołany

Z przykrością informuję, że zapowiadany na pierwszą połowę kwietnia trójmiejski Konwent Fanów Fantastyki TrójKONt IV, został odwołany. Poniżej znajduje się wiadomość, jaką organizatorzy adresują do wszystkich tych, którzy planowali przyjechać na konwent, oraz tych, którzy do chwili obecnej pomogli w jego organizacji.

Koniec Black Industries

Black Industries, spółka zależna BL Publishing i część Grupy Games Workshop, ogłosiła zakończenie działalności. Firma zostanie zamknięta po planowanej na wrzesień publikacji jej ostatniego dzieła - Dark Heresy: Disciples of the Dark Gods.

Filmowa aktualizacja

Czołem filmomaniaki!

Zgodnie z comiesięczną tradycją, zamieszczam dziś garść filmowych recenzji. Jak zwykle są to pozycje raczej starsze, w tym też kierunku chcę prowadzić ten dział.

"Pochwała herezji" - Konrad T. Lewandowski

Nasz serwis objął swym patronatem medialnym kolejną książkę Konrada T. Lewandowskiego pt.:"Pochwała herezji". Książka ta ukaże się nakładem wydawnictwa Fantasmagoricon. Więcej szczegółów na temat tej pozycji można znaleźć tutaj.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 wrz 2017, 13:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka