Spotkanie autorskie z Konradem T. Lewandowskim

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z

KONRADEM T. LEWANDOWSKIM

09.02.2008 G. 14.00

Księgarnia „Przy Agorze”
ul. Przy Agorze 11 a
Warszawa
TEL: 022 835-08-25

Nowe potwory w świecie Warhammera

Dziś ostatnia niedziela miesiąca, a to oznacza, że nadszedł czas na aktualizację działu WFRP. Zapraszam Czytelników do zapoznania się z dwoma nowymi potworami, które specjalnie dla Was schwytaliśmy w najdzikszych zakątkach świata i umieściliśmy w klatkach naszego Gabinetu Osobliwości.

Nowe informacje o "Trzęsieniu ziemi"

Jako, że zbliża się premiera nowej książki Kira Bułyczowa, nasz serwis zamieścił dziś nowe informacje o tejże książce jak i o samym autorze oraz fragment tej powieści. Książka ta ukaże się 6 lutego 2008 r. nakładem wydawnictwa Solaris i jest objęta patronatem medialnym przez Bestiariusz.

PyrKon w dwóch budynkach!

Organizatorzy Pyrkonu 2008 informują, iż właśnie zakończyły się negocjacje w sprawie wynajęcia drugiego budynku na potrzeby konwentu. Jest to Gimnazjum nr 43, położone ok. 100 metrów od dotychczasowego miejsca konwentu.

Kolejne patronaty

Współpraca naszego serwisu z wydawnictwem Solaris zaowocowała trzema nowymi patronatami:

Tragiczna śmierć aktora

Wczoraj w godzinach popołudniowych, znany australijski aktor Heath Ledger został znaleziony martwy w hotelu.

Nowe patronaty

Nasz serwis objął patronatem trzy nowe książki, które ukażą się nakładem wydawnictwa Solaris. Dwie z nich ukażą się już w lutym tego roku. Data premiery trzeciej pozycji nie jest jeszcze znana.

Podsumowanie Konkursu Świątecznego

Witajcie! Dzisiejsza aktualizacja stanowi podsumowanie zakończonego przed kilkoma tygodniami Konkursu Świątecznego. Polegał on na stworzeniu własnego potwora do gier RPG w dowolnej konwencji. Zwyciężczynią została Anna Wołosiak z pracą pt. "Katesthiomenos Epithymian".

Postapokaliptyczna Aktualizacja

Innymi słowy - garść nowych materiałów do Neuroshimy!
A konkretnie - dwie profesje autorstwa Naimada oraz przedmiot pomysłu Eliona.
- panie przodem, czyli Prostytutka
- dowód na to, że zwinnymi rękoma można zarabiać inaczej, niż na kradzieży kieszonkowej, czyli Sztukmistrz
- oraz potężna, choć nieprzewidywalna broń o kontrowersyjnej nazwie: Jezus

XV Międzynarodowy Festiwal Fantastyki

Nasz serwis objął dziś patronatem XV Międzynarodowy Festiwal Fantastyki. Festiwal ten odbędzie się 21-24 czerwca 2008 na Zamku w Nidzicy. Będziemy na bieżąco informować o wszystkim co dotyczy tej imprezy, a zaczniemy od kilku słów na temat jej historii:

Nawiązanie współpracy

Bardzo miło mi poinformować, że nasz serwis nawiązał współpracę z Wydawnictwem Hanami (www.hanami.pl). Dlatego też najpewniej już przy następnej aktualizacji literackiej zaprezentujemy Wam coś spośród oferty wydawniczej Hanami.

Zmiany w dziale neuroshimowym

Informujemy, że w dniu dzisiejszym ze strony zniknęły teksty Diabellusa z działu Neuroshima. Stało się tak z powodu osobistej prośby autora, który zrezygnował z pełnienia funkcji opiekuna działu. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zaplanowana na najbliższą niedzielę aktualizacja działu odbędzie się zgodnie z planem.

Nowe informacje o "Żołnierzach Kosmosu"

Z racji zbliżającej się premiery (30.1.2008) książki Roberta A. Heinleina wydawnictwo Solaris udzieliło naszemu serwisowi nowych informacji na temat tej publikacji. Można je znaleźć tutaj. Artykuł ten został także wzbogacony o obszerny fragment tej powieści.

Serial Terminator

13 stycznia swoją premierę w telewizji Fox miał pilotowy odcinek serialu "Terminator: The Sarah Connor Chronicles".

News PyrKonowy!

Do grona gości na Pyrkonie dołączył Rafał Dębski. Rzadko bywa on na kowentach, więc fani jego twórczości będą mieli niepowtarzalną okazję się z nim spotkać.
Na stronie Pyrkonu pojawił się uaktualniony cennik hotelu konwentowego na rok 2008. Ceny nieco wzrosły, więc jeśli planowaliście nocleg w tym hotelu - zapoznajcie się ze zmianami.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 wrz 2017, 13:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka