Nowości i starocie

W dzisiejszej aktualizacji pionu Literatury prezentujemy Wam kilka tytułów. Są tam pozycje znane i te mniej popularne, zarówno nowości jak i powieści starsze. Coś dla siebie znajdzie student, zmęczony trwającą sesją i uczeń, rozkoszujący się nadchodzącym końcem roku. Zarówno młodzian jak i czytelnik w słusznym wieku powinien wypatrzeć coś interesującego do przeczytania.

Audiobooki

Radiowa Agencja Fonograficzna oraz audioteka.pl rozpoczęły największą dotychczas produkcję audiobooka na polskim rynku. Blisko 200 aktorów bierze udział w nagraniach „Narrenturm” Andrzeja Sapkowskiego. Audiobook wzbogacony będzie wyjątkowymi efektami dźwiękowymi, specjalnie skomponowaną muzyką oraz pieśniami stworzonymi na potrzeby tej produkcji.

Kung Fu - nowa produkcja Kuźni Gier

Na przełomie czerwca i lipca pojawi się nowa gra Wydawnictwa Kuźnia Gier. Będzie to Kung Fu - szybka i ekscytująca karciana "party game" czasu rzeczywistego.

Gracze (od 4 do 8) są młodymi adeptami sztuki walki, którzy stają do końcowego egzaminu przed swoimi mistrzami w klasztorze Shaolin aby pokazać czyje Kung Fu jest lepsze...

Korzystając ze znanych im stylów walki muszą prezentować jak najciekawsze układy. Rywalizację wygrywa ten wojownik, który zdobędzie najwięcej punktów za układy wykonane na swoim egzaminie.

Tragiczna śmierć aktora

Nie żyje amerykański aktor i reżyser David Carradine. Został znaleziony martwy w hotelowym pokoju w Bangkoku.

Więcej komiksów spod znaku SW

Wydawnictwo Egmont wyjawiło swoje plany dotyczące komiksów osadzonych w uniwersum Star Wars. Już w październiku ma wystartować kolejna seria albumowa. Będzie się ona ukazywać równolegle do "Dziedzictwa". Cykl będzie się nazywać "Dark Times".

Programowe monstrum - Avangarda V!

Z każdym dniem ujawnialiśmy Wam kolejne atrakcje. Dziś jednak nadszedł czas na informacje największego kalibru. Programowe monstrum wyrywa się - spuszczone ze smyczy na stronie, abyście Wy też mogli paść jego ofiarą. Możliwe skutki uboczne to niesamowite zainteresowanie Avangardą, otwarcie horyzontów, a przede wszystkim kulturalne odrealnienie!

Jesteśmy Szarymi Strażnikami - nowy zwiastun DA: Początek prosto z E3.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z nowym zwiastunem gry Dragon Age: Początek, pochodzącym z targów E3. Wideo dostępne w polskiej wersji językowej znaleźć można pod tym adresem.

Smakowite kąski Avangardy V - dzień drugi!

Wczoraj Avangarda ujawniła cały blok. Dziś prezentuje czwartkowe danie główne czyli...

"Powołanie Strażników" - nowy zlokalizowany film z Dragon Age: Początek prosto z E3!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem Dragon Age: Początek pt. "Powołanie Strażników" (w polskiej wersji językowej!) oraz cinematiciem pochodzącym z gry Star Wars: The Old Republic. Obydwa filmy dostępne są pod tym adresem.

Mass Effect 2 - rozszerzony zwiastun w polskiej wersji językowej

Gorąco zachęcam do zapoznania się z rozszerzonym zwiastunem gry Mass Effect 2 (w polskiej wersji językowej), jaki zaprezentowany został w trakcie E3. Film dostępny jest pod tym adresem.

Zdjęcia próbne do ekranizacji Felixa, Neta i Niki

Wytwórnia Filmowa "Czołówka", przygotowując się do realizacji filmu kinowego na podstawie książki "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" Rafała Kosika, wydanej przez Powergraph, zaprasza dziewczynki i chłopców w wieku 12-15 lat na zdjęcia próbne.

Przesunięcie terminu premiery "Wielkiego dzieła czasu"

Wydawnictwo Powergraph z przykrością informuje, że termin premiery antologii "Wielkie dzieło czasu" zostanie przesunięty na jesień.

Smakowite kąski Avangardy V - dzień pierwszy"

Już w środę wieczorem na stronie konwentu ujawnimy dla Was wstępną listę punktów programu, które nasi fandomowi kucharze upichcili dla Was.

Filmowy Dzień Dziecka

Wprawdzie D-Day jest dopiero jutro, ale postanowiłem zrobić małą niespodziankę i już dzisiaj zamieścić od dawna przekładaną aktualizację działu filmowego. W tym miejscu muszę uderzyć się w pierś, gdyż zaniedbałem swoje redaktorskie obowiązki, ostatnią aktualizację zrobiłem prawie 5 miesięcy temu, co nie świadczy o mnie zbyt dobrze, ale od tej pory obiecuję większą aktywność. Przed Wami trzy teksty:

BioWare wypowiada się na temat E3 - specjalnie dla polskich fanów!

Specjalnie dla polskich fanów gier BioWare wypowiedział się community manager tego studia, Chris Priestly. Jego krótką wypowiedź znaleźć możecie na łamach oficjalnego bloga społeczności BioWare - www.bioworld.ea.pl - pod tym adresem. I chociaż sama wypowiedź nie jest zbyt długa i z pewnością nie zdradza żadnych wielkich tajemnic, to z całą pewnością utwierdza nas w przekonaniu, że na prezentacje BioWare warto czekać.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 cze 2018, 13:12 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka