Współpraca z Dynasteią

Z dniem dzisiejszym nasz serwis nawiązał współpracę z grą RBF Dynasteia. Gra toczy się w realiach XVII wieku i jest swoistą mieszanką polityki, RPGów, RTSów i historii.

II Zlot Fanów Gothic - nowe wiadomości!

Mamy przyjemność poinformować, iż prace nad II międzynarodowym zlot fanów gier z serii Gothic nadal trwają. Na dniach pojawią się dwie nowe wersje językowe strony: niemiecka i angielska. Ponadto pragniemy poinformować, iż na serwisie YouTube.com została udostępniona reklama imprezy. Można ją znaleźć tutaj.

AVANGARDA potrzebuje właśnie CIEBIE!!!

"Hej Ty... tak, Ty... Nie, nie oglądaj się... Wiemy, że posiadasz niespotykaną wiedzę i nieprzeciętne zdolności. Nie trafiłeś tu przypadkowo. Staniesz się częścią niecodziennych zdarzeń... już wkrótce... przekonasz się, że potrzebujemy własnie Ciebie..."

"Obóz Koncentracji" pod patronatem

Miło mi zakomunikować, że nasz serwis objął patronatem medialnym kolejną książkę. Tym razem jest to "Obóz Koncentracji" - THOMASA M. DISCHA. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Solaris.

Aktualna notka o XV MFF

Już po raz piętnasty zamek krzyżacki w Nidzicy będzie gościł miłośników fantastyki z Polski i okolic. Po raz piętnasty będzie pokazywana fantastyka we wszelkich jej odmianach. Chociaż literatura jak zawsze będzie na zamku najważniejsza, to film, teatr, malarstwo, muzyka i gry planszowe oraz rpg będą jej wspaniałym uzupełnieniem.

XV Międzynarodowy Festiwal Fantastyki otwiera się na młodych fantastów!

Zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki w dniach 12-15 czerwca na imprezę wyjątkową!

Patronujemy Toporiadzie!

Miło mi poinformować, iż nasz serwis objął patronatem tegoroczną edycję Toporiady. To już czwarta edycja tego typowo RPGowego konwentu. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Filmowo - majowo

Cześć! Jak co miesiąc raczę Was kilkoma filmowymi tekstami. Tym razem są to same recenzje: 3 sztuki autorstwa Naimada (który chyba wszystko co obejrzy to przemienia w reckę) oraz 1 moja, w trochę innym klimacie.

"Kapłan" już w sprzedaży

Informujemy, iż najnowsza książka Krzysztofa Kotowskiego, "Kapłan" jest już w sprzedaży. Więcej o książce w rozwinięciu newsa.

Ruszyły rezerwacje online na Porytkon!

Z dniem dzisiejszym ruszyły nieobowiązkowe rezerwacje na Porytkon. Nie wiążą się one z płaceniem za wejściówkę (płacimy normalnie przy wejściu). Mają one jednak szalenie ważne znaczenie dla organizatorów - dzięki informacjom jakich im dostarczą, orgowie będą w stanie lepiej zorganizować pewne punkty programu. Proszą zatem wszystkich planujących przybycie konwentowiczów o poświęcenie kilku minut na wypełnienie formularza.

Kraina Gier

Na początku maja wystartował nowy polski serwis poświęcony tematyce gier planszowych oraz niekolekcjonerskich gier karcianych www.KrainaGier.net . Jego otwarcie to wynik ewolucji bloga prowadzonego przez trzech pasjonatów hobby, którzy postanowili spróbować swoich sił w nowym przedsięwzięciu.

Kraina Gier stawia sobie za zadanie informowanie o jak największej liczbie wydarzeń dotyczących krajowego rynku planszówek, nie pomijając przy tym ważnych wydarzeń ze świata. Do tego jego redakcji zależy na przedstawieniu hobby jak najszerszej rzeszy ludzi, zgodnie z myślą, że granie jest dla wszystkich.

Jeżeli szukacie nowości, recenzji, relacji, ciekawostek czy konkursów związanych z grami planszowymi to zapraszamy do Krainy Gier!

"Dodatki, dodatki" by Kristof

W dzisiejszej aktualizacji Skarbnicy RPG zaledwie jeden tekst - tym razem prezentujemy wam jednak nowy artykuł problemowy, poświęcony dodatkom do gier fabularnych. Autor tekstu, Kristof, przedstawia swoją opinię na temat oficjalnych podręczników dodatkowych do systemów RPG. Co niektórym może się ona wydać kontrowersyjna - tym niemniej, zapraszam do lektury. Artykuł znajduje się tutaj .

Plugawa aktualizacja

Jak złożyłem miesiąc temu obietnice Wielkim Przedwiecznym, ta aktualizacja będzie obszerniejsza. Ponieważ zawiera 4 bluźniercze artykuły! W maju zarówno Strażnicy Tajemnic jak i Badacze będą zadowoleni.

Premiera "Naśmierciny"

Parę dni temu premierę miał zbiór opowiadań "Naśmierciny" autorstwa Krzysztofa T. Dąbrowskiego. Książka ta ukazała się dzięki wydawnictwu Armoryka.

Tu znajduje się więcej szczegółów na temat tej pozycji.

Zostań Mistrzem Gry na AVANGARDZIE!

"Mistrzowie tkania iluzji słowem, przybądźcie i oczarujcie nas pięknem przedstawianych przez Was światów i cudownych opowieści..."

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 lut 2018, 17:14 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka