"Dead Space Extraction" - zwiastun

Na łamach kanału YouTube pojawił się zwiastun pierwszego w ofercie Electronic Arts, horroru dedykowanego posiadaczom konsoli Nintendo Wii, czyli "Dead Space Extraction". Film znaleźć można pod tym adresem.

Kon-bajn przesunięty

Z przyczyn niezależnych od organizatorów chorzowski konwent nie odbędzie się w dniach 20-22 luty. Organizatorzy przepraszają za niedogodności. Informują przy tym, że został on wstępnie przesunięty na lipiec tego roku.

Nowy zwiastun "Dragon Age" po polsku!

Przedstawiamy najnowszy zwiastun gry "Dragon Age: Początek" w polskiej wersji językowej. Film jest bardzo świeży, bo zaprezentowany został podczas odbywającego się w ubiegłym tygodniu nowojorskiego Comic Con. Znajdziecie go pod tym adresem.

"Kroki w Nieznane 2008" już w sprzedaży!

Almanach Fantastyki "Kroki w Nieznane" 2008 trafił w dniu dzisiejszym do sprzedaży. Książka ta ukazała się dzięki wydawnictwu Solaris i jest objęta patronatem medialnym Bestiariusza. Więcej szczegółów tutaj.

Bing, bang, boom...

...czyli kolejna aktualizacja komiksowa. I tym razem mamy dla Was, drodzy czytelnicy moc recenzji obrazkowych historii i notkę biograficzną, jednego z ważniejszych twórców amerykańskiego komiksu.

- "DZM: W strefie" - witamy w strefie zdemilitaryzowanej.
- ""Generał" Skywalker" - o tym jak połączyć dwie filmowe trylogie Star Wars.
- "Star Wars: Dziedzictwo, Tom II: Kawałki" - Galaktyka znów stoi na krawędzi zagłady.
- Frank Miller - ojciec Miasta Grzechu i Elektry.

Opóźniona Skarbnica...

Z powodów ode mnie niezależnych nie udało mi się wczoraj przygotować aktualizacji Skarbnicy, za co bardzo przepraszam. Odkupuję się dzisiaj, co prawda nie swoim tekstem, ale mam nadzieję że wybaczycie.
Z przyjemnością prezentuję kolejny artykuł Morfina traktujący o systemie Deadlands. Tym razem autor opowie nam o Rewolwerowcach. Życzę miłej lektury.

Ujawniamy klasy postaci w grze "Dragon Age: Początek"

Nadchodząca gra fabularna legendarnego studia BioWare będzie mieć nie tylko wiele zakończeń, ale także szereg odmiennych początków.

Walentynki

Wszystkim zakochanym we wszystkich światach Role Play Game i nie tylko, wiele ciepła i aby ten dzień był przepełniony miłością...

SW Komiks 6 - w sprzedaży

Dziś do sprzedaży trafił kolejny numer magazynu "Star Wars Komiks". Drugi numer pisma w tym roku kosztować będzie 5,90 zł. A oto co zawiera:

Pyrkonowy VII Konkurs Literacki Drugiej Ery

Klub Fantastyki "Druga Era", główny organizator Pyrkonu, ogłasza rozpoczęcie kolejnej, siódmej edycji Konkursu Literackiego. Tym razem jest to konkurs na szorta - krótki utwór narracyjny do 4000 znaków.

Ostatnie opowiadania w "Krokach w nieznane 2008"

Znamy już ostatnie dwa tytuły opowiadań z antologii: "Kroki w nieznane 2008". Almanach ukaże się 16 lutego. Teraz czytelnicy sami będą mogli się przekonać, jak dobre są zaprezentowane w nim opowiadania.

Dragon Age: Początek - film

Na łamach kanału YouTube, Electronic Arts Polska opublikowała pierwszą część serii filmów, przedstawiających demonstracyjną wersję gry "Dragon Age: Początek". Film dostępny jest w polskiej wersji językowej (napisy).

Literacki luty

Idzie luty, podkuj buty... albo chociaż poczytaj kawałek dobrej literatury.
Wraz z dzisiejszą aktualizacją literacką stawiamy szczególnie na twórczość autorską...

Piętnaste opowiadanie w "Krokach w nieznane 2008".

Piętnaste opowiadanie należy do... fantasy!
Daniel Abraham Kambierz i Żelazny Baron:" Baśń ekonomiczna".
Ale jeśli uznamy to opowiadanie za fantasy, to będzie to fantasy najbardziej niezwykła, jaką czytaliście. Abraham, znany w Polsce z wydanego właśnie Cienia w środku lata, to jeden z najoryginalniejszych pisarzy amerykańskich.

13 i 14 opowiadanie

Prezentujemy kolejne dwa tytuły opowiadań z antologii "Kroki w nieznane 2008".

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 lip 2018, 08:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka