Ia Ia Cthulhu...

Witam wszystkich Cthultystów na comiesięcznym spotkaniu kółka plugawego.
Dziś w programie rytuału, oprócz regularnych obrzędów Glaaki i Hastura, będziecie mogli zapoznać się z dwoma nowymi rytami.

Premiera "Żołnierzy Kosmosu" Roberta A. Heinlein

Dziś do sprzedaży trafiło nowe wydanie popularnej książki science-fiction autorstwa Roberta A. Heinleina pt.: "Żołnierze Kosmosu". Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i jest objęta patronatem medialnym przez nasz serwis.

TrójKONt IV odwołany

Z przykrością informuję, że zapowiadany na pierwszą połowę kwietnia trójmiejski Konwent Fanów Fantastyki TrójKONt IV, został odwołany. Poniżej znajduje się wiadomość, jaką organizatorzy adresują do wszystkich tych, którzy planowali przyjechać na konwent, oraz tych, którzy do chwili obecnej pomogli w jego organizacji.

Koniec Black Industries

Black Industries, spółka zależna BL Publishing i część Grupy Games Workshop, ogłosiła zakończenie działalności. Firma zostanie zamknięta po planowanej na wrzesień publikacji jej ostatniego dzieła - Dark Heresy: Disciples of the Dark Gods.

Filmowa aktualizacja

Czołem filmomaniaki!

Zgodnie z comiesięczną tradycją, zamieszczam dziś garść filmowych recenzji. Jak zwykle są to pozycje raczej starsze, w tym też kierunku chcę prowadzić ten dział.

"Pochwała herezji" - Konrad T. Lewandowski

Nasz serwis objął swym patronatem medialnym kolejną książkę Konrada T. Lewandowskiego pt.:"Pochwała herezji". Książka ta ukaże się nakładem wydawnictwa Fantasmagoricon. Więcej szczegółów na temat tej pozycji można znaleźć tutaj.

Spotkanie autorskie z Konradem T. Lewandowskim

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z

KONRADEM T. LEWANDOWSKIM

09.02.2008 G. 14.00

Księgarnia „Przy Agorze”
ul. Przy Agorze 11 a
Warszawa
TEL: 022 835-08-25

Nowe potwory w świecie Warhammera

Dziś ostatnia niedziela miesiąca, a to oznacza, że nadszedł czas na aktualizację działu WFRP. Zapraszam Czytelników do zapoznania się z dwoma nowymi potworami, które specjalnie dla Was schwytaliśmy w najdzikszych zakątkach świata i umieściliśmy w klatkach naszego Gabinetu Osobliwości.

Nowe informacje o "Trzęsieniu ziemi"

Jako, że zbliża się premiera nowej książki Kira Bułyczowa, nasz serwis zamieścił dziś nowe informacje o tejże książce jak i o samym autorze oraz fragment tej powieści. Książka ta ukaże się 6 lutego 2008 r. nakładem wydawnictwa Solaris i jest objęta patronatem medialnym przez Bestiariusz.

PyrKon w dwóch budynkach!

Organizatorzy Pyrkonu 2008 informują, iż właśnie zakończyły się negocjacje w sprawie wynajęcia drugiego budynku na potrzeby konwentu. Jest to Gimnazjum nr 43, położone ok. 100 metrów od dotychczasowego miejsca konwentu.

Kolejne patronaty

Współpraca naszego serwisu z wydawnictwem Solaris zaowocowała trzema nowymi patronatami:

Tragiczna śmierć aktora

Wczoraj w godzinach popołudniowych, znany australijski aktor Heath Ledger został znaleziony martwy w hotelu.

Nowe patronaty

Nasz serwis objął patronatem trzy nowe książki, które ukażą się nakładem wydawnictwa Solaris. Dwie z nich ukażą się już w lutym tego roku. Data premiery trzeciej pozycji nie jest jeszcze znana.

Podsumowanie Konkursu Świątecznego

Witajcie! Dzisiejsza aktualizacja stanowi podsumowanie zakończonego przed kilkoma tygodniami Konkursu Świątecznego. Polegał on na stworzeniu własnego potwora do gier RPG w dowolnej konwencji. Zwyciężczynią została Anna Wołosiak z pracą pt. "Katesthiomenos Epithymian".

Postapokaliptyczna Aktualizacja

Innymi słowy - garść nowych materiałów do Neuroshimy!
A konkretnie - dwie profesje autorstwa Naimada oraz przedmiot pomysłu Eliona.
- panie przodem, czyli Prostytutka
- dowód na to, że zwinnymi rękoma można zarabiać inaczej, niż na kradzieży kieszonkowej, czyli Sztukmistrz
- oraz potężna, choć nieprzewidywalna broń o kontrowersyjnej nazwie: Jezus

  • Konwenty
  • Fantasmagoria
  • Kawaii Time
  • Gildia Society
  • Ostatnie dyskusje na forum
  • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 mar 2018, 05:04 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka