Kup pan granat...

Na oficjalnej stronie Muzeum Hansa Klossa zaczął funkcjonować Sklepik Internetowy, w którym możecie nabyć gadżety, związane zarówno z Agentem J-23, jak i Hermannem Brunnerem.

Aktor "Battlestar Galactica" w filmie "Green Hornet"

Edward James Olmos pojawi się w opowieści o zamaskowanym bohaterze walczącym z przestępczością. W Battlestar Galactica grał on rolę admirała Williama Adamy, dowódcy tytułowego statku.

"Mściciele" na ekranie?

W wywiadzie przeprowadzonym dla "Hero Complex" Louis Leterrier wspomniał o chęci nakręcenia całej serii filmów na podstawie komiksu "Avengers", u nas znanego jako "Mściciele." Reżyser, który obecnie kręci remake "Zmierzchu Tytanów" z 1961 roku, chętnie wróciłby do uniwersum Marvela. Wcześniej przy jego udziale powstał dobrze przyjęty przez publiczność film o Hulku.

Bachanaliowe noclegi

Koleżanki i koledzy naukowcy, poszukiwacze przygód, można już rezerwować noclegi dla uczestników sympozjum - Bachanalia Fantastyczne 2009.

Próbka "Frankenstine`s Womb"

Na stronie issuu.com zamieszczono plansze z komiksem amerykańskiego scenarzysty Warrena Ellisa i polskiego rysownika Marka Oleksickiego. Ellisa możecie kojarzyć dzięki takim tytułom jak Transmetropolitan, Hellblazer, The Authority i wielu komiksów z Universum Marvela. Oleksicki zaś to twórca "Odmieńca" i rysownik "Ursynowskiej Specgrupy od Rozwałki".

Ekranizacja Nowego Wspaniałego Świata

W Hollywood powstaje adaptacja antyutopijniej książki Aldousa Huxleya z 1932 roku. Film został oficjalnie potwierdzony w planie wydawniczym wytwórni Universal. W jego produkcję zaangażowani są Ridley Scott i Leonardo Di Caprio. Scenariusz opracuje zaś Farhad Safinia, który ma na swoim koncie skrypt do "Apocalypto".

Łódzki Port Gier IV [26.08] Opłaty portowe 0 zł

Mamy przyjemność zaprosić Was na czwartą edycję całkowicie darmowego minkonwentu "Łódzki Port Gier". Organizatorzy jak co roku przygotowali szereg interesujących atrakcji, a w związku ze stale rosnącym zainteresowaniem uczestników impreza przeniosła się do „większego” lokalu.

Larry Fessenden wyreżyseruje remake "Sierocińca"

Hollywodzka wersja "Sierocińca" powstanie pod okiem Larry`ego Fessendena, amerykańskiego aktora, reżysera i producenta. Film powstaje dla studia New Lince Cinema. Reżyserem oryginału jest Juan Antonio Bayona, a wyprodukowany został przez Guillermo del Toro, który wspólnie z Fessendenem napisze scenariusz do nowej wersji.

Patronujemy Falkonowi!

Miło nam oznajmić, że nasz serwis objął patronatem medialnym dziesiątą edycję lubelskiego konwentu "Falkon". Tegoroczna odsłona imprezy odbędzie się w dniach 13-15 listopada. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie konwentu .

SWCP i Polcon

Na konwencie fantastycznym Polcon 2009, który odbędzie się 26-30 sierpnia, Star-Wars.com.pl organizuje dla Was w hali Mosiru przy ul. Politechniki specjalne atrakcje, konkursy i turniej w Star Wars: The Force Unleashed. Czekają na Was atrakcyjne nagrody od firmy HASBRO i EGMONT. O programie naszego bloku już niedługo będziecie mogli przeczytać na oficjalnej stronie konwentu. Zapraszamy wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko. W trakcie trwania konwentu, organizowana będzie także zbiórka zabawek, podręczników dla dzieci z ubogich rodzin, a dzieciom cierpiącym na Porażenie Mózgowe organizatorzy proszą o przynoszenie nowych przyborów szkolnych i wszystkiego co służy do rysowania i malowania. Pomóżcie tym, którzy sami sobie nie pomogą. Niech oprócz dobrej zabawy ktoś jeszcze skorzysta na Waszym udziale w konwencie. Jesteście potrzebni, a organizatorzy zrobią wszystko by dobrze spożytkować Waszą bezinteresowną pomoc, jak zwykle.

Stan Lee w "Venomie"

Paul Wernick i Rhett Reese wspomnieli, że pisząc scenariusz do filmu o Venomie przewidzieli epizodyczną rolę dla Stana Lee. Legendarny twórca komiksów często pojawia się w małych filmowych rolach i już w przyszłym roku będzie można zobaczyć go w drugiej części "Iron Mana".

O "Zombieland" na Comic-Conie

Kojarzycie "Wysyp żywych trupów" - postapokaliptyczną brytyjską komedię z zombie w roli głównej? Jeśli wam się tamten film podobał, to być może będziecie się bawić równie dobrze na "Zombieland". O tym amerykańskim filmie na ostatnim Comic-Conie w San Diego opowiadał jego reżyser, Ruben Fleisher.

David Twohy kręci z Vin Dieslem

Vin Diesel ponownie wcieli się w rolę Riddicka znanego z filmów "Pitch Black" i "Kronik Riddicka." Za kamerą zaś stanie David Twohy. Kontynuacja ma być wyprodukowana za mniejsze pieniądze i skierowana raczej do starszego widza.

Bachanaliowa ankieta

Organizatorzy Bachanaliów Fantastycznych zapraszają do wzięcia udziału w ankiecie, za pomocą której można wyrazić swoje zdanie na temat zawartości sklepiku konwentowego. Znajduje się ona pod tym adresem .

Dzień Wolsungowy we Wrocławiu

Stowarzyszenie "Wielosfer", Wrocławski Klub "Formaty" oraz Wydawnictwo Kuźnia Gier mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na: DZIEŃ WOLSUNGOWY - 9 sierpnia 2009 - niesamowitą imprezę dla wszystkich fanów steampunka, gier fabularnych i dobrej zabawy! Wstęp: darmowy!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 paź 2018, 15:29 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka