Toporiada już za pięć dni!

Toporiada rusza za pięć dni. Na stronie konwentu możecie znaleźć ostateczny, bardzo bogaty program konwentu, a także poszerzoną listę zaproszonych Gości: pisarze – Witold Jabłoński i Jacek Komuda, oraz twórców i tłumaczy gier fabularnych (m.in. Dzikie Pola, Neuroschima) – Michał Mochocki, Marcin Baryłka i Tomasz Wolski, a także redaktor naczelny portalu Valkiria Network – Artur Machlowski.

Nowy Obcy z Ridleyem Scottem

Miłośników Xenomorpha i Ripley ucieszy zapewne informacja o tym, że powstanie nowy film z serii. Za reżyserię będzie odpowiedzialny Ridley Scott, twórca pierwszej części - "Obcy - ósmy pasażer Nostromo". Scenariusz zostanie napisany przez Jona Spaihtsa.

Charytatywnie w Łodzi - raport

Na współpracującym z Bestiariuszem serwisie www.Star-wars.com.pl ukazał się właśnie pełen raport z finału akcji zbiórki zabawek. Akcja ta miała miejsce w Łodzi 27 lipca. Zapraszamy do lektury.

TFU na PC

LucasArts, doniósł że The Force Unleashed ukaże się nasze popularne "blaszaki"! Premiera gry na PC odbędzie się wraz z premierą dodatku do TFU na konsole. Wraz z dodatkiem otrzymamy całą konsolową podstawę do gry.

Bachanaliowy Konkurs Plastyczny

Organizatorzy Bachanaliów Fantastycznych mają przyjemność zaprosić fandomowiczów do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem poszukują rysowników i malarzy, którzy przygotowaliby ikonografię poświęconą poszukiwaniom słynnej czary Bachusa. Konkurs organizowany jest na forum digart.pl . Trzy najlepsze prace zostaną uhonorowane darmową akredytacją na Bachanalia Fantastyczne 2009, a autor najlepszej otrzyma bon wysokości 200zł do realizacji w sklepiku konwentowym.

Polonizacja GTA 4

Na stronie gtapolska.pl pojawiła się łatka polonizacyjna do gry GTA 4. Jest to wersja testowa o numerze 0.90, która będzie nadal rozwijana i poprawiana, ale jest już w pełni grywalna.

Lista gości Porytkonu 3 1/3

Na stronie internetowej konwentu Porytkon 3 1/3 pojawiła się lista pierwszych siedmiu znanych osób, które potwierdziły swój udział w tegorocznym Porytkonie.

Na liście znajdują się znani i popularni pisarze fantastyki: Witold Jabłoński, Jacek Komuda, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk i Marcin Przybyłek, a także rysownik komiksowy Przemysław "Trust" Truściński, obecnie pracujący nad komiksową wersją "Wiedźmina" dla firmy CD Projekt, oraz reżyser, aktor, scenarzysta i kompozytor Stanisław Mąderek, znany m.in. z filmu "Stars in Black", parodiującego "Gwiezdne wojny".

Strzelaj, Strzelaj, Strzelaj!

Dzisiaj, w ramach comiesięcznej aktualizacji growej, zapraszam do przeczytania dwóch artykułów o grach akcji. W pierwszym z nich Naimad ostrzega przed grą Vivisector. W drugim natomiast, polecam polski tytuł Painkiller.
Miłej lektury i proszę o komentarze!

Cztery nowe filmy z "Dragon Age:Początek" i duża aktualizacja galerii

Na łamach serwisu BioWorld znaleźć można cztery nowe filmy przedstawiające klasy postaci i lokacje z gry Dragon Age: Początek, natomiast na tej stronie - kilkanaście nowych obrazków z gry. Zainteresowanym możliwością otrzymania wspomnianych materiałów w wysokiej rozdzielczości, naturalnie zostaną one udostępnione.

Cetnarowski jesienią w Powergraphie

"Labirynty" Michała Cetnarowskiego ukażą się już jesienią, nakładem wydawnictwa Powergraph.

Pomóżmy!

Star-wars.com.pl myśli o tych w najtrudniejszej sytuacji. Już niedługo wraz z 501st Legion: Polish Garrison oraz Rebel Legion: Eagle Outpost organizują event w przedszkolu dla dzieci z Porażeniem Mózgowym „Kolorowy Świat” w Łodzi, przygotowują także specjalne atrakcje dla dzieci ze świetlic podwórkowych.

Małecki na jesieni w Powergraphie

Na jesień wydawnictwo Powergraph planuje wydanie nowej książki Jakuba Małeckiego.

Zapraszamy na Spotkanie Autorskie '5X ZAJDEL'

W sobotę 25 lipca o godz 17 w Empiku w salonie Empik w Manufakturze (Łódź) spotkamy się z:

Bachanalia Fantastyczne - pierwsza część listy gości

Miło nam Was poinformować, iż sympozjum zostanie uświetnione obecnością naukowców i prelegentów najwyższej klasy z całego kraju. Witold Jabłoński, Rafał Kosik, Łukasz Orbitowski, Jakub Ćwiek i Jacek Komuda to tylko część z tych, którzy wyrazili chęć udziału w zjeździe.

Nagrania z polskiej wersji językowej "Dragon Age:Początek"

Firma Electronic Arts Polska, wspólnie z oficjalnym serwisem społeczności fanów gier BioWare, ujawnia pierwsze informacje na temat największej w historii, polskiej lokalizacji gry.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 paź 2018, 15:17 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka