Fornostowe odliczanie!

Ostatni wojownicy ostrzą broń, niewiasty szyją wytworne suknie, a organizacja wyciska z siebie siódme poty, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jest to z pewnością ostatnia informacja o Fornoście, ponieważ już od piątku teren konwentu będzie przygotowywany do ciepłego przyjęcia licznych uczestników.

Sample z polskiej wersji językowej gry Dragon Age: Początek!

W sieci opublikowany został właśnie pierwszy sampelek pochodzący z gry Dragon Age: Początek. Nagranie znaleźć można pod tym adresem. Jutro ujawniony zostanie ten, który z bohaterów gry wypowiada zamieszczoną przez twórców kwestię, tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w zorganizowanym przez BioWorld konkursie, polegającym na odgadnięciu... "czyj to głos". W ramach podpowiedzi dodamy tylko, że słowa te wypowiada jedna z najważniejszych w grze postaci, o której sporo poczytać można było na łamach BioWorld, czy też www.dragonage.com.

Zebranie Avangardy

Podobało Cię na tegorocznej Avangardzie? Lubisz działać, mieszkasz w okolicach Warszawy i chcesz poświęcić trochę swojego cennego czasu, aby pomóc stworzyć kolejną edycję jedynej warszawskiej cyklicznej imprezy
fantastycznej?

Przybory szkolne potrzebne

Organizatorzy Polconu 2009, wraz z fundacją „Kolorowy Świat” chcieliby, aby w czasie konwentu zorganizować zbiórkę przyborów szkolnych i podręczników dla dzieci z biednych rodzin i zabawek dla Dzieci z Porażeniem Mózgowym. Każdy z Was może przynieść wszystko co już się Wam nie przyda, stare podręczniki, kredki, zeszyty bloki, ćwiczenia, a także zabawki do Star Warsowego bloku. Niech dzięki takim akcjom ktoś kto tak naprawdę tego potrzebuje skorzysta.

Polcon i Star Wars

Na forum Łódzkiego Fanklubu Star Wars, uruchomiono temat dotyczący naszego bloku Star Wars na Polconie 2009. "Łódzki Fanklub Gwiezdnych Wojen, wita wszystkich zainteresowanych ogólnopolskim konwentem fantastyki Polcon 2009. Na tym 4-dniowym święcie fantastyki, ŁFSW współorganizuje blok Gwiezdnych Wojen. Mamy nadzieję, że program bloku zainteresuje was na tyle, aby odwiedzić nasze miasto w dniach 27-30 sierpnia 2009. Ten temat jest miejscem, w którym możecie dyskutować na tematy związane w Polconem oraz zadawać pytania organizatorom. Postaramy się odpowiadać na wasze posty jak najszybciej." Forum Łódzkiego Fan Klubu Gwiezdnych Wojen.

POLCON 2009 odsłania swoje oblicze - dosłownie!!

XXIV Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki POLCON 2009 odsłania swoje oblicze - dosłownie!!

Gralicja - Krakowskie spotkanie z grami planszowymi

Sobota i niedziela pierwszego weekendu sierpnia upłyną w Krakowie przy stukocie toczących się kości i szeleście zagrywanych kart. Każdy, kto przyjdzie na pierwsze krakowskie spotkanie z grami planszowymi, organizowane przez miłośników gier towarzyskich wspólnie z Kołem Gier Planszowych działającym przy Klubie "Strych" pod patronatem Śródmiejskiego Ośrodka Kultury, będzie mógł zmierzyć się z innymi w planszowych bojach

Wakacyjne czytanie

Środek lipca to idealny czas na wygrzewanie się w pełnym słońcu albo relaks w cieniu pod drzewem. Niezależnie od preferowanej formy wypoczynku warto zadbać o fantastyczną lekturę. Dlatego też dzisiaj prezentujemy Wam kilka godnych uwagi nowości wydawniczych.

Gwiezdne wojny w Iluzjonie!

Filmoteka Narodowa we współpracy z 501st Legion: Polish Garrison oraz Rebel Legion: Eagle Outpost, ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy pokaz filmu "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja" z 1977 roku (polska premiera 1979).

Aktualna wersja programu IV Dni Jakuba Wedrowycza

Zapraszamy do zapoznania się z programem IV Dni Jakuba Wędrowycza, które odbędą się w Wojsławicach, w dniach 17 - 19 lipca 2009. Nie jest to wersja ostateczna, na nią trzeba niestety poczekać do końca tygodnia. Zapewniamy Was jednak, że na Dniach Jakuba W. nie będziecie się nudzić. Nagrody, które będzie można zdobyć w licznych konkursach też nie powinny Was rozczarować. Zapraszamy do zapoznania się z listą planowanych atrakcji:

Przedpremierowy pokaz gry "Dragon Age: Początek"

W dniu 2 lipca w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się prezentacja nowego tytułu studia BioWare „Dragon Age: Początek”, którego premiera będzie miała miejsce 23 października bieżącego roku.

"Teranezja" - Egana Grega pod patronatem

Nasz serwis objął swym patronatem medialnym książkę pod tytułem: "Teranezja", autorstwa Egana Grega. Książka ta ukaże się już niedługo nakładem wydawnictwa Solaris.

Koniec z mrokiem! Nigdy więcej apokalipsy! Czas na bajki!

Nawikon 2009 będzie całkowicie bajkowy. Z całej Polski przyjadą Kreciki, Gąski Balbinki, a nawet Gumisie. Was również chcemy zaprosić do prywatnej Doliny Muminków, by razem przez trzy październikowe dni tańczyć, bawić się i harcować.

Już wkrótce "Kolor Magii" w wersji audio

Terry Pratchett jest autorem niezwykle popularnej na całym świecie serii Świata Dysku. Pisarstwo tego autora odznacza się ciętym humorem i nieustannym „puszczaniem oka” do czytelnika. Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna pragnie, więc zaprezentować pierwszy tom cyklu Świata Dysku-Kolor magii jako książkę audio czytaną przez znakomitego aktora Krzysztofa Tyńca.

Program IV Dni Jakuba Wędrowycza

Nie jest to wersja ostateczna, na nią trzeba niestety poczekać do końca tygodnia. Zapewniamy Was jednak, że na Dniach Jakuba W. nie będziecie się nudzić. Nagrody, które będzie można zdobyć w licznych konkursach też nie powinny Was rozczarować. Konwent odbędzie się w Wojsławicach, w dniach 17 - 19 lipca 2009. Zapraszamy do zapoznania się z listą planowanych atrakcji:

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 paź 2018, 15:17 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka