"Wiosna Helikonii" już w księgarniach!

Dziś do sprzedaży trafił pierwszy tom trylogii Briana W. Aldissa pt.: "Wiosna Helikonii". Książka ta została wydana w naszym kraju przez wydawnictwo Solaris i jest objęta patronatem medialnym Bestiariusza.

"Dwie Wojowniczki" pod patronatem Bestiariusza!

Z dniem dzisiejszym Bestiariusz objął swym patronatem medialnym drugi tom włoskiej trylogii "Wojny Świata Wynurzonego: Dwie Wojowniczki". Książkę napisała Licia Troisi. Pozycja ta ukaże się w październiku dzięki wydawnictwu Videograf II.

Przesunięcie premier komiskowych Egmontu

Wszystkie komiksy z wydawnictwa Egmont, które miały ukazać się w październiku zostały przesunięte na dzień 13 października. Prezentujemy listę tych pozycji:

Nowa okładka do "Wiosny Helikonii"

Znamy już nową wersję okładki do "Wiosny Helikonii" Briana W. Aldissa. Książka ta ukaże się 24 września nakładem wydawnictwa Solaris. Pozycja ta jest objęta patronatem medialnym Bestiariusza. Książka trafi na półki księgarni już za dwa dni.

Gry razy trzy!

Witam ponownie i zapraszam do przeczytania kolejnej aktualizacji gier. A w tym miesiącu trzy recenzje:
- Gothic, dla niektórych wspomnienie, dla niektórych tekst polecający
- Blue Moon City, czyli piękna gra planszowa
- Shogun, doskonała gra strategiczna osadzona w japońskim klimacie

Życzę miłej lektury i zapraszam do komentowania!

Rozdano nagrody Emmy

Jak przewidywano już od jakiegoś czasu, tegoroczne Emmy zdominował serial "John Adams", opowiadający o życiu drugiego prezydenta USA. Otrzymał on 13 nagród. Z nim uplasowały się "30 Rock" z 7 nagrodami i "Mad Men", który zwyciężył w 6 kategoriach. Produkcje fantastyczne, które uzyskały wcześniej ponad 30 nominacji, zdołały wygrać w 5 kategoriach.

Zahcon 2008 - relacja

Zapraszam do zapoznania się z relacją z konwentu Zahcon 2008, który odbył się w dniach 5-7 września 2008 w Toruniu. Relację można znaleźć tutaj .

Termin Falkonowego konkursu przedłużony

Jak podają organizatorzy Falkonu, termin nadsyłania projektów na konkurs dotyczący oficjalnego plakatu Falkonu 2008 został przedłużony. Prace należy przesyłać do 30 września 2008 r. Jest to termin nieprzekraczalny. Rozwiązanie konkursu ma nastąpić w ciągu pierwszego tygodnia października.

Nowe Figurki do LOTR'a

Dziś do sprzedaży trafiły nowe modele figurek do gry bitewnej Lord of the Rings. Są to figurki Gandalfa i Elronda oraz zestaw "Three Hunters" zawierający figurki: Aragorna, Legolasa i Gimliego. Modele wyprodukowała firma Games-Workshop.

MTG Standart w Zgrami.pl

W ten czwartek w sklepie Zgrami.pl odbędzie się kolejny turniej Magic: The Gathering. Tym razem będzie to turniej w formacie Standart.

"Gafield: Festyn Humoru" już w kinach

Dziś do kin trafił film o przygodach najpopularniejszego kota komiksowego świata (i nie tylko komiksowego) Garfielda. Film ten w całości jest filmem animowanym. Garfield tym razem będzie ubiegał się o tytuł najzabawniejszego bohatera rysunkowego. Czy uda mu się wygrać mimo poważnej konkurencji?

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

CD Projekt RED ogłosiło, że gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona trafiła w końcu do sklepów na całym świecie. Po miesiącach ciężkiej pracy w zamknięciu, zespół twórców gry otrzymał nareszcie szansę, aby pójść do domu i odwiedzić rodzinę i znajomych, w pełni usatysfakcjonowany efektem swojej pracy - najlepszą grą PC RPG. Wypełnione ekskluzywną zawartością, pudełka z grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona są od dziś dostepne we wszystkich znaczących polskich sieciach handlowych w korzystnej cenie 99 PLN.

Coś na wrześniową słotę...

Chyba już wszyscy odzwyczaili się od stwierdzenia, że bajka to coś tylko dla dzieci. Magicy ze studia Pixar czy Dream Works od wielu lat przekonują nas, że na filmach animowanych mogą bawić się zarówno dorośli jak i najmłodsi. Dzisiejsza aktualizacja oraz teksty Wodza Indiańskiego potwierdzają to stwierdzenie.

Nadchodzi Warhammer Online: Age of Reckoning

Dziś swą premierę ma gra MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Fani Starego Świata mogą jednak już w nią grać od czterech dni, o ile zamówili ją w przedsprzedaży. Premiera jest jak dotąd największym wydarzeniem w branży MMO w tym roku, a w najblizszym czasie są przecież zapowiadane dodatki do World of Warcraft i Lord of the Rings Online.

Zahcon 2008 - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konwentu Zahcon 2008, który odbył się w dniach 5-7 września w Toruniu. Zdjęcia można zobaczyć tutaj .

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 cze 2018, 13:14 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka