Czerwcowe premiery Powergraphu

W czerwcu nakładem wydawnictwa Powergraph ukażą się trzy nowe pozycje...

Postpisankowa pisanina

Święta już za nami, teraz trzeba odchorować. A że najlepiej zrobić to podczas czytania dobrej książki, toteż wraz z dzisiejszą aktualizacją pionu literatury mamy dla Was kilka propozycji...

Najlepsze życzenia

Pod pretekstem Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia:
potwornych wrażeń podczas sesji RPG, fantastycznych, książkowych przygód, przyjemności płynącej z grania w gry, szczęścia z kośćmi i wszystkiego tego, czego każdy akurat najbardziej potrzebuje.

Redakcja Bestiariusza

Fotorelacja z Pyrkonu!

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z Bestiariuszową fotorelacją z tegorocznej edycji Pyrkonu. Czeka na was ponad 100 zdjęć. Fotorelacja znajduje się tutaj.

MTG w ZGrami.pl

Sklep Zgrami.pl zaprasza do udziału w Lidze Magic: the Gathering. Do zdobycia są specjalne karty promo: Path to Exile i Hellspark Elemental.

"Dragon Age: Początek" - Pochodzenie bohaterów

Możliwości kreaowania głównego bohatera gry "Dragon Age: Początek" nie ograniczają się jedynie do określenia, jakimi umiejętnościami będzie się odznaczać, jakie będzie jego imię oraz jaki będzie jego wygląd. Głównym zadaniem graczy będzie bowiem określenie jego pochodzenia i historii, co z kolei mieć będzie w znacznym stopniu decydujący wpływ na przebieg rozgrywki oraz na sposób, w jaki bohater postrzegać będzie otaczający go świat, a także jak świat postrzegać będzie jego.

Kwieceń w Gameoxie

Oto kilka wydarzeń, które zorganizował trójmiejski sklep Gameox, dla wszystkich fanów karcianej gry Magic: The Gathering.

Gra Roku 2009 - tylko kilka dni do końca głosowania

Już tylko kilka dni zostało do zakończenia głosowania na nagrodę Gra Roku 2009. Kapituła Konkursu w tajnym głosowaniu wybrała już 5 finalistów - jedna z tych gier otrzyma tytuł Gra Roku 2009.

Tymczasem, na stronie Nagrody (http://nagroda.gry-planszowe.pl/) odbywa się głosowanie na Grę Roku 2009 - Wyróżnienie Graczy. Trwa ono tylko do 15 kwietnia a wyniki zostaną ogłoszone w czasie konwentu Gratislavia (Wrocław), w dniach 25-26 kwietnia.

Wciąż jest czas, aby zapoznać się bliżej z grami z listy zakwalifikowanych gier (http://nagroda.gry-planszowe.pl/x.php/2,145/Zakwalifikowane-gry.html), szczególnie sprzyja temu zbliżający się długi, świąteczny weekend.

Twój głos ma znaczenie!

Dragon 2009 odwołany!

Niestety dla wszystkich miłośników konwentów mamy smutne wieści. Kolejny konwent w tym roku został odwołany. Tym razem jest to Dragon 2009 z Lublina. Oto informacja jaką nadesłali organizatorzy:

Znamy już program Grojkonu!

Przygotowania do Grojkonu idą pełną parą. Przekonacie się o tym czytając najnowsze wieści na stronie konwentu. Najważniejsze jednak, że organizatorzy udostępnili już jego pełny program. Jeżeli więc jeszcze nie zdecydowaliście czy się nań wybrać, to zachęcamy do przejrzenia listy punktów programu.

Etap II głosowania na Grę Roku 2009 zakończony!

Ogłaszam że zakończyliśmy właśnie obrady nad tym które tytuły dostają się do finału głosowania. Oczywiście nazw podać nie mogę, ale zdradzę że konkurencja będzie spora, bo wszystkie pięć zakwalifikowanych gier to czołówka światowych rankingów.
Wraz z wami oczekuję w niecierpliwości na wynik, który znany będzie już 15 kwietnia!

SCI FI Channel sponsorem generalnym AVANGARDY V.

Sponsorem generalnym AVANGARDY V został kanał telewizyjny SCI FI Channel. SCI FI Channel to „miejsce, w którym mieszka wyobraźnia” poświęcone fantastyce naukowej, fantasy, horrorowi oraz zjawiskom paranormalnym.

Film z rozgrywki w "Dragon Age: Początek" w HD już dostępny

Tegoroczna edycja GDC już za nami, czas więc podzielić się ze światem nowinkami związanymi z grami EA.
Wszystkich entuzjastów gier cRPG ucieszy z pewnością fakt, iż na kanale YouTube znaleźć można nowy film przedstawiający rozgrywkę w grze "Dragon Age" i nieznaną wcześniej lokację, którą przyjdzie nam odwiedzić podczas podróżowania przez krainę Ferelden. Film dostępny jest pod tym adresem.

Konkurs na opowiadanie hard SF

Wydawnictwo Powergraph, magazyn "Nowa Fantastyka" i portal Esensja.pl ogłaszają konkurs na opowiadanie hard SF, które opublikowane zostanie, wraz z opowiadaniem lub esejem Jacka Dukaja i opowiadaniami najznakomitszych polskich autorów SF, w antologii wydanej przez Powergraph.

Akredytacja Dragonu 2009

Na ostatnim spotkaniu w sprawie Dragonu organizatorzy doszli do wniosku, że impreza będzie kosztować 15zł bez rozbicia na 3 poszczególne dni. Przypominamy, że konwent odbędzie w Lublinie w dniach 24-26 kwietnia.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 wrz 2018, 06:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka