Znamy program Polconu!

Organizatorzy tegorocznej edycji Polconu zamieścili na stronie internetowej pełny program konwentu. Warto się z nim zapoznać, bo atrakcji jest całe mnóstwo. Polcon 2009 odbędzie się w dniach od 27 do 30 sierpnia w Łodzi.

"Legendy Cyberkatakumb" pod patronatem

"Legendy Cyberkatakumb" autorstwa Konrada K. Lewandowskiego znalazły się pod patronatem medialnym Bestiariusza. Książka ta już niedługo trafi do sprzedaży. Więcej o tej pozycji możecie przeczytać tutaj.

Nowy gameplay z Diablo 3!

Blizzard podzielił się nowym filmem pokazującym rozgrywkę w Diablo 3 na targach gier w Kolonii. Przedstawia on walkę na pustyni i można w nim zobaczyć wszystkie charakterystyczne dla cyklu cechy - między innymi ekran ekwipunku, wypadające ze stworów złoto i przedmioty.
Kilka fragmentów filmu można obejrzeć tutaj.

Konkurs dla miłośników Świata Dysku

Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna – wydawca pierwszego audiobooka Terry’ego Pratchetta –„Kolor magii” - w Polsce ogłasza konkurs dla miłośników prozy tego autora.

Przedstawiamy wideo z kolejnym bohaterem Mass Effect 2 - Gruntem

Wspólnie z BioWare, z wielką radością, przedstawiamy kolejne wideo z gry Mass Effect 2. Pozwoli Wam ono zapoznać się z nowym bohaterem drugiej odsłony kosmicznej sagi BioWare, a mianowicie kroganinem imieniem Grunt. Wideo dostępne jest pod tym adresem.

Falkonowe wieści

A oto garść informacji dotyczących konwentu Falcon 2009:

"Zaćmienie" w produkcji

Trzecia część bestsellerowej serii Stephanie Meyer weszła właśnie w fazę produkcji. Film stworzy reżyser David Slade (30 dni nocy) bazując na scenariuszu Melissy Rosenberg.

Poczta na Porytkonie 3 1/3

Na Porytkonie 3 1/3 działać będzie stoisko Poczty Polskiej. W czasie konwentu będzie można na nim nadawać listy czy pocztówki, które będą stemplowane specjalną okolicznościową pieczątką Porytkonu. Kartki pocztowe również będą nietypowe - na Porytkon przygotowane zostaną okolicznościowe pocztówki z maskotkami imprezy.

Sobotnie "Polowanie na Golluma" w Białymstoku

22 sierpnia to dzień, w którym na placu przed Białostocki Ośrodkiem Kultury zostanie pokazany 40-minutowy fanowski film "The Hunt for Gollum". Miłośnicy prozy Tolkiena zrealizowali go na podstawie dodatków do "Władcy Pierścieni". Film wyreżyserował Chris Bouchard, a udział wzięła w nim ponad setka wolontariuszy i ochotników.

Trailer do "Księżyca w nowiu"

Pojawił się trailer do kolejnej części ekranizacji książek Stephanie Meyer - "Księżyc w Nowiu". Obejrzeć możecie go pod tym linkiem.

Solomon Kane na srebrnym ekranie

O ekranizacji przygód Solomona Kane`a, postaci wymyślonej przez Roberta E. Howarda mówi się już od jakiegoś czasu. Na ostatnim Comic-Conie zaprezentowano kilka ujęć z filmu. Możecie je zobaczyć poniżej.

Kroniki Narnii w produkcji

20th Century Fox pracuje nad kolejną opowieścią ze świata stworzonego przez C.S. Lewis`a. Nosi ona tytuł "Podróż "Wędrowca do Świtu"" i opowiada o podróży księcia Caspiana. Razem z Lucy i Edmundem wyruszają w poszukiwaniu siedmiu zaginionych baronów Narnii. Film zaplanowany jest na grudzień 2010 roku. Jeśli dobrze poszukacie znajdziecie w sieci zdjęcia z planu.

Współpraca z "Science-Fiction"

Bardzo miło mi zakomunikować, że Bestiariusz nawiązał właśnie współpracę z pismem "Science-Fiction, Fantasy i Horror". Już teraz dzięki nam, możecie się dowiedzieć co ciekawego jest w numerze sierpniowym tej gazety:

SFinks - reaktywacja

Wszystko wskazuje na to, że to nie "Fenix" z popiołów powstanie, a "SFinks".
Trwają końcowe prace nad pierwszym numerem i reaktywacją tego kultowego pisma informacyjnego, który był prawdziwą skarbnicą wiedzy dla fanów SF.

Nadciąga "Homo bimbrownikus"!

Już 28. sierpnia premiera, na którą czekaliśmy trzy długie lata.
"Homo bimbrownikus" Andrzeja Pilipiuka - VI część przygód najsłynniejszego egzorcysty polskiej ziemi.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 12 gru 2018, 02:10 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka