Nowe screenshoty z gry "Dragon Age: Początek"

Na łamach karty produktowej "Dragon Age: Początek" pojawiło się jedenaście nowych screenshotów pochodzących z tej gry. Do zapoznania się z nimi serdecznie zachęcamy.

20 złoczyńców i bohaterów popkultury

Serwis Entertainment Weekly opublikował listę 20 największych złoczyńców i bohaterów w popkulturze. Prezentujemy pierwsze dziesiątki obu list:

Rafał Kosik podwójnym zwycięzcą plebiscytu Fantastyka 2008

W plebiscycie "Fantastyka 2008", przeprowadzonym na portalu Katedra, Rafał Kosik zwyciężył podwójnie - jego "Kameleon" wygrał kategorię "Najlepsza książka polska", a "Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek" kategorię "Najlepsza fantastyczna książka młodzieżowa".

Czerwony Alarm!

Czyli uwaga, uwaga, przedstawiamy nowego recenzenta piszącego do działu gier komputerowych: Grim Reapera! Jego debiut na naszym serwisie to recenzja gry Red Alert 3. Zapraszamy do czytania!

Konkurs na projekt kości wystartował

Q-workshop po raz trzeci ogłasza konkurs na Projekt kości! Tym razem będą to trzy kategorie pod które można zgłaszać projekty. Więcej dowiecie się na tym oto forum.

Nowy film z gry "Dragon Age: Początek".

Obrony Ferelden nie podjęli się bohaterowie o złotych sercach, stający do boju ze śpiewem na ustach. Do walki z zagrażającą tej krainie Plagą oddelegowana została Szara Straż, w skład której wchodzą przedstawiciele wszystkich nacji, ras oraz klas społecznych, wśród których nie brak prawdziwych łotrów, troszczących się przede wszystkim o własne dobro i nie wahający się popełnić największej nawet podłości, jeśli miałoby to pomóc w realizacji ich celów.

Komiksowych historyjek kilka

W kalendarzu wiosna, a za oknem nadal pogoda nieszczególna. To doskonała chwila, aby zrelaksować się w ciepłym fotelu. A jak wiadomo, dużo relaksu można zażyć przy lekturze komiksu. W tym miesiącu w aktualizacji komiksowej znajdują się:
- "Tytus, Romek i Atomek. Księga I: Tytus Harcerzem" - reedycja kultowego, polskiego komiksu.
- "Star Wars: Tag i Bink kopnęli w kalendarz" - kolejny komiks ze świata Star Wars, tym razem na wesoło.
- Todd McFarlane - notka biograficzna o twórcy Spawna.

Pyrkon Air Guitar Hero

Uwaga śmiertelnicy! Na konwencie Pyrkon 2009 pojawią się niecodzienni goście! Sami BOGOWIE METALU zejdą ze skandynawskiego nieba by dokonać przeglądu legionów swoich wyznawców! A zrobią to w pierwszych Mistrzostwach Wszechświata w Air Guitar: AIR GUITAR HERO!!!

Demony i kowboje...

Czyli Warhammerowo-DeadLandsowa aktualizacja Skarbnicy RPG! Jest to także debiut nowego autora artykułów, człowieka o bardzo ciekawej ksywce: CptPornoGoat'a!
A co do przeczytania?
- Morfin ponownie przybliża nam DeadLands, pisząc tym razem o konwencji Country & Western.
- Demoniczna Twarz, czyli coś dla magów...
- Ghraz Thul'Kaath, demon o nieprzeciętnej potędze...

Miłej lektury.

Wojciech Siudmak na Pyrkonie

Na Pyrkonie 2009 gościć będzie Wojciech Siudmak - znany polski malarz, mieszkający obecnie we Francji. Jest on autorem ilustracji do nowego wydania "Diuny".

Pyrkonowa bitwa concept artowa na serwisie digart.pl - wyniki

Pyrkonowa bitwa concept artowa "Postapokaliptyczny bohater" na serwisie digart.pl dobiegła końca. Zgłoszonych zostało aż 91 prac!

Program Pyrkonu - wersja beta

Na stronie Pyrkonu pojawił się program! Póki co jest to jeszcze wersja wstępna która może ulec zmianom, lecz niewielkim. Zapraszamy do lektury! Program dostępny jest pod tym linkiem.

To będzie wyjątkowo munchkinowy Pyrkon!

Organizatorzy przygotowali 3 dni zabawy przy polowaniu na potwory, zgarnianiu ich skarbów, zdradzaniu własnych przyjaciół i zdobywania poziomów, bez tego całego bzdurnego odgrywania postaci. Przecież esencją RPG jest Munchkinizm!

Polskie logo "Dragon Age: Początek"

Publikacja zlokalizowanych filmów poświęconych grze "Dragon Age: Początek" trwa w najlepsze, nadeszła więc pora na zaprezentowanie jej polskiego logotypu.

Zmarła Natasha Richardson

Natasha Richardson, czyli prywatnie żona Liama Neesona zmarła wczoraj w wyniku obrażeń głowy, jakich doznała podczas wypadku narciarskiego. Miała 45 lat. Należała do rodziny aktorów. Jej matka, Vanessa Redgrave, była aż sześciokrotnie nominowana do Oscarów. Jej ojciec, Tony Richardson, był wybitnym reżyserem.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 wrz 2018, 06:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka