Lista gości Porytkonu 3 1/3

Na stronie internetowej konwentu Porytkon 3 1/3 pojawiła się lista pierwszych siedmiu znanych osób, które potwierdziły swój udział w tegorocznym Porytkonie.

Na liście znajdują się znani i popularni pisarze fantastyki: Witold Jabłoński, Jacek Komuda, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk i Marcin Przybyłek, a także rysownik komiksowy Przemysław "Trust" Truściński, obecnie pracujący nad komiksową wersją "Wiedźmina" dla firmy CD Projekt, oraz reżyser, aktor, scenarzysta i kompozytor Stanisław Mąderek, znany m.in. z filmu "Stars in Black", parodiującego "Gwiezdne wojny".

Strzelaj, Strzelaj, Strzelaj!

Dzisiaj, w ramach comiesięcznej aktualizacji growej, zapraszam do przeczytania dwóch artykułów o grach akcji. W pierwszym z nich Naimad ostrzega przed grą Vivisector. W drugim natomiast, polecam polski tytuł Painkiller.
Miłej lektury i proszę o komentarze!

Cztery nowe filmy z "Dragon Age:Początek" i duża aktualizacja galerii

Na łamach serwisu BioWorld znaleźć można cztery nowe filmy przedstawiające klasy postaci i lokacje z gry Dragon Age: Początek, natomiast na tej stronie - kilkanaście nowych obrazków z gry. Zainteresowanym możliwością otrzymania wspomnianych materiałów w wysokiej rozdzielczości, naturalnie zostaną one udostępnione.

Cetnarowski jesienią w Powergraphie

"Labirynty" Michała Cetnarowskiego ukażą się już jesienią, nakładem wydawnictwa Powergraph.

Pomóżmy!

Star-wars.com.pl myśli o tych w najtrudniejszej sytuacji. Już niedługo wraz z 501st Legion: Polish Garrison oraz Rebel Legion: Eagle Outpost organizują event w przedszkolu dla dzieci z Porażeniem Mózgowym „Kolorowy Świat” w Łodzi, przygotowują także specjalne atrakcje dla dzieci ze świetlic podwórkowych.

Małecki na jesieni w Powergraphie

Na jesień wydawnictwo Powergraph planuje wydanie nowej książki Jakuba Małeckiego.

Zapraszamy na Spotkanie Autorskie '5X ZAJDEL'

W sobotę 25 lipca o godz 17 w Empiku w salonie Empik w Manufakturze (Łódź) spotkamy się z:

Bachanalia Fantastyczne - pierwsza część listy gości

Miło nam Was poinformować, iż sympozjum zostanie uświetnione obecnością naukowców i prelegentów najwyższej klasy z całego kraju. Witold Jabłoński, Rafał Kosik, Łukasz Orbitowski, Jakub Ćwiek i Jacek Komuda to tylko część z tych, którzy wyrazili chęć udziału w zjeździe.

Nagrania z polskiej wersji językowej "Dragon Age:Początek"

Firma Electronic Arts Polska, wspólnie z oficjalnym serwisem społeczności fanów gier BioWare, ujawnia pierwsze informacje na temat największej w historii, polskiej lokalizacji gry.

Fornostowe odliczanie!

Ostatni wojownicy ostrzą broń, niewiasty szyją wytworne suknie, a organizacja wyciska z siebie siódme poty, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jest to z pewnością ostatnia informacja o Fornoście, ponieważ już od piątku teren konwentu będzie przygotowywany do ciepłego przyjęcia licznych uczestników.

Sample z polskiej wersji językowej gry Dragon Age: Początek!

W sieci opublikowany został właśnie pierwszy sampelek pochodzący z gry Dragon Age: Początek. Nagranie znaleźć można pod tym adresem. Jutro ujawniony zostanie ten, który z bohaterów gry wypowiada zamieszczoną przez twórców kwestię, tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w zorganizowanym przez BioWorld konkursie, polegającym na odgadnięciu... "czyj to głos". W ramach podpowiedzi dodamy tylko, że słowa te wypowiada jedna z najważniejszych w grze postaci, o której sporo poczytać można było na łamach BioWorld, czy też www.dragonage.com.

Zebranie Avangardy

Podobało Cię na tegorocznej Avangardzie? Lubisz działać, mieszkasz w okolicach Warszawy i chcesz poświęcić trochę swojego cennego czasu, aby pomóc stworzyć kolejną edycję jedynej warszawskiej cyklicznej imprezy
fantastycznej?

Przybory szkolne potrzebne

Organizatorzy Polconu 2009, wraz z fundacją „Kolorowy Świat” chcieliby, aby w czasie konwentu zorganizować zbiórkę przyborów szkolnych i podręczników dla dzieci z biednych rodzin i zabawek dla Dzieci z Porażeniem Mózgowym. Każdy z Was może przynieść wszystko co już się Wam nie przyda, stare podręczniki, kredki, zeszyty bloki, ćwiczenia, a także zabawki do Star Warsowego bloku. Niech dzięki takim akcjom ktoś kto tak naprawdę tego potrzebuje skorzysta.

Polcon i Star Wars

Na forum Łódzkiego Fanklubu Star Wars, uruchomiono temat dotyczący naszego bloku Star Wars na Polconie 2009. "Łódzki Fanklub Gwiezdnych Wojen, wita wszystkich zainteresowanych ogólnopolskim konwentem fantastyki Polcon 2009. Na tym 4-dniowym święcie fantastyki, ŁFSW współorganizuje blok Gwiezdnych Wojen. Mamy nadzieję, że program bloku zainteresuje was na tyle, aby odwiedzić nasze miasto w dniach 27-30 sierpnia 2009. Ten temat jest miejscem, w którym możecie dyskutować na tematy związane w Polconem oraz zadawać pytania organizatorom. Postaramy się odpowiadać na wasze posty jak najszybciej." Forum Łódzkiego Fan Klubu Gwiezdnych Wojen.

POLCON 2009 odsłania swoje oblicze - dosłownie!!

XXIV Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki POLCON 2009 odsłania swoje oblicze - dosłownie!!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 gru 2018, 21:20 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka