Nowy Battlenet

Masz zaprzyjaźniony serwis Battlenet.pl otworzył nową wersję strony poświęconej World of WarCraft. Oto i on.

Nowy dział ME2 na PODK

W dniu dzisiejszym w serwisie Pod Grzechoczącymi Kośćmi"wystartował nowy dział.
Tym razem dotyczy on uniwersum Mass Effect, znajdziecie tutaj najnowsze informacje ze świata komandora Sheparda między innymi filmy oraz galerie związane z gra. A niedługo także informacje o wielkim konkursie związanym z Mass Effect! Zapraszamy!

Straszna literatura

W dzisiejszej aktualizacji literackiej prezentujemy Wam odrobinę grozy. Grozy namacalnej, gdyż znajdującej się w realnych książkach. Czy warto je przeczytać, aby odczuć dreszczyk emocji - przeczytajcie sami.

Najnowsze "Kroki w nieznane" już są!

Z przyjemnością informuję, że w księgarniach pojawił się najnowszy tom „Kroków w nieznane”, jedynej w Polsce antologii światowej fantastyki. „Kroki w nieznane”, prawdziwy rarytas dla wielbicieli fantastyki, zawiera szesnaście nowych i najnowszych opowiadań autorów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Ukrainy, Australii i Argentyny. Opowiadania zawarte w najnowszym tomie „Kroków w nieznane” otrzymały lub były nominowane do najważniejszych nagród literatury fantastycznej takich jak Hugo, Nebula i World Fantasy

PBF - nowa gra

Na star-wars.com.pl ruszyła pełną parą zapowiadana już od jakiegoś czasu gra PBF, oparta na realiach Star Wars: The Old Republic. PBF jest dostępny na www.tor.star-wars.com.pl, ale my radzimy zanim tam zajrzycie zapoznać się z newsem ponieważ na graczy czekają miłe niespodzianki, jak na razie w kategorii najlepsza Karta Postaci prowadzi Voo Yo. Czas zacząć wielką przygodę!

Świateczne konkursy!

Święta, święta coraz bliżej. Dlatego tez redakcja serwisu Bestiariusz ma dla Was, Drodzy Czytelnicy, dwa konkursy. Pierwszy z nich to konkurs Dragon's Ordeal zorganizowany wraz z firmą Trik-Trak. Drugi to konkurs dotyczący książek Kira Bułyczowa, zorganizowany wraz z wydawnictwem Solaris. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w tych konkursach, ponieważ nagrody są bardzo atrakcyjne i mają szanse być wspaniałymi prezentami świątecznymi.

Felix, Net i Nika znów bestsellerem

W ciągu dwóch tygodni od premiery z księgarskich półek zniknęło ponad 20 tysięcy najnowszego tomu serii Rafała Kosika dla nastolatków - "Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka".

Kolejne zapowiedzi Egmontu

A oto kolejna zapowiedź komiksów, które będą wydane przez Egmont w grudniu:

FAQ Dragon's Ordeal

Od dziś wszystkie wątpliwości dotyczące zasad gry Dragon's Ordeal będziecie mogli rozwiązać w specjalnym dziale FAQ - zasady dostępnym na stronie wydawnictwa Raku Games. Uruchomiony został też specjalny adres e-mail (faq@rakugames.pl) - możecie wysyłać tam wszystkie swoje pytania, o ile nie udało Wam się znaleźć odpowiedzi w dziale FAQ.

Aktorzy opowiadają o Mass Effekct 2

Miło jest mi poinformować, iż właśnie opublikowano filmy przedstawiające dwie z czterech gwiazd polskiej wersji językowej gry Mass Effect 2 - Łukasza Nowickiego oraz Sonię Bohosiewicz. Ponadto na łamach kanału YouTube znaleźć można wideo ukazujące postać Samary, tajemniczej Egzekutorki, będącej przedstawicielką rasy asari. Film ten również jest w pełnej polskiej wersji językowej.

Mikołajkowe premiery

Ho ho ho. Chcę Wam dzisiaj zaprezentować garść recenzji i to całkiem nowych. Wszystkie trzy opisywane filmy miały premierę w ostatnich miesiącach i nasz Naczelny nie omieszkał ich obejrzeć, a co ważniejsze - postanowił podzielić się z nami wrażeniami. Jeśli chodzi o gatunki to można powiedzieć klasyka: liryka, epika, dramat. Przyjemność dopasowania do poszczególnych tytułów pozostawiam Wam.

Dziedzictwo numer 5 już w sprzedaży

Dziś na terenie całego kraju do księgarni i salonów prasowych trafił piąty tom Dziedzictwa: " Ukryta Świątynia". Jest to ostatni w tym roku kalendarzowym album komiksowy. Fanom Cade'a Skylwalkera na kolejny tom przyjdzie jednak długo poczekać na numer szósty. Bardzo możliwe, że nawet do 2011 roku. Spowodowane jest to faktem, że wydawnictwo Egmont pragnie po drugim tomie "Mrocznych Czasów" rozpocząć dwie inne serie ze świata Star Wars: crossover "Vector" oraz pierwszy tom serii "Knights of the Old Republic". Więcej o samej "Utraconej świątyni" możecie przeczytać w poprzednim newsie.

Mikołajowe wyniki konkursów!

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców konkursów, zorganizowanych przez Bestiariusz i wydawnictwa: Powergraph i Fabryka Słów.

Star Warsy razy 3 na grudzień

Miłośnicy komiksów ze świata Star Wars powinni być zadowoleni ponieważ w grudniu do sprzedaży trafią aż trzy pozycje, które mogą ich zainteresować:

Podsumowanie Falkonu

Na stronie Falkonu 2009, który odbył się w dniach 13 – 15 listopada w Lublinie, pojawiło się podsumowanie organizatorów dotyczące całego konwentu. Ponadto można tam znaleźć również informacje o relacjach z imprezy, które pojawiły się dotąd w sieci. Organizatorem Falkonu było Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza”.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 06:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka