Wielkie wejście Wolverine'a

"X-Men Origins: Wolverine" zaliczył udany kinowy debiut. Jego nocne seanse zarobiły w USA co najmniej 5 milionów dolarów. Wytwórnia Twentieth Century Fox nie podała jeszcze pełnych danych, co oznacza, że kwota ta może się okazać jeszcze większa.

Wytwórnia Warner Brothers chce nakręcić nowy "Death Note"

Wytwórnia Warner Brothers przejęła prawa do nakręcenia filmu z żywymi aktorami, opartego na japońskiej serii mang "Death Note". Do zaadoptowania mang zatrudniono scenarzystów Charleya i Vlasa Parlapanidesów ("War of Gods", "Live Bet").

Nadchodzi nowy dodatek do gry "Ultima Online"

Electronic Arts Polska wraz z firmą Mythic Entertainment zapowiada, że już latem na rynku pojawi się "Ultima Online™: Stygian Abyss™" - ósmy dodatek do legendarnej gry MMORPG, będącej najstarszą przedstawicielką swojego gatunku. Niniejsze rozszerzenie wprowadzi mnóstwo nowości, dzięki którym mieszkańcy wirtualnej Britannii nie będą mieli czasu na nudę. Dodatek ma być dystrybuowany wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Nowe screenshoty z "Dante's Inferno"

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z czterema nowymi obrazkami przedstawiającymi nową grę twórców "Dead Space", czyli "Dante's Inferno". Screenshoty dostępne są pod tym adresem.

Nominacja dla Prezesa i Kreski

"Prezes i Kreska. Jak koty tłumaczą sobie świat" Łukasza Orbitowskiego, wydane przez Powergraph, otrzymały nominację do nagrody Donga - "Dziecięcy Bestseller Roku 2009".

LAUNCH PARTY w Zgrami.pl

Sklep Zgrami.pl zaprasza na LAUNCH PARTY/RELEASE ALARA REBORN. Odbędzie się ono w czwartek, 30 kwietnia, o godz. 16.00 przy ul. Garbarskiej 5 w Krakowie.

Opowieści o duchach

Dzisiejsza aktualizacja gier składa się, niestety, tylko z jednego tekstu - a konkretnie recenzji gry planszowej "Ghost Stories". Pozostaje zaprosić do jej lektury i komentowania (oby nie obraźliwego).
Tekst do przeczytania tutaj.

Agricola x2!

Innymi słowy znane są wyniki plebiscytu Gra Roku 2009, prowadzonego przez serwis GryPlanszowe.pl. Agricola, wydana w Polsce przez wydawnictwo Lacerta, otrzymała zarówno tytuł Gra Roku 2009, jak również Wyróżnienie Graczy przyznawane w głosowaniu publicznym.
Pełną wiadomość można znaleźć tutaj.

Nowy film o "DA: Początek" w polskiej wersji językowej!

Brutalna wojna między Szarymi Strażnikami a krwiożerczą Plagą rozgorzeje jeszcze w tym roku. Nim jednak dołączymy do Straży i wyruszymy naprzeciw niebezpieczeństwu zagrażającemu Ferelden, warto będzie zapoznać się z kilkoma nowymi informacjami na temat gry "Dragon Age: Początek", które bez wątpienia pozwolą nam na lepsze poznanie jej świata i zrozumienie motywów, jakimi kierują się zamieszkujące go postacie.

Komiksowo kolorowo

Witam. Dziś dla Was mamy trzy recenzje autorstwa Chitosa. A oto i one:
- "Wolverine: Origin" - komiks warty uwagi, gdyż już niedługo do kin trafi film z Wolverinem w roli głównej.
- "Star Wars: Infinities. Nowa nadzieja" - Co by było gdyby... alternatywna wersja kultowego filmu "Gwiezdnych Wojen".
- "Spider Man: bajeczki" - Człowiek - Pająk dla młodszych i nie tylko.

Rozwiązanie Goblińskiego konkursu Bestiariusza i Fabryki Słów!

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasz konkurs, w którym stawką było wygranie trzeciego tomu "Wojny goblina" Jima C. Hinesa, został rozstrzygnięty. Wybór był trudny, gdyż wpłynęło wiele zróżnicowanych prac. Niemniej zdecydowaliśmy się nagrodzić trzech zwycięzców oraz ponadto przyznać jedno wyróżnienie.

ALARA REBORN w Zgrami.pl

Sklep Zgrami.pl zaprasza na PRERELEASE ALARA REBORN. Odbędzie się on w niedzielę, 26 kwietnia, o godz. 10.30 przy ul. Garbarskiej 5 w Krakowie.

Star Wars Komiks 4/09

Dziś do sprzedaży trafił kolejny numer magazynu Star Wars Komiks. Nowe przygody ze świata Star Wars powinny być już do nabycia w kioskach oraz salonach prasowych.

Kapitan opowiada o magii...

Zapraszam do przeczytania obszernego artykułu o Magii w Warhammer Fantasy Role-Play, autorstwa CptPornoGoat'a. Opowie on nam o tym jakich zmian można dokonać w tym systemie aby lepiej oddać klimat ponurego świata Wojennego Młota, skupiając się na rasach ludzi i elfów, głównie przez pryzmat mrocznej strony Sztuki...
Artykuł można przeczytać tutaj.
Życzę miłej lektury!

XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FANTASTYKI

Szaleństwo rezerwacji miejsc na Festiwal w pełni!!! W ciągu marca liczba miejsc zajętych zwiększyła się do 70% tyle miejsc hotelowych jest już zajętych. Można więc nadal spokojnie (choć już nie opieszale) zaklepać sobie miejsce na naszym Festiwalu. Przypominamy, że impreza ma charakter familijny (trzy pokolenia fantastów), stroje wieczorowe nie są wymagane, a uczestnicy muszą jedynie kochać fantastykę i zaopatrzyć się w dobry humor.
Zapraszamy wszystkich fanów fantastyki!!!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 paź 2018, 23:25 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka