Nowości Egmontu

Oto lista nowości kilku komiksów, które ukażą się nakładem wydawnictwa Egmont w najbliższym czasie:

Robert M. Wegner w "Tam i z powrotem" Marcina Baniaka

W czwartek 3. grudnia (dzisiaj!) o 22.30 gościem Marcina Baniaka w audycji "Tam i z powrotem" na antenie Radia Kraków będzie Robert M. Wegner.

Operacja Wotan w druku

Jutro do drukarni trafia Operacja Wotan - pierwsza kampania do systemu RPG Wolsung: Magia Wieku Pary.

W związku z tym Wydawnictwo Kuźnia Gier rozpoczyna przedsprzedaż podręcznika w cenie 35 zł. Operacja Wotan ma 112 stron, format B5, szytą okładkę i jest wydana na specjalnym stylizowanym papierze (tym samym co podręcznik główny). Do każdego egzemplarza w przedsprzedaży dołączone zostaną 2 zestawy (48 szt.) żetonów wolsungowych.

Relacja z pokazu przedpremierowego Dragon's Ordeal

A oto krótka relacja z przedpremierowego pokazu gry Dragon's Ordeal, napisana z punktu widzenia organizatorów:

Dzieci Darwina od dziś w sprzedaży

Dzieci Darwina to kontynuacja Radia Darwina, z akcją dziejącą się jedenaście lat później. Dorastają dzieci SHEVY, posiadające niezwykłe uzdolnienia, lecz inne, co budzi lęk „starej” ludzkości.

Relacja z Falkonu

Zapraszamy do zapoznania się z relacją tegorocznej edycji Falkonu, napisanej przez Emila 'Galathara' Marcinkowskiego. Dostępna jest pod tym adresem .

Zapowiedzi Powergraph na rok 2010

W nadchodzącym roku w wydawnictwie Powergraph ukaże się kilka starannie wybranych pozycji.

"Dziki Mesjasz" już dziś!

Dzieś premiera "Dzikiego Mesjasza" - drugiej części Paramythii Vakkerby autorstwa Rafała W. Orkana. Wejdź wgłąb miasta-matni, dołącz do tych, którzy pragną wyzwolenia. Poczuj smak rewolucji. Dziki Mesjasz gromadzi coraz szersze zastępy wiernych...

SW komiks - 3 numer specjalny

To już 3 w tym roku i ostatnie wydanie specjalne "Star Wars - Komiks". Na 96 stronach za 9.99, będziecie mieli okazję zapoznać się z historią Jango Fetta. Piewowzór armii klonów, który wiele razy spotykał się z Jedi. Komiks powinienen się pojawić w kioskach już w grudniu tego roku.

Horror dla nastolatków

25 listopada do rąk czytelników trafi siódmy tom serii Rafała Kosika o warszawskich gimnazjalistach - "Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka". Do 29 listopada książka dostępna będzie wyłącznie w salonach Empik.

"Odległa dzielnica"

Już dziś prezentujemy okładkę i opis komiksu "Odległa dzielnica", autorstwa Jiro Taniguchiego. Komiks trafi do sprzedaży w marcu 2010 roku.

Wojna Totalna. Pierwszy dodatek do Czasu Waśni

Na stronie Czasu Waśni, systemu autorskiego osadzonej w realiach post-tolkienowskiego fantasy pojawił się pierwszy dodatek. Jest nim Wojna Totalna, e-book poświęcony prowadzeniu kampanii militarnych i wojennych.

Hellboy nie tylko w TV

Jak wiadomo, dziś w telewizji wszyscy miłośnicy komiksów będą mieli szanse obejrzeć jedną z ekranizacji ciekawszych pozycji świata komiksu. Z tej oto okazji w dzisiejszej aktualizacji pionu komiksowego zamieściłem:
- "Hellboy - Nasienie Zniszczenia" - Chłopiec z piekła rodem przybywa
- "Star Wars: Mroczne Czasy. tom I. Ścieżka donikąd" - Gwiezdne Wojny nigdy jeszcze nie były tak mroczne.
- "Star Wars - komiks" numer 11/09" - recenzja aktualnego numeru magazynu poświęconego komiksom SW.

Przedpremierowy pokaz Dragon's Ordeal w warszawskiej Herbathei

Z przyjemnością informujemy, iż 26 listopada w Warszawskiej kawiarni Herbathea odbędzie się przedpremierowy pokaz Dragon's Ordeal; rewelacyjnej, polskiej gry przygodowej.

Celtyckie Kości z Arkham!

Wraz z nadchodzącą premierą (6. Grudnia) oficjalnego zestawu kości do Arkham Horror na licencji FFG dajemy Wam możliwość zamówienia swojego egzemplarza już teraz! Ten wspaniały zestaw kości zaprojektowany aby wspierać mechanikę gry jest zapakowany w specjalnie zaprojektowane pudełko, które może pełnić rolę prezentu.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 06:09 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka