Poznań Game Arena

Poznań Game Arena to wydarzenie unikatowe w naszym kraju. O wyjątkową promocję szóstej edycji imprezy dbać będą m.in. Empik, Allegro, Nasza Klasa, Radio Eska czy Wirtualna Polska. O jej niespotykany klimat i premierowy charakter zadbają najwięksi producenci i dystrybutorzy gier oraz sprzętu. Rozgłos wydarzeniu zapewni kilkuset akredytowanych dziennikarzy i 30 tys. uczestników. Tak prezentuje się największy w Polsce event poświęcony multimediom i elektronicznej rozrywce.

Konkurs TDF

Uwaga, uwaga! Ogłoszono konkurs, a jako że popiera on ludzi aktywnych, nie dotyczy on zgadywania ulubionej potrawy czy innych ulubionych rzeczy organizatorów, a inwencji twórczej. Jest to konkurs na grafikę na plakat i koszulkę konwentową. Więcej szczegółów tutaj. Zapraszamy do udziału!

Komiksowych recenzji kwartet

Witajcie. Niestety na komiksową aktualizacje przyszło Wam, Drodzy Czytelnicy, w tym miesiącu czekać o dwa dni dłużej, ale za to znajdziecie w niej cztery recenzje:
- "Barbarzyńcy: Klątwa" - Miało być tak pięknie, a wyszło...
- "Dylan Dog: Gdy nadchodzi pełnia" - Detektyw na tropie wilkołaków.
- "Star Wars - Komiks - Wydanie Specjalne 2/09" - „Biggs Darklighter: Bohater Rebelii”.
- "Star Wars - komiks" numer 9/09" - "Być Bobą Fettem" i „W nieznane”.

Biesiada Literacka

Zapraszamy na kolejną Biesiadę Literacką, która odbędzie się 7. października 2009 r. o godz. 18:00 w Muzeum Hansa Klossa (Katowice, ul. Gliwicka 6). Będzie można spotkać tam Łukasza Orbitowskiego, porozmawiać z nim, nabyć jedną z jego książek, a także… wypić z nim kufel pełnego jasnego (gratis!).

QFANT #3

Informujemy, że 25 września ukazał się trzeci numer kwartalnika fantastyczno-kryminalnego „QFANT”. Znajdziecie w nim siedem opowiadań, tyleż samo artykułów publicystycznych, komiks oraz dwie galerie.

Mały Książę na kartach komiksu

W listopadzie w sprzedaży ma ukazać się komiks Joanna Sfara na podstawie książki Antoine'a de Saint-Exupéry'ego. Na polski rynek obrazkowa wersja Małego Księcia trafi dzięki Wydawnictwu Znak.

Mistrzostwa Polski Star Wars Miniatures na Porytkonie 3 1/3

Na konwencie Porytkon 3 1/3 odbędą się Mistrzostwa Polski 2009 SW Miniatures. To pierwsza tego typu impreza w Polsce!
Organizatorzy planują osobną klasyfikację dla młodszych graczy (13 i mniej lat), by i oni mieli o co grać. Wśród nagród znajdą się m.in. puchary oraz boostery, w tym z najnowszego dodatku "Galaxy of War".
Turniej w formacie 150 pkt Constructed odbędzie się w sobotę 24 października.

100 % akcji i Moralnego Niepokoju!

Do „Gry w pochowanego” zaprasza Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Na Czytelników czekają zagadki i szarady: od zabawy w kotka i myszkę, po solidną łamigłówkę.
W przyszły czwartek na WP - videoczat z autorem książki.

Powrót zimnego drania

Wczoraj miała miejsce premiera I części "Śliskiego" Pawła Kornewa.

Horror po sarmacku

"Opowieści z dzikich pól" Jacka Komudy od piątku znowu dostępne na księgarskich półkach!

Japonia widziana oczyma 20 autorów

Prezentujemy przykładowe plansze z antologii "Japonia widziana oczyma 20 autorów". Komiks trafi do sprzedaży 9 października 2009 roku. Przedpremierowo będzie można go zakupić podczas MFKiG w Łodzi.

Wygraj podwójną wejściówkę na Porytkon!

Dziś rozpoczyna się pierwszy konkurs przedporytkonowy. Nagrodą dla zwycięzcy jest podwójna wejściówka na Porytkon 3 1/3. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na Blog Porytkonu 3 1/3 i za pomocą zamieszczonego tam formularza odpowiedzieć na trzy pytania związane z Porytkonem. Ponoć odpowiedzi na pytania ukryte są gdzieś w notkach na blogu.

Mucha - remake

O tym się mówiło od jakiegoś czasu już. David Cronenberg jeszcze raz nakręci klasyczny już horror Mucha. Będzie to już drugi remake, gdyż film wspomnianego reżysera był stworzony na podstawie produkcji Kurta Neumanna z 1958 roku. Mucha Cronenberga pojawiła się zaś w 1986 roku.

Czwarta część Piratów z Karaibów

Ponoć miały być tylko trzy części. A jednak! Czwarta część powstanie. Znany jest nawet jej angielski tytuł: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides. Wiadomo już na pewno, że w filmie pojawi się kapitan Barbarossa grany przez Geofrrey`a Rusha. Czy w filmie zobaczymy po raz kolejny Johnny`ego Deepa? To akurat nie jest jeszcze takie pewne.

Cowboy Bebop z Keanu Reevesem

Neo wraca, tym razem jako Spike Spiegel w ekranizacji anime Cowboy Bebop. Keanu Reeves jest mocno zaangażowany w powstanie filmu. Póki co jednak na przeszkodzie stoją środki finansowe i opinia wytwórni Fox, że 500 milionów dolarów to jednak trochę za dużo jak na jeden film. Ponoć na taką kwotę opiewają koszty wynikające ze scenariusza napisanego przez Petere Craige`a.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 kwi 2019, 21:39 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka