Homo bimbrownikus - dziś premiera!

Wielki egzorcysta, postrach wszelkiej maści utopców, wampirów i miejscowej policji właśnie wkracza do akcji. W dniu premiery „Homo bimbrownikus” Andrzeja Pilipiuka polecamy najnowszy odcinek Jakubowych dziejów.

Zapowiedź wrześniowa

Na stronie Fabryki Słów można przeczytać fragment debiutanckiej powieści Daniela Grepsa „Objawienie”. Premiera 11 września.

Fabrykantki w natarciu

29 sierpnia 2009 r. podczas uroczystości zamknięcia Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki Polcon w Łodzi poznamy laureatów Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Przyjdź na Polcon i zagraj w "Dragon Age: Początek" przed premierą!

Odbywający się w Łodzi konwent fanów fantastyki Polcon to idealna okazja, by zapoznać się z nową grą twórców legendarnej serii Baldur’s Gate jeszcze przed jej premierą.

Polcon 2009 czas zacząć

Przypominamy, że dziś w Łodzi zaczyna się Polcon 2009. Kto więc zamarudził, zapomniał, albo nie jest jeszcze pewien czy się tam wybrać niech wejdzie na stronę www.polcon2009.pl. Tam znajdziecie wszelkie przydatne informacje. Wszystkim konwentowiczom życzymy udanej zabawy!

Kolejne nagrania z polskiej wersji "Dragon Age: Początek"

Miło jest mi poinformować, że opublikowalikowano właśnie kolejne nagrania z polskiej wersji językowej gry "Dragon Age: Początek". Tym razem "przedstawiają" one Duncana, który do rodzimych graczy przemówi głosem aktora Jana Kulczyckiego. Sample znajdziecie pod tym adresem.

KONKURS WSPOMINKOWY

Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE WSPOMINKOWYM. Dla autorów/autorek najlepszych tekstów przygotowano wejściówki na Falkon 2009, książki oraz publikację w informatorze konwentowym, który otrzyma każdy uczestnik Falkonu 2009, lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

Tara Chace na ekranie

Znana seria komiksowa „Za królową i ojczyznę” zostanie przeniesiona na ekrany kin. Scenariuszem zajmuje się Ryan Condal, który pracował nad takimi produkcjami jak "Hercules" i "Galahad".

Blok postapokalipsy i ASG na Porytkonie

W programie Porytkonu 3 1/3 znajdzie się samodzielny blok postapokaliptyczny, w którym znajdą się m.in. prelekcje, konkursy i projekcje na tematy związane z postapokalipsą i ASG. Konwentowicze będą też mieli okazję wziąć udział w tematycznych LARPach i postrzelać z broni ASG w strzelankach osadzonych w świecie po atomowej zagładzie. Specjalnie dla miłośników ASG przygotowana zostanie też strzelnica, gdzie będzie można bezpiecznie ćwiczyć między strzelankami. Blok współtworzyć będzie ekipa serwisu Outpost.

Nadstawcie ucha!

W audioteka.pl - do pobrania słuchowisko "Memento Finis" na podstawie pierwszej części książki Marcina Mortki "Miecz i kwiaty", z udziałem autora.

Upiór Południa. Pamięć Umarłych

"Upiór Południa. Pamięć Umarłych" Mai Lidii Kossakowskiej - już w sprzedaży.

Nie zna życia, kto nie poznał Xiao Longa!

Premiera debiutanckiej powieści Dawida Juraszka "Xiao Long. Biały Tygrys", wydanej przez Fabrykę Słów. Nie tylko dla amatorów chińszczyzny!

Bachanaliowe czytanie

Wychodząc naprzeciw palącym potrzebom i dżentelmeńskim przyzwyczajeniom, którym bez wątpienia hołdują zmierzający na konwent uczestnicy (bo co to za dzień bez codziennej gazety) - zapowiadamy, iż każdego ranka Poszukiwań Czary Bachusa złaknieni informacji archeologowie będą mogli wczytać się w skromny periodyk konwentowy: "Dyaryusz Tajemnicyj".

Cataclysm w HD

Nie będziemy tu wymieniać wszystkich zmian w świecie Azeroth i w dodatku jaki ostatnio Blizzard zapowiedział do World of Warcraft. Rozpisywanie się nie ma bowiem większego sensu w chwili, gdy w sieci dostępny jest ten filmik. Miłego oglądania!

Komiksowo-kolorowo

Krótko i zwięźle moi mili. W dzisiejszej aktualizacji komiksowej trzy teksty:
- "Garfield ABC obżarstwa" - Pomarańczowy kocur znowu w lodówce.
- "Thorgal: Zdradzona czarodziejka" - pierwszy zeszyt o przygodach Thorgala.
- "Star Wars - Komiks - Wydanie Specjalne 1/09" - Bitwa o Jabiim .

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 mar 2019, 16:19 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka