"Hobbit" się kręci

W kolejnej ekranizacji prozy J.R.R. Tolkiena wystąpi Ian McKellen. Gandalf więc wróci, ale co z odtwórcą roli Bilbo? Podobno Guillermo Del Toro już wie kogo zaangażuje. McKellen twierdzi, że informacja ta wszystkich ucieszy, ale o tym się przekonamy dopiero za jakiś czas. Plotki głoszą, że może to być James McAvoy ("Ostatni król Szkocji", "Wanted. Ścigani").

"Bioshock" z nowym reżyserem

Juan Carlos Fresnadillo zastąpił Gore`a Verbinskiego na stanowisku reżysera filmu Bioshock. Zgodnie z informacjami ze studia Universal zmiana ta była konieczna ze względu na rosnące koszty filmu. Miałyby one obniżyć się ze 160 mln dolarów do około 100 mln o ile film byłby kręcony za granicą. Niestety Verbinski ma w tym czasie inne zobowiązania zawodowe. Z tych powodów Universal zdecydował się powierzyć losy filmu Juanowi Carlosowi Fresnadillo.

Falkon - pierwsze atrakcje!

Do Falkonu zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz podajemy Wam pierwsze informacje o programie konwentu oraz gościach, którzy wstępnie potwierdzili swoją obecność.

Kolejny zwiastun "DA:Początek"

Miło mi poinformować, że właśnie opublikowalikowano nowy zwiastun gry Dragon Age: Początek w polskiej wersji językowej. Wideo pochodzi z targów GamesCom. Film znaleźć można pod tym adresem.

Wrześniowy SFFiH

Znamy już zawartość wrześniowego, 47 numeru pisma "Science Fiction, Fantasy i Horror". Spis treści prezentujemy razem z okładką:

Bachanaliowy konkurs strojów

Szanowni naukowcy, poszukiwacze skarbów i awanturnicy. Jak wiadomo, wybierając się na wyprawy należy się odpowiednio przygotować. Trzeba zabrać ze sobą odpowiednie przyrządy oraz narzędzia. Nie można też zapomnieć o praktycznym, acz eleganckim stroju. Chcąc docenić osoby najlepiej przygotowane do Poszukiwań Czary Bachusa ogłaszamy konkurs strojów.

Trailer do "Avatara"

Na najnowszy film Jamesa Camerona wiele osób czeka z niecierpliwością. O tym czy rzeczywiście warto możecie się przekonać pod tym linkiem. Wygląda na to, że będzie naprawdę epicko. Czy jednak "Avatar" jest w stanie zrewolucjonizować kinowe produkcje? Przekonać się o tym będzie można już od grudnia.

Kuźnia Gier na Polconie 2009

Już za niecały tydzień rozpoczyna się - największe święto miłośników fantastyki w Polsce - Polcon. Kuźnia Gier, oczywiście pojawi się na konwencie - z mnóstwem atrakcji! Puszon i Sqva oficjalnymi gośćmi Polconu! Worek prezentów dla uczestników, pokazy i turniej Veto!, prelekcje Wolsungowe i wiele innych.
Szczegóły na http://www.kuzniagier.pl/index.php?sbl=1147897

Znamy program Polconu!

Organizatorzy tegorocznej edycji Polconu zamieścili na stronie internetowej pełny program konwentu. Warto się z nim zapoznać, bo atrakcji jest całe mnóstwo. Polcon 2009 odbędzie się w dniach od 27 do 30 sierpnia w Łodzi.

"Legendy Cyberkatakumb" pod patronatem

"Legendy Cyberkatakumb" autorstwa Konrada K. Lewandowskiego znalazły się pod patronatem medialnym Bestiariusza. Książka ta już niedługo trafi do sprzedaży. Więcej o tej pozycji możecie przeczytać tutaj.

Nowy gameplay z Diablo 3!

Blizzard podzielił się nowym filmem pokazującym rozgrywkę w Diablo 3 na targach gier w Kolonii. Przedstawia on walkę na pustyni i można w nim zobaczyć wszystkie charakterystyczne dla cyklu cechy - między innymi ekran ekwipunku, wypadające ze stworów złoto i przedmioty.
Kilka fragmentów filmu można obejrzeć tutaj.

Konkurs dla miłośników Świata Dysku

Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna – wydawca pierwszego audiobooka Terry’ego Pratchetta –„Kolor magii” - w Polsce ogłasza konkurs dla miłośników prozy tego autora.

Przedstawiamy wideo z kolejnym bohaterem Mass Effect 2 - Gruntem

Wspólnie z BioWare, z wielką radością, przedstawiamy kolejne wideo z gry Mass Effect 2. Pozwoli Wam ono zapoznać się z nowym bohaterem drugiej odsłony kosmicznej sagi BioWare, a mianowicie kroganinem imieniem Grunt. Wideo dostępne jest pod tym adresem.

Falkonowe wieści

A oto garść informacji dotyczących konwentu Falcon 2009:

"Zaćmienie" w produkcji

Trzecia część bestsellerowej serii Stephanie Meyer weszła właśnie w fazę produkcji. Film stworzy reżyser David Slade (30 dni nocy) bazując na scenariuszu Melissy Rosenberg.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 mar 2019, 16:17 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka