Szczegóły o Mistrzostwach Polski Star Wars Miniatures

Na stronie sosnowieckiego konwentu Porytkon 3 1/3 pojawiły się szczegółowe informacje o Mistrzostwach Polski 2009 Star Wars Miniatures i towarzyszącym im Turnieju Premierowym Dodatku "Galaxy at War".

Program Porytkonu 3 1/3 już w sieci!

Niecierpliwie wyczekiwany program tegorocznego Porytkonu właśnie pojawił się w sieci. A w nim - aż 14 różnych sal programowych, pełnych prelekcji, konkursów, warsztatów, pokazów, projekcji i spotkań autorskich. To ponad 300 godzin programu!

Falconowy konkurs na kartkę urodzinową

Organizatorzy Falkonu ogłaszają kolejny konkurs - tym razem na kartkę urodzinową. Informują też o nawiązaniu współpracy z Toruńskimi Dniami Fantastyki

Porytkon 3 1/3 wychodzi na miasto

Sosnowiec konwent Porytkon dorobił się pierwszej imprezy towarzyszącej. W filiach sosnowieckiej Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących konwentowi, które przybliżą fantastykę i japońską popkulturę Sosnowiczanom.

W sobotę 24 października w samo południe w filii Biblioteki przy ulicy Kisielewskiego odbędzie się spotkanie autorskie z Romualdem Pawlakiem. Godzinę później w filii przy ul. Zapały rozpocznie się spotkanie z Konradem Lewandowskim.

Zapowiedź Talisman: Dungeon

Jeszcze nie tak dawno, bo w zeszłym miesiącu świętowaliśmy wydanie polskiego tłumaczenia Żniwiarza, będącego karcianym dodatkiem do gry "Talizman: Magia i Miecz", a już niedługo według oficjalnych zapowiedzi na półki sklepowe powinno trafić polskie wydanie pierwszego, planszowego dodatku do tej wspaniałej gry. Mowa tu oczywiście o dodatku "Talizman: Dungeon".

Stwórz już teraz własną postać do gry "Dragon Age: Początek!"

W oczekiwaniu na premierę jednej z najgorętszych gier fabularnych tego roku każdy może teraz przygotować sobie postać bohatera ze świata "Dragon Age: Początek."

Porytkon: Informacje organizacyjne

Kilka słów od organizatorów tegorocznej edycji Porytkonu:

Larpy i konkursy

W imieniu Profesora Zuovicka i Pana Bonesa zapraszamy do zapoznania się z opisami pierwszych, zgłoszonych na Falkon LARPów.

"Święte Prochy" w polskiej wersji językowej

Zapraszamy Was do zobaczenia nowego, zrealizowanego z rozmachem filmu osadzonego w świecie "Dragon Age: Początek!"

Polskie opowiadania grozy w amerykańskim e-magazynie

Amerykański E-magzyn zajmujący sie horrorem - Screams of terror, zamieścił opowiadania Krzysztofa T.Dąbrowskiego.

Najnowsze patronaty razy trzy

Oto kolejne patronaty książek z [url=v]Wydawnictwa Solaris[/url], które zostały objęte patronatem medialnym Bestiariusza:
-"Miłość i Sen" - John Crowley,
-"Dzieci Darwina" - Bear Greg,
-"Rakietowe szlaki" - antologia.

Szum magii - nie tylko literackiej

W dzisiejszej aktualizacji literackiej prezentujemy Wam jak zwykle kilka recenzji nowości wydawniczych oraz jednego audiobooka...

"Czas Waśni" - nowy system autorski

W sieci znaleźć można nowy system autorski w konwencji fantasy. Gra zatytułowana jest „Czas Waśni”. Celem systemu jest stworzenie darmowej alternatywy dla drogich, komercyjnych podręczników.

RPG a Star Wars

Na SWCP ukazał się bardzo ciekawy dodatek traktujący o grach RPG osadzonych w realiach uniwersum Star Wars. Gorąco zachęcamy do lektury tego artykułu.

Porytkon: Program imprezy

Czy wiesz, że od tego weekendu organizatorzy ujawnią coraz więcej punktów programu, które pojawią się na tegorocznym Porytkonie 3 1/3? :) Codziennie, aż do ujawnienia całkowitej rozpiski (która już na początku przyszłego tygodnia), pojawiają się kolejne prelekcje, panele, konkursy, pokazy i warsztaty.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 07:59 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka