Rzeszów - spotkania autorskie!

Dwa spotkania, jeden czas i jedno miejsce. Andrzej Pilipiuk i Jakub Ćwiek będą gośćmi rzeszowskiego EMPiKu dzisiaj (sobota, 10 października).

Wpadnij w odNAWIEDZINY!

Wczoraj miała miejsce premiera antologii "Fahrenheita".

Po której stronie stoisz?

„Wilczy Legion” Adama Przechrzty od wczoraj można kupić w księgarniach.

Piękni ludzie

Prezentujemy okładkę i szczegóły wydania zbioru nowel graficznych "Beautiful People", autorstwa Mitsukazu Mihary. Komiks trafi do sprzedaży 9 listopada.

Horror Festiwal 2009

W dniach 22-24 października w sieci kin Multikino i Silver Screen, odbędzie się festiwal filmów grozy. Pokazywane będą produkcje nowe i starsze, które jeszcze nie miały swojej premiery w naszym kraju. Atrakcją ma być czwartkowy, przedpremierowy pokaz "Piły 6", maniacy natomiast nastawiają się na "My name is Bruce" - parodia kultowego "Martwego Zła" z Brucem Campbellem.

Nowe kości z Q-workshop! Turniej Munchkin'a!

A oto kilka nowości ze stajni Q-workshop:

Garść informacji o Falkonie

Na stronie internetowej Falkonu 2009, który odbędzie się w Lublinie w dniach 13 – 15 listopada, pojawiło się sporo nowych informacji. Poniżej przedstawiamy ich treść.

Nowa zajawka programowa Porytkonu

Dla wszystkich, którzy nie mogą się już doczekać programu konwentu Porytkon 3 1/3, organizatorzy przygotowali kolejną zajawkę programową. W każdym z bloków ujawnili kilka kolejnych atrakcji, które pojawią się na imprezie.

Mistrzostwa świata w Ticket to Ride na Falkonie

Eliminacje do mistrzostw świata w niezwykle popularnej na całym globie grze planszowej, Ticket to Ride, rozpoczęte! Odbędą się cztery regionalne turnieje eliminacyjne na GRAMY, Gratislavii, Pionku i właśnie na FALKONIE!

Rozpiska FNM w Zgrami.pl

Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę turniejów Magic: The Gatherng w sklepie Zgrami.pl. Są to Friday Night Magic. Przypominamy, że sklep znajduje się przy ulicy Garbarskiej 5 w Krakowie.

Gnijący Konar wraca do... korzeni?

Pod Gnijącym Konarem.... oj już nie, moi drodzy, serwis ten wraca do starej, acz zasłużonej nazwy "Pod Grzechoczącymi Kośćmi".

Gry fabularne i planszowe w PDF od Synetii

Z początkiem października rozpoczęło swoją działalność Wydawnictwo Synetia, które jako jedno z pierwszych specjalizuje się wyłącznie w publikacjach elektronicznych.

Nowy plakat Porytkonu 3 1/3

Na stronie Porytkonu 3 1/3 można oglądać nowe plakaty, reklamujące konwent. Ich materialna wersja, kolorowa i pachnąca farbą, już za kilka dni opuści drukarnię i zostanie rozwieziona w najróżniejsze miejsca.

Aby obejrzeć plakaty już dziś, kliknij tutaj.

Konkurs na opowiadanie hard SF zakończony

W środę 30 września zakończył się konkurs na opowiadanie hard SF, zorganizowany przez Powergraph, "Nową Fantastykę" oraz portal Esensja.pl. Przysłano 70 tekstów o łącznej objętości ponad 8 mln znaków.

"Mroczne Czasy" już są!

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiejszego dnia można nabyć pierwszy tom nowego komiksowego cyklu Star Wars pt. "Mroczne Czasy: Ścieżka Donikąd". Komiks pojawił się wcześniej w przedsprzedaży na XX Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, gdzie można było zaopatrzyć się w tą pozycję w promocyjnej cenie.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 08:40 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka