Demony i kowboje...

Czyli Warhammerowo-DeadLandsowa aktualizacja Skarbnicy RPG! Jest to także debiut nowego autora artykułów, człowieka o bardzo ciekawej ksywce: CptPornoGoat'a!
A co do przeczytania?
- Morfin ponownie przybliża nam DeadLands, pisząc tym razem o konwencji Country & Western.
- Demoniczna Twarz, czyli coś dla magów...
- Ghraz Thul'Kaath, demon o nieprzeciętnej potędze...

Miłej lektury.

Wojciech Siudmak na Pyrkonie

Na Pyrkonie 2009 gościć będzie Wojciech Siudmak - znany polski malarz, mieszkający obecnie we Francji. Jest on autorem ilustracji do nowego wydania "Diuny".

Pyrkonowa bitwa concept artowa na serwisie digart.pl - wyniki

Pyrkonowa bitwa concept artowa "Postapokaliptyczny bohater" na serwisie digart.pl dobiegła końca. Zgłoszonych zostało aż 91 prac!

Program Pyrkonu - wersja beta

Na stronie Pyrkonu pojawił się program! Póki co jest to jeszcze wersja wstępna która może ulec zmianom, lecz niewielkim. Zapraszamy do lektury! Program dostępny jest pod tym linkiem.

To będzie wyjątkowo munchkinowy Pyrkon!

Organizatorzy przygotowali 3 dni zabawy przy polowaniu na potwory, zgarnianiu ich skarbów, zdradzaniu własnych przyjaciół i zdobywania poziomów, bez tego całego bzdurnego odgrywania postaci. Przecież esencją RPG jest Munchkinizm!

Polskie logo "Dragon Age: Początek"

Publikacja zlokalizowanych filmów poświęconych grze "Dragon Age: Początek" trwa w najlepsze, nadeszła więc pora na zaprezentowanie jej polskiego logotypu.

Zmarła Natasha Richardson

Natasha Richardson, czyli prywatnie żona Liama Neesona zmarła wczoraj w wyniku obrażeń głowy, jakich doznała podczas wypadku narciarskiego. Miała 45 lat. Należała do rodziny aktorów. Jej matka, Vanessa Redgrave, była aż sześciokrotnie nominowana do Oscarów. Jej ojciec, Tony Richardson, był wybitnym reżyserem.

Pyrkonowy konkurs: Wytypuj kanon Polskiej fantastyki

Organizatorzy Konwentu Fantastyki Pyrkon 2009 i księgarnia internetowa www.arsenal.pl serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Wytypuj Kanon Polskiej Fantastyki.

Nowy cykl filmów o grze "Dragon Age: Początek"

Jeszcze w tym roku posiadacze komputerów osobistych oraz konsol XBOX 360 i PlayStation 3 staną przed szansą przyłączenia się do legendarnych Szarych Strażników. Nim jednak gracze chwycą w dłoń oręż i przywdzieją zdobione herbem Straży zbroje, powinni zapoznać się z nowym cyklem filmów poświęconych grze Dragon Age: Początek, którego kolejne odcinki w wersji zlokalizowanej (z lektorem) publikować będziemy regularnie przez najbliższe tygodnie i miesiące.

Głosowanie publiczne na Grę Roku 2009 rozpoczęte!

Czy chcesz mieć wpływ na to, która gra planszowa otrzyma tytuł Gry Roku 2009? Nie zwlekaj więc! Zapraszamy na stronę http://nagroda.gry-planszowe.pl/, gdzie można zapoznać się ze szczegółami głosowania.
Jednocześnie donoszę że grono ekspertów również zaczęło wybieranie gry która cieszyć się będzie jego wyróżnieniem. Zwycięzca będzie znany już za nieco ponad miesiąc, w dniach 25-26 kwietnia, na konwencie Gratislavia.

Star Wars - komiks nr 3 już w kioskach!

Dziś do sprzedaży, trafił nowy komiks Star Wars. Zawiera jak zwykle trzy historie ze świata Star Wars. A oto one:

Pyrkonowy VII Konkurs Literacki Drugiej Ery - wyniki

Jury VII Konkursu Literackiego wyłoniło zwycięski utwór. Spośród 61 nadesłanych na konkurs prac jury za najlepszy uznało utwór:

Komiksowe wieści Star Wars

Dziś oficjalnie do sprzedaży trafił nowy tom serii Dziedzictwo, chociaż sam komiks można było nabyć już wcześniej w przedsprzedaży w miniony weekend podczas Warszawskich Spotkań Komiksowych. "Smocze Szpony", taki podtytuł nosi zbiór nowych przygód Cade'a Skywalkera, są już dostępne w księgarniach komiksowych oraz salonach prasowych.
Egmont zdradził także swoje plany co do komiksów Star Wars w Polsce.

Gobliński konkurs Bestiariusza i Fabryki Słów!

"Jig - Smokobójca z przypadku, bohater mimo woli."

Z przyjemnością ogłaszamy, że oto nadszedł czas okrutnej, goblińskiej wojny, w której stawką jest wygranie trzeciego tomu "Wojny goblina" Jima C. Hinesa. Aby pokonać rywali i zdobyć ten cenny przedmiot, należy ułożyć krótki wiersz, dotyczący goblina bądź goblinów i wysłać go na adres konkurs@bestiariusz.pl .

XVI MFF Raport No2

Szaleństwo rezerwacji miejsc na Festiwal w pełni!!! W ciągu miesiąca przyszło 40% zgłoszeń i tyle miejsc hotelowych jest już zajętych. Można więc nadal spokojnie (choć nie opieszale) zaklepać sobie miejsce na naszym Festiwalu. Przypominamy, że impreza ma charakter familijny (trzy pokolenia fantastów), stroje wieczorowe nie są wymagane, a uczestnicy muszą jedynie kochać fantastykę i zaopatrzyć się w dobry humor. Zapraszamy wszystkich fanów fantastyki!!!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 lut 2019, 10:23 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka