BioWare wypowiada się na temat E3 - specjalnie dla polskich fanów!

Specjalnie dla polskich fanów gier BioWare wypowiedział się community manager tego studia, Chris Priestly. Jego krótką wypowiedź znaleźć możecie na łamach oficjalnego bloga społeczności BioWare - www.bioworld.ea.pl - pod tym adresem. I chociaż sama wypowiedź nie jest zbyt długa i z pewnością nie zdradza żadnych wielkich tajemnic, to z całą pewnością utwierdza nas w przekonaniu, że na prezentacje BioWare warto czekać.

Goście Polconu 09

Czas biegnie nieubłaganie - Polcon 2009 zbliża się wielkimi krokami. Czym bliżej konwentu tym więcej szczegółów.

Program Avangardy - tylko do końca tygodnia!

Masz pomysł na niesamowitą prelekcję? Wiesz jak zrobić niesamowity konkurs, który uczestnicy będą wspominać przez najbliższych parę lat? A może po prostu chcesz się podzielić swoją pasją z innymi? Niezależnie od tego zostało Ci już tylko parę dni na zgłoszenie swojej atrakcji na Avangardę! Więc nie zwlekaj, otwórz formularz dostępny pod adresem i wpisz szczegóły swojego punktu programu. Przyjmowanie atrakcji kończy się o godzinie 12:00 31 maja! Nie spóźnij się!

Kuźnia Gier wydawcą VETO! - szlacheckiej gry karcianej

Od 1 czerwca wydawcą i wyłącznym dystrybutorem najpopularniejszej polskiej kolekcjonerskiej gry - VETO! (druga edycja) zostaje Wydawnictwo Kuźnia Gier.

W związku z tym jeszcze w czerwcu dodrukowana zostanie talia podstawowa, a do sprzedaży trafią ponownie Zestawy Startowe oraz boostery "podstawki". Oczywiście dostępne będą również boostery Casus Belli i Charakterników, zaś na jesieni ukaże się nowy dodatek do Veto 2ed.

Program MFF w Nidzicy

Wielki mistrz literatury science fiction - Robert Silverberg - odwiedzi w czerwcu Polskę na zaproszenie swego wydawcy, Agencji Solaris. Plan spotkań jest następujący: poniedziałek 8 czerwca KRAKÓW - godz 19 - Księgarnia Hetmańska, Rynek Główny 17, środa 10 czerwca WARSZAWA - godz 17 - empik Nowy Świat Mega, Nowy Świat 15/17
11-14 czerwca NIDZICA Międzynarodowy Festiwal Fantastyki

GrajDół - planszówki w Nidzicy

GrajDół jest jedną z atrakcji XVI Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki w Nidzicy (11-14 czerwca). U podnóża nidzickiego zamku, w sali gimnastycznej LO im. Stanisława Wyspiańskiego przez 4 dni będzie można wypróbować w miłej, kameralnej atmosferze, najlepsze gry planszowe w Polsce i na świecie, oraz wziąć udział w kilku turniejach i konkursach z ciekawymi nagrodami. Dzięki uczestnictwu w GrajDole będzie można też wziąć udział w atrakcjach festiwalowych na Zamku - m.in. w spotkaniu z Robertem Silverbergiem. Więcej informacji o GrajDole na stronie imprezy.

Ostatni Tytus?

Najnowsze dzieło Henryka Jerzego Chmiela: "Tytus, Romek i A'Tomek - Jako warszawscy Powstańcy 1944, z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani", zawiera 36 premierowych plansz. Tym albumem twórca kultowego Tytusa postanowił ukoronować i zakończyć swoją komiksową, 52-letnią pracę twórczą. Każda plansza jest samodzielną historią, małą anegdotą dowcipnie opowiadającą historię z typowym dla Papcia Chmiela poczuciem humoru. Zeszyt liczy 80 stron i kosztuje 36 złoty.

Już w wakacje kociołki zabulgoczą po polsku!

Z radością informujemy, iż na początku sierpnia do sklepów trafi polskie wydanie gry Poison, przygotowane nakładem wydawnictwa G3. Poison, to ekscytująca i pełna dynamicznych zwrotów gra karciana stworzona przez Reinera Knizię, uznanego twórcę gier, który na swoim koncie ma ogromną liczbę bestsellerów.

Ten o gąsce Balbince?

Indianin 1: Ten o gąsce Balbince? Indianin 2: Ależ wodzu, co wódz! Wódz: To ja przepraszam. ...
Pamiętacie może ten dialog? Te kultowe dziś słowa, pochodzą z komiksu autorstwa Tadeusza Baranowskiego i to właśnie temu autorowi podporządkowaliśmy tematycznie dzisiejszą aktualizacje pionu komiksowego.
- Tadeusz Baranowski - biografia ojca Antresolki, Orient-Mena i Praktycznego Pana.
- "Antresolka Profesorka Nerwosolka" - kilka abstrakcyjnych i zabawnych przygód.
- "Podróż Smokiem Diplodokiem" - podróż w czasie Lorda Hokus-Pokus.
I coś dla zmiany klimatu. Dwie zagraniczne pozycje:
- "Sam i Twitch" - para niecodziennych detektywów.
- "Spawn 1/97: Pytania" - bohater z piekła rodem

Propozycje planszówkowe...

Maj już prawie za nami, maturzyści mają już spokój, inni muszą trochę jeszcze posiedzieć nim będzie im dane nacieszyć się Wakacjami... ale mimo natłoku egzaminów/sprawdzianów/pracy, każdy powinien znaleźć choć trochę wolnego czasu na dobrą planszówkę!
W tym miesiącu proponujemy recenzje dwóch wysoko ocenionych w naszym serwisie gier: Saigo no Kane, czyli coś w klimacie mangowym oraz Battlestar: Galactica czyli gratka dla fanów serialu oraz wielbicieli gier kooperacyjnych.
Życzymy miłej lektury!

"Moc wyzwolona" już od 9 czerwca

Przedstawiamy wam okładkę nowej, długo wyczekiwanej powieści noszącej tytuł "Star Wars: Moc Wyzwolona". Jest to historia tajnego ucznia Mrocznego Lorda Sith Dartha Vadera o pseudonimie Starkiller. W ramach swojego szkolenia musi wykonać szereg zadań, które pomogą Vaderowi w obaleniu Imperatora. Vader jednak nic a nic, nie domyśla się że, wierny i posłuszny mu przez tyle lat uczeń wybierze swoją drogę. A jego ścieżką będzie...

Historia oparta jest na grze Star Wars: Force Unleashed.

Napisz scenariusz do swojej własnej przygody w grze "Dragon Age: Początek"

Serwis BioWorld oraz firma Electronic Arts Polska zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. A oto szczegóły:

Spotkanie z Barbarą Kaczyńską

Wydawnictwo Sa Dragonera zaprasza na spotkanie z nastoletnią pisarką Basią Kaczyńską - autorką fantastyczno-przygodowego cyklu powieści "Tryptyk Świata Mgły", którego pierwszy tom: "Złowrogi sześcian" jest już dostępny w księgarniach.
Z autorką będzie można porozmawiać na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie. Zapraszamy 23 maja (sobota) o godz. 13.30 na stoisko B209 (Pałac Kultury i Nauki).

GameOx w maju i czerwcu

Drodzy gracze,
Zapraszamy do udziału w turniejach Magic`a, organizowanych w Klubie GameOx pod koniec maja i w czerwcu.

AVANGARDA V - w przedpłacie taniej

Ruszyły przedpłaty warszawskiego konwentu Avangarda V. Sprzedaż obywa się za pośrednictwem serwisu kumulator.pl i dotyczy PEŁNYCH akredytacji.
Dlaczego warto skorzystać z przedpłaty? System kumulacyjny sprawia, że im więcej zainteresowanych, tym niższa cena. Pełna akredytacja w cenie 3-dniowej? Tak - dzięki kumulator.pl. Oprócz tego płacący wcześniej mają zagwarantowane specjalne bonusy oraz przyspieszony wstęp na konwent. Nie lubisz kolejek? Poświęć kilka minut teraz i oszczędź sobie i innym kolejkowej atrakcji później. Dokonaj przedpłaty - to naprawdę proste. Więcej informacji na stronie konwentu i stronie przedpłat.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 kwi 2019, 20:02 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka