Ostatni film "DA:Początek"

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ostatnią już, czwartą częścią cyklu filmów, przedstawiających jeden z wątków (i zadań z nim związanych), w jakim wezmą udział gracze podczas gry "Dragon Age: Początek".Film, w polskiej wersji językowej, dostępny jest pod tym adresem
1Gra "Dragon Age: Początek" ukaże się na rynku w wersjach dedykowanych posiadaczom PC oraz konsol XBOX 360 i PlayStation 3.

Dragon 2009

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" Ma zaszczyt zaprosić Państwa na VI Ogólnopolski Konwent Gier – Dragon 2009.

Konkurs Strojów na Pyrkonie

Smutna wiadomość dla tych, którzy zawiedli się konkursem strojów na Pyrkonie 2008. W tym roku redakcja nerdoserwisu ZakazanaPlaneta.pl zrobi go po raz drugi i być może nie ostatni!

Nagrody Saturn

Nagrody Saturn przyznawane są corocznie przez Akademię Filmów SF, Fantasy i Horroru. W tym roku ceremonia odbędzie się po raz 35. Wśród nominowanych znajdują się "The Clone Wars" za najlepszy film animowany oraz za najlepszy serial emitowany w telewizji kablowej. Pięć nominacji otrzymał też "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki", za najlepszy film SF, reżyserię, kostiumy, efekty specjalne oraz grę aktorską Harrisona Forda i Shii LeBoufa. Najwięcej, bo jedenaście nominacji otrzymał "Mroczny Rycerz". Zwycięzców poznamy w czerwcu.

IX Warszawskie Spotkania Komiksowe

W przyszły weekend (14-15 marca) w stolicy, w Klubie Palladium przy ul. Złotej 9 w Warszawie odbędą się IX Warszawskie Spotkania Komiksowe. Na imprezie nie zabraknie nowości wydawniczych, spotkań z autorami komiksów, giełdy komiksów jak i również panelów dyskusyjnych. Co więcej należy pamiętać, że tym razem wstęp jest bezpłatny.

Polska premiera Exalted na Pyrkonie

Na tegorocznym Pyrkonie odbędzie się premiera polskiej edycji Exalted, czyli epickiego systemu fantasy, w którym gracze wcielają się w wybrańców bogów. Polskim wydawcą jest Imaginator
Na konwencie będzie można zapoznać się z nowym systemem, a kilku szczęśliwców będzie również miało okazję załapać się na pokazowe sesje.

Literacki marzec

No i stało się - przyszedł marzec, a wraz z nim zmienna pogoda i niekiedy - przedwiosenna depresja. Dlatego też dla tych wszystkich, którzy czują potrzebę oderwania się od zmagań z codziennością, przygotowaliśmy coś specjalnego z zakresu literatury.

Pełen spis turniejów MtG na Pyrkonie

Na stronie Pyrkonu pojawił się pełen spis turniejów Magic: the Gathering, które odbędą się na konwencie. A wśród nich m.in. PTQ Honolulu oraz GPT Barcelona! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową rozpiską dostępną na stronie Pyrkonu 2009.

Grojkonowe Królestwo Kart

Jak podają organizatorzy Grojkonu, na konwent przybędzie cała rzesza karciarzy. Odbędą się Eliminacje Mistrzostw Polski 2009 w M:TG, a także GTT Barcelona (turniej wprowadzający do GP Barcelona). Na fanów WOW:TCG czekają Eliminacje do Mistrzostw Europy Wschodniej! Prócz tego będą mniejsze turnieje w powyższe gry, a także turnieje YU-Gi-OH, Star Wars Pocket Models czy Veto. Będzie to najprawdopodobniej największe zgromadzenie miłośników gier karcianych na południu kraju. Dokładna rozpiska pojawi się na stronie konwentu za kilka dni.

Powrót Tazo

Na stronie producenta chipsów Cheetos znalazła się taka oto informacja:"W okresie 2 marca do 24 maja 2009 w promocyjnych paczkach Cheetos możesz znaleźć fantastyczny blix lub wygrywający krążek. Do wygrana 500 maskotek. Promocja obejmuje małe paczki (20 i 22 g) oraz średnie (58 g).

Kolejny zwiastum "DA:Początek"

Przedstawiamy kolejną, trzecią już część prezentacji gry "Dragon Age: Początek:, której kolejne odcinki publikowane są na łamach oficjalnego kanału YouTube już od kilku tygodni. Bitwa o Ostagar trwa, nie czekajcie więc ani chwili i koniecznie udajcie się pod ten adres
Od przyszłego tygodnia wszyscy fani "Dragon Age" będą mieli okazję zapoznać się z pierwszym odcinkiem kolejnego cyklu zlokalizowanych filmów poświęconych ich ulubionej grze!

Spotkanie z Andrew Davidsonem w Krakowie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na spotkanie z Andrew Davidsonem - pisarzem kanadyjskim, autorem bestsellerowego "Gargulca". Spotkanie odbędzie się 5 marca o godz. 18:00 w sali 53 na parterze. Wstęp wolny. W trakcie imprezy do nabycia książka "Gargulec" w promocyjnej cenie.

Kalendarium fantastyki dla Poznania

Na stronie Klubu Fantastyki Druga Era pojawiło się kalendarium wydarzeń fantastycznych organizowanych przez klub na terenie Poznania w miesiącu marcu. Poniżej znajdziecie spis atrakcji.

"Dragon Age: Początek" - nowy film w polskiej wersji językowej

Na kanale YouTube opublikowany został nowy film przedstawiający grę "Dragon Age: Początek". Jest to druga część zaprezentowanego przed kilkunastoma dniami filmu pochodzącego bezpośrednio z gry i przedstawiającego jedno z zadań, przed którym postawiony zostanie gracz i jego drużyna. Wideo dostępne jest oczywiście w polskiej wersji językowej (z napisami), w rozdzielczości standardowej oraz HD. Film znajdziecie pod tym adresem.

Wybrano Kapitułę nagrody Gra Roku serwisu gry-planszowe.pl

Serwis gry-planszowe.pl przygotowuje się do kolejnej edycji nagrody Gry Roku. Pierwszym krokiem jest powołanie Kapituły nagrody złożonej z przedstawicieli patronów medialnych strony oraz niezależnych ekspertów - pasjonatów, aktywnych graczy, twórców gier planszowych.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 lut 2019, 10:21 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka