Felix, Net i Nika bliżej ekranizacji

Na produkcję filmu fabularnego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", na podstawie książki Rafała Kosika pod tym samym tytułem, przyznano dotację w wysokości 2,5 mln zł.

Bądź aktywny - zdobądź wejściówkę na Porytkon!

Organizatorzy Zagłębiowskiego Konwentu Miłośników Fantastyki i Popkultury Japońskiej zapraszają na pierwszy z serii konkursów, podczas których wygrać będzie można darmową wejściówkę.

Konkurs Pyrkonu i kina Apollo

Organizatorzy Pyrkonu przy współpracy z poznańskim Kinem Apollo mają zaszczyt poinformować wszystkich potencjalnych uczestników o konkursie, w którym wygrać można darmowe, podwójne zaproszenia na pokazy organizowane przez kino.

Nowe patronaty

Bestiariusz objął swym patronatem medialnym dwie nowe książki. Są to "Kroniki Majipooru" Roberta Silverberga i "Księga Merlina" T.H. White'a. Obie te pozycje zostaną wydane przez Solaris, już w marcu.

Przewodnik po Mrocznym Lordzie

Wydawnictwo Becker&Mayer ujawniło tytuł i opis książki jaka pojawi się w październiku 2009 roku. Będzie to książka o znanym czarnym charakterze Darth Vaderze. Nie będzie to jednak powieść fabularna, a bardziej przewodnik po postaci Dartha, opisujący fakty zarówno z planu filmowego i świata rzeczywistego, jak i z uniwersum Star Wars.

Wyniki Konkursu

Z przyjemnością ogłaszamy, że znane są już nazwiska zwycięzców naszego konkursu, w którym do wygrania były 4 egzeplarzy książki Licii Troisi pt."Wojny Świata Wynurzonego: Nowe Królestwo".

Polski zwiastun Mass Effect 2

To bez wątpienia wielka chwila dla wszystkich entuzjastów uniwersum Mass Effect. Już jest pierwszy zwiastun gry Mass Effect 2. Film dostępny jest pod tym adresem, w polskiej wersji językowej.

MtG na Pyrkonie- pierwsze informacje

Pojawiły się pierwsze informacje na temat turniejów MtG, jakie rozegrają się na Pyrkonie 2009.

Zwierzyna...

... czyli recenzja gry komputerowej "Prey"! Dziś to jedyny tekst związany z grami, ale w przyszłym miesiącu obiecuję poprawę - czyli między innymi dwie recenzje gier planszowych. A tymczasem zapraszam do dzisiejszego artykułu tutaj.

Newsy od wydawnictwa G3!

Zapraszam do przeczytania sporego artykułu o nowościach od niemieckiego wydawnictwa Abacus, które w Polsce zostaną wydane przez G3. Można znaleźć go w rozwinięciu tej wiadomości.

"Dead Space Extraction" - zwiastun

Na łamach kanału YouTube pojawił się zwiastun pierwszego w ofercie Electronic Arts, horroru dedykowanego posiadaczom konsoli Nintendo Wii, czyli "Dead Space Extraction". Film znaleźć można pod tym adresem.

Kon-bajn przesunięty

Z przyczyn niezależnych od organizatorów chorzowski konwent nie odbędzie się w dniach 20-22 luty. Organizatorzy przepraszają za niedogodności. Informują przy tym, że został on wstępnie przesunięty na lipiec tego roku.

Nowy zwiastun "Dragon Age" po polsku!

Przedstawiamy najnowszy zwiastun gry "Dragon Age: Początek" w polskiej wersji językowej. Film jest bardzo świeży, bo zaprezentowany został podczas odbywającego się w ubiegłym tygodniu nowojorskiego Comic Con. Znajdziecie go pod tym adresem.

"Kroki w Nieznane 2008" już w sprzedaży!

Almanach Fantastyki "Kroki w Nieznane" 2008 trafił w dniu dzisiejszym do sprzedaży. Książka ta ukazała się dzięki wydawnictwu Solaris i jest objęta patronatem medialnym Bestiariusza. Więcej szczegółów tutaj.

Bing, bang, boom...

...czyli kolejna aktualizacja komiksowa. I tym razem mamy dla Was, drodzy czytelnicy moc recenzji obrazkowych historii i notkę biograficzną, jednego z ważniejszych twórców amerykańskiego komiksu.

- "DZM: W strefie" - witamy w strefie zdemilitaryzowanej.
- ""Generał" Skywalker" - o tym jak połączyć dwie filmowe trylogie Star Wars.
- "Star Wars: Dziedzictwo, Tom II: Kawałki" - Galaktyka znów stoi na krawędzi zagłady.
- Frank Miller - ojciec Miasta Grzechu i Elektry.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 lut 2019, 10:09 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka