Wakacyjne czytanie

Środek lipca to idealny czas na wygrzewanie się w pełnym słońcu albo relaks w cieniu pod drzewem. Niezależnie od preferowanej formy wypoczynku warto zadbać o fantastyczną lekturę. Dlatego też dzisiaj prezentujemy Wam kilka godnych uwagi nowości wydawniczych.

Gwiezdne wojny w Iluzjonie!

Filmoteka Narodowa we współpracy z 501st Legion: Polish Garrison oraz Rebel Legion: Eagle Outpost, ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy pokaz filmu "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja" z 1977 roku (polska premiera 1979).

Aktualna wersja programu IV Dni Jakuba Wedrowycza

Zapraszamy do zapoznania się z programem IV Dni Jakuba Wędrowycza, które odbędą się w Wojsławicach, w dniach 17 - 19 lipca 2009. Nie jest to wersja ostateczna, na nią trzeba niestety poczekać do końca tygodnia. Zapewniamy Was jednak, że na Dniach Jakuba W. nie będziecie się nudzić. Nagrody, które będzie można zdobyć w licznych konkursach też nie powinny Was rozczarować. Zapraszamy do zapoznania się z listą planowanych atrakcji:

Przedpremierowy pokaz gry "Dragon Age: Początek"

W dniu 2 lipca w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się prezentacja nowego tytułu studia BioWare „Dragon Age: Początek”, którego premiera będzie miała miejsce 23 października bieżącego roku.

"Teranezja" - Egana Grega pod patronatem

Nasz serwis objął swym patronatem medialnym książkę pod tytułem: "Teranezja", autorstwa Egana Grega. Książka ta ukaże się już niedługo nakładem wydawnictwa Solaris.

Koniec z mrokiem! Nigdy więcej apokalipsy! Czas na bajki!

Nawikon 2009 będzie całkowicie bajkowy. Z całej Polski przyjadą Kreciki, Gąski Balbinki, a nawet Gumisie. Was również chcemy zaprosić do prywatnej Doliny Muminków, by razem przez trzy październikowe dni tańczyć, bawić się i harcować.

Już wkrótce "Kolor Magii" w wersji audio

Terry Pratchett jest autorem niezwykle popularnej na całym świecie serii Świata Dysku. Pisarstwo tego autora odznacza się ciętym humorem i nieustannym „puszczaniem oka” do czytelnika. Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna pragnie, więc zaprezentować pierwszy tom cyklu Świata Dysku-Kolor magii jako książkę audio czytaną przez znakomitego aktora Krzysztofa Tyńca.

Program IV Dni Jakuba Wędrowycza

Nie jest to wersja ostateczna, na nią trzeba niestety poczekać do końca tygodnia. Zapewniamy Was jednak, że na Dniach Jakuba W. nie będziecie się nudzić. Nagrody, które będzie można zdobyć w licznych konkursach też nie powinny Was rozczarować. Konwent odbędzie się w Wojsławicach, w dniach 17 - 19 lipca 2009. Zapraszamy do zapoznania się z listą planowanych atrakcji:

PRERELEASE Magic 2010 w Zgrami.pl

Sklep Zgrami.pl zaprasza na PRERELEASE Magic 2010. Turniej odbędzie się w niedzielę, 12 lipca o godz. 10.30 przy ul. Garbarskiej 5. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (16), zapisy można już składać pod adresem sklep@zgrami.pl.

Nawikon pod patronatem

W dniach 9.10-11.10 2009 roku Stowarzyszenie Rzeszowski klub Fantastyki „Nawigator” organizuje III edycję Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki „Nawikon”. Konwent obędzie się w Szkole Podstawowej nr 16 (Ul. Bohaterów 1, 35-112 Rzeszów). Konwent objęty został patronatem medialnym przez nasz serwis.

O zbiórce zabawek na Avangardzie.

Zaprzyjaźniony serwis www.star-wars.com.pl opublikował właśnie pierwszą część relacji z przeprowadzonej zbiórki na rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym, która odbyła się na konwencie Avangarda 2009 podczas Gwiezdno wojennego bloku. A oto i ona. Redakcja serwisu SWCP opublikowała też podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w zbiórce.

Filmowy lipiec

Czołem maniaki!

Dzisiejsza aktualizacja jest mocna, twarda i brutalna, coś dla ludzi o stalowych nerwach i żołądkach. Przedstawiam recenzje trzech tytułów: najnowszą część Terminatora, kontrowersyjne dzieło Larsa von Triera - Antychryst oraz coś dla fanów kina grozy klasy B - Nocny pociąg z mięsem.

Zapraszam do zapoznania się z tekstami oraz przede wszystkim - do oglądania!

Konwenty w Nowej Fantastyce

Zapraszamy do kupna najnowszego numeru Nowej Fantastyki. Z pewnością wszyscy znacie ten popularny miesięcznik, ale tym razem będziecie mogli tam przeczytać o Fornoście, Orkonie i Polconie. Nowa Fantastyka oficjalnie objęła patronat i nad tymi imprezami.

Bachanalia Fnatastyczne 2009: Konkurs!

Prowadząc badania przygotowujące do sympozjum poświęconego poszukiwaniu Czary Bachusa nasi badacze natknęli się na wzmianki o tajemniczej walucie którą posługują się mieszkańcy starożytnego miasta Grünberg. Ze zdobytych przez nas informacji wynika że pieniądze te będzie można zdobyć biorąc udział w licznych konkursach odbywających się w trakcie spotkania w dniach 18-20 września 2009. Walutę będzie można wymienić na cenne artefakty, książki, gry itp. Specjalnie przygotowanym stoisku.

Serial aktorski "Star Wars" juz w 2010?

Realizacja serialu telewizyjnego opartego na "Gwiezdnych wojnach" ruszyła pełną parą. Prawdopodobnie serial będzie można już obejrzeć w przyszłym roku. A oto kilka potwierdzonych informacji co do tejże realizacji:

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 cze 2019, 21:32 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka