Rusza strona Porytkonu 3 1/3

Dziś ruszyła strona internetowa Porytkonu 3 1/3 - konwentu fantastyczno-mangowego, który odbędzie się w Sosnowcu w dniach 23-25.10.2009. Na stronie znaleźć można najważniejsze informacje o konwencie. Organizatorzy obiecują sukcesywnie uzupełniać stronę o nowości związane z Porytkonem.

Strona Porytkonu 3 1/3 dostępna jest pod adresem: www.porytkon.irpg.pl.

Organizatorzy niezmiennie zapraszają także do udzielania się na Porytkonowym Forum i do czytania Porytkonowego Bloga.

Meldunek Dzienny nr 05/12/09-A

Oto informacje od organizatorów ConFuzji 2009: "Koleżanki i Koledzy Funkcjonariusze! Strażnicy i Agenci! Już za cztery dni zaczynamy! A tymczasem - zapoznajcie się z programem, który trzymaliśmy w ukryciu do ostatniej chwili! Przyjedźcie do nas koniecznie - mamy wszystko, co jest Wam potrzebne - i sporo więcej! Czekamy na Was w Krakowie". Program ConFuzji 2009.

Koszulki Avangardy V

Przedstawiamy oficjalne koszulki konwentowe, jakie będzie można nabyć wyłącznie podczas Avangardy, zarówno w kroju męskim jak i damskim!

Zmiany w organizacji Goblikonu

Organizatorzy konwentu Goblikon informują, że w ramach POWT (Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej) zjazd jest współfinansowany z funduszy EFRR (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) oraz z budżetu państwa, w związku z czym nastąpiły duże zmiany w stosunku do lat poprzednich odnośnie wielu aspektów jego organizacji.

SW Komiks Wydanie Specjalne 1/09

Zgodnie z zapowiedziami w dniu 30 czerwca do sprzedaży trafi pierwszy numer wydania specjalnego "Star Wars - Komiks". Nowa pozycja ma szanse stać się kwartalnikiem jeśli zostanie pozytywnie przyjęta przez czytelników. Komiks dodatkowo będzie zawierał plakat

Wampiry, strzygi i spółka - sesja RPG

Już jutro 13 czerwca, w Muzeum Etnograficznym w Warszawie przy ul. Kredytowej 1, kolejna dawka wrażeń w Przestrzeni Spotkań z Wampirami. Zapraszamy na sesję gry role playing zabierającą graczy w odległe zasnute mgłą i cieniami Karpaty do Rumuni początku XVIII wieku – czyli okresu wojen austriacko tureckich.

Ruszył Fantastyczny GrajDół

Rozpoczęło się planszówkowe szaleństwo w Nidzicy. Na stronie imprezy znaleźć można rozpiskę atrakcji. Kilkadziesiąt gier, turnieje i konkursy z nagrodami i cała masa rozrywki czeka na Was do niedzieli i to wszystko za jedyne 10 zł. GrajDół to też szansa na wyjątkowo niedrogie uczestnictwo w Festiwalu Fantastyki – za jedyne 30 zł można wziąć udział w zamkowych atrakcjach i spotkać ulubionych autorów. Zapraszamy

Meldunek Dzienny nr 03/12/09-A

Na stronie konwentu "ConFuzja" - pojawił się meldunek zawierający następujące informacje:

Festiwal FAIR PLAY

Już za niespełna miesiąc letni festiwal gier Fair Play w Nowym Sączu, na stronce imprezy pojawił się już plakat z najważniejszymi punktami programu.

"Mars" Rafała Kosika - już wkrótce premiera

Jakie zagadki kryje Czerwona Planeta? Ludzie w poszukiwaniu Nowego Świata rozpoczynają terraformowanie Marsa.
Opuszczają przeludnioną Ziemię, aby zbudować nową cywilizację. Czym zaskoczy ich Czerwona Planeta? Już 17. czerwca w serii Science Fiction z Plusem wydawnictwa Powergraph premiera nowego wydania "Marsa" Rafała Kosika.

Nowości i starocie

W dzisiejszej aktualizacji pionu Literatury prezentujemy Wam kilka tytułów. Są tam pozycje znane i te mniej popularne, zarówno nowości jak i powieści starsze. Coś dla siebie znajdzie student, zmęczony trwającą sesją i uczeń, rozkoszujący się nadchodzącym końcem roku. Zarówno młodzian jak i czytelnik w słusznym wieku powinien wypatrzeć coś interesującego do przeczytania.

Audiobooki

Radiowa Agencja Fonograficzna oraz audioteka.pl rozpoczęły największą dotychczas produkcję audiobooka na polskim rynku. Blisko 200 aktorów bierze udział w nagraniach „Narrenturm” Andrzeja Sapkowskiego. Audiobook wzbogacony będzie wyjątkowymi efektami dźwiękowymi, specjalnie skomponowaną muzyką oraz pieśniami stworzonymi na potrzeby tej produkcji.

Kung Fu - nowa produkcja Kuźni Gier

Na przełomie czerwca i lipca pojawi się nowa gra Wydawnictwa Kuźnia Gier. Będzie to Kung Fu - szybka i ekscytująca karciana "party game" czasu rzeczywistego.

Gracze (od 4 do 8) są młodymi adeptami sztuki walki, którzy stają do końcowego egzaminu przed swoimi mistrzami w klasztorze Shaolin aby pokazać czyje Kung Fu jest lepsze...

Korzystając ze znanych im stylów walki muszą prezentować jak najciekawsze układy. Rywalizację wygrywa ten wojownik, który zdobędzie najwięcej punktów za układy wykonane na swoim egzaminie.

Tragiczna śmierć aktora

Nie żyje amerykański aktor i reżyser David Carradine. Został znaleziony martwy w hotelowym pokoju w Bangkoku.

Więcej komiksów spod znaku SW

Wydawnictwo Egmont wyjawiło swoje plany dotyczące komiksów osadzonych w uniwersum Star Wars. Już w październiku ma wystartować kolejna seria albumowa. Będzie się ona ukazywać równolegle do "Dziedzictwa". Cykl będzie się nazywać "Dark Times".

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 18:37 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka