Wędrowycz na mp3

Od dziś "Kroniki Jakuba Wędrowycza" autorstwa Andrzeja Pilipiuka, można pobrać w internetowym sklepie audioteka.pl. Książka czytana jest przez Grzegorza Pawlaka. A niebawem w sprzedaży audiobook z zapisem dziejów Najsłynniejszego Polskiego Egzorcysty.

Grecka mitologia znów trafia do kin

Grecka mitologia powraca do kin - i to z wykopem! Wytwórnia Relativity Media pracuje nad filmem "War of the Gods". Główną rolę zagrać ma Henry Cavill ("Dynastia Tudorów", "Gwiezdny pył"), a reżyserować będzie Tarsem Singh ("Cela", "Magia uczuć", obecnie pracuje nad remake'iem klasycznego "Świata dzikiego zachodu"). W tym samym czasie Warner Brothers rozmawia z Samem Worthingtonen ("Rogue", "Macbeth") o głównej roli Perseusza w remake'u "Zmierzchu tytanów" ("Clash of the Titans"), reżyserowanym przez Louisa Leterriera ("Człowiek pies", "The Incredible Hulk").

Zmarł Michael Crichton

Jak podaje CNN, w wieku 66 lat w Los Angeles zmarł znany amerykański pisarz Michael Crichton. Michael Crichton jest autorem takich bestsellerów jak "Park Jurajski" czy "Zaginiony świat". W Polsce ukazało się prawie 20 jego powieści, m.in. "Linia czasu" i "Państwo strachu".

Falkonowe wieści!

Na stronie Falkonu pojawił się oficjalny trailer zapowiadający konwent. Zaktualizowano również mapy dojazdu i podano informacje na temat noclegów. Jakby tego było mało - organizatorzy imprezy na bieżąco ujawniają nowe punkty programu. Szczegółowe informacje znaleźć można na oficjalnej stronie Falkonu .

Magdalena Kozak w Warszawie

Zapraszamy na spotkanie z pisarką Magdaleną Kozak, autorką książek "Nocarz" i "Renegat". Odbędzie się ono już jutro, w czwartek 6 listopada w Warszawskim Empiku (ul. Nowy Świat 15/17) o godzinie 17:00. O najnowszej powieści "Nikt", wampirach w służbie ABW i jednostkach specjalnych będzie z nią rozmawiać Magdalena Walusiak. Serdecznie zapraszamy!

Kinowa ofensywa Marvela

Prezes Marvel Studios David Maisel stwierdził, że tegoroczny sukces "Iron Man" i "The Incredible Hulk" przetarł szlak dla sequeli i nowych filmów opartych na komiksach Marvela. Obecnie trwa produkcja "Iron Man 2", "Thor", "The First Avenger: Captain America" i "The Avengers".

Konkurs zakończony

Minął termin nadsyłania odpowiedzi na nasz konkurs. Spośród osób, które przysłały poprawne odpowiedzi, rozlosujemy 3 szczęśliwców, którzy otrzymają nagrody - książki "Sacred. Anielska krew. Kroniki Ancarii 1". Życzymy szczęścia w losowaniu!

Listopadowe kino grozy

Maniacy!

Po dłuższej przerwie wracam z dawką nowych tekstów. Dzisiaj zdecydowanie mrocznie i strasznie, przed Wami recenzje „Rec” oraz „Sierociniec” – takie kino latino, do tego wrażenia Naimada po obejrzeniu drugiej części „Hellboya” oraz krótki esej kolegi Rado, traktujący o filmowych adaptacjach prozy Lovecrafta. To jego pierwszy tekst na naszych łamach, liczę na więcej!

Bluźnierstwo pohalloweenowe

Listopad przyniósł ze sobą ponurą pogodę. Za oknem coraz częściej robi się ciemno i coraz częściej pada deszcz. Ale fani Zew Cthulhu wcale się tym nie przejmują. Taka pogoda jest przecież wręcz wymarzona dla klimatu ich ulubionej gry.

Zbliża się zakończenie konkursu

Już jutro mija termin nadsyłania odpowiedzi na nasz konkurs. Przypominamy, że nagrody to trzy książki ""Sacred. Anielska krew. Kroniki Ancarii 1". Zapraszamy do wysyłania odpowiedzi i wygrywania!

Ogłoszono scenarzystę 4 części Spider-Mana

Laureat ubiegłorocznej nagrody Pulitzera za dramat "Rabbit Hole", David Lindsay-Abaire, napisze scenariusz do czwartej części filmu o przygodach człowieka pająka.

Sam Mendes wyreżyseruje "Kaznodzieję"

Miał być serial telewizyjny, będzie film kinowy. Za reżyserię ma być odpowiedzialny Sam Mendes znany z pracy nad "American Beauty" i "Drogą do zatracenia"

Premiera Fallout 3

Już jutro w sklepach pojawi się Fallout 3 w polskiej wersji językowej w edycji PCtowej. Na konsolach nowej generacji (PS 3 i Xbox 360) spolonizowana gra na pewno ukaże się przed Mikołajkami.

Atari wyda "Kroniki Riddicka" i "Pogromców duchów"

Firma Atari kupiła od Activision Blizzard prawa do publikacji sequela gry "Kroniki Riddicka" i do nowej gry opartej na "Pogromcach duchów". Activision Blizzard, po fuzji z Vivendi Games latem tego roku, zrezygnował z tych gier. Atari ogłosiło, że wyda "The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena " wiosną 2009 roku. "Assault on Dark Athena" to kontynuacja opartej na filmie gry z 2005 roku "Chronicles of Riddick: Escape at Butcher Bay", która sprzedała się nieźle na całym świecie i została ogłoszona przez krytyków jedną z najlepszych w historii gier opartych na filmie. Atari jednoczesnie kupiło od Universalu prawa do kontynuowania serii gier o Riddicku.

"Samotnie". Nareszcie na rynku.

Nietuzinkowa powieść Johna Crowleya "Samotnie", otwierająca serię AEgipt, wreszcie ukazała się w księgarniach. To chyba jedna z najdłużej oczekiwanych książek, wydanych przez Solaris.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 sty 2019, 09:10 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka