Kolejny zwiastum "DA:Początek"

Przedstawiamy kolejną, trzecią już część prezentacji gry "Dragon Age: Początek:, której kolejne odcinki publikowane są na łamach oficjalnego kanału YouTube już od kilku tygodni. Bitwa o Ostagar trwa, nie czekajcie więc ani chwili i koniecznie udajcie się pod ten adres
Od przyszłego tygodnia wszyscy fani "Dragon Age" będą mieli okazję zapoznać się z pierwszym odcinkiem kolejnego cyklu zlokalizowanych filmów poświęconych ich ulubionej grze!

Spotkanie z Andrew Davidsonem w Krakowie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na spotkanie z Andrew Davidsonem - pisarzem kanadyjskim, autorem bestsellerowego "Gargulca". Spotkanie odbędzie się 5 marca o godz. 18:00 w sali 53 na parterze. Wstęp wolny. W trakcie imprezy do nabycia książka "Gargulec" w promocyjnej cenie.

Kalendarium fantastyki dla Poznania

Na stronie Klubu Fantastyki Druga Era pojawiło się kalendarium wydarzeń fantastycznych organizowanych przez klub na terenie Poznania w miesiącu marcu. Poniżej znajdziecie spis atrakcji.

"Dragon Age: Początek" - nowy film w polskiej wersji językowej

Na kanale YouTube opublikowany został nowy film przedstawiający grę "Dragon Age: Początek". Jest to druga część zaprezentowanego przed kilkunastoma dniami filmu pochodzącego bezpośrednio z gry i przedstawiającego jedno z zadań, przed którym postawiony zostanie gracz i jego drużyna. Wideo dostępne jest oczywiście w polskiej wersji językowej (z napisami), w rozdzielczości standardowej oraz HD. Film znajdziecie pod tym adresem.

Wybrano Kapitułę nagrody Gra Roku serwisu gry-planszowe.pl

Serwis gry-planszowe.pl przygotowuje się do kolejnej edycji nagrody Gry Roku. Pierwszym krokiem jest powołanie Kapituły nagrody złożonej z przedstawicieli patronów medialnych strony oraz niezależnych ekspertów - pasjonatów, aktywnych graczy, twórców gier planszowych.

Felix, Net i Nika bliżej ekranizacji

Na produkcję filmu fabularnego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", na podstawie książki Rafała Kosika pod tym samym tytułem, przyznano dotację w wysokości 2,5 mln zł.

Bądź aktywny - zdobądź wejściówkę na Porytkon!

Organizatorzy Zagłębiowskiego Konwentu Miłośników Fantastyki i Popkultury Japońskiej zapraszają na pierwszy z serii konkursów, podczas których wygrać będzie można darmową wejściówkę.

Konkurs Pyrkonu i kina Apollo

Organizatorzy Pyrkonu przy współpracy z poznańskim Kinem Apollo mają zaszczyt poinformować wszystkich potencjalnych uczestników o konkursie, w którym wygrać można darmowe, podwójne zaproszenia na pokazy organizowane przez kino.

Nowe patronaty

Bestiariusz objął swym patronatem medialnym dwie nowe książki. Są to "Kroniki Majipooru" Roberta Silverberga i "Księga Merlina" T.H. White'a. Obie te pozycje zostaną wydane przez Solaris, już w marcu.

Przewodnik po Mrocznym Lordzie

Wydawnictwo Becker&Mayer ujawniło tytuł i opis książki jaka pojawi się w październiku 2009 roku. Będzie to książka o znanym czarnym charakterze Darth Vaderze. Nie będzie to jednak powieść fabularna, a bardziej przewodnik po postaci Dartha, opisujący fakty zarówno z planu filmowego i świata rzeczywistego, jak i z uniwersum Star Wars.

Wyniki Konkursu

Z przyjemnością ogłaszamy, że znane są już nazwiska zwycięzców naszego konkursu, w którym do wygrania były 4 egzeplarzy książki Licii Troisi pt."Wojny Świata Wynurzonego: Nowe Królestwo".

Polski zwiastun Mass Effect 2

To bez wątpienia wielka chwila dla wszystkich entuzjastów uniwersum Mass Effect. Już jest pierwszy zwiastun gry Mass Effect 2. Film dostępny jest pod tym adresem, w polskiej wersji językowej.

MtG na Pyrkonie- pierwsze informacje

Pojawiły się pierwsze informacje na temat turniejów MtG, jakie rozegrają się na Pyrkonie 2009.

Zwierzyna...

... czyli recenzja gry komputerowej "Prey"! Dziś to jedyny tekst związany z grami, ale w przyszłym miesiącu obiecuję poprawę - czyli między innymi dwie recenzje gier planszowych. A tymczasem zapraszam do dzisiejszego artykułu tutaj.

Newsy od wydawnictwa G3!

Zapraszam do przeczytania sporego artykułu o nowościach od niemieckiego wydawnictwa Abacus, które w Polsce zostaną wydane przez G3. Można znaleźć go w rozwinięciu tej wiadomości.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 mar 2019, 23:56 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka