Nowe Figurki do LOTR'a

Dziś do sprzedaży trafiły nowe modele figurek do gry bitewnej Lord of the Rings. Są to figurki Gandalfa i Elronda oraz zestaw "Three Hunters" zawierający figurki: Aragorna, Legolasa i Gimliego. Modele wyprodukowała firma Games-Workshop.

MTG Standart w Zgrami.pl

W ten czwartek w sklepie Zgrami.pl odbędzie się kolejny turniej Magic: The Gathering. Tym razem będzie to turniej w formacie Standart.

"Gafield: Festyn Humoru" już w kinach

Dziś do kin trafił film o przygodach najpopularniejszego kota komiksowego świata (i nie tylko komiksowego) Garfielda. Film ten w całości jest filmem animowanym. Garfield tym razem będzie ubiegał się o tytuł najzabawniejszego bohatera rysunkowego. Czy uda mu się wygrać mimo poważnej konkurencji?

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

CD Projekt RED ogłosiło, że gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona trafiła w końcu do sklepów na całym świecie. Po miesiącach ciężkiej pracy w zamknięciu, zespół twórców gry otrzymał nareszcie szansę, aby pójść do domu i odwiedzić rodzinę i znajomych, w pełni usatysfakcjonowany efektem swojej pracy - najlepszą grą PC RPG. Wypełnione ekskluzywną zawartością, pudełka z grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona są od dziś dostepne we wszystkich znaczących polskich sieciach handlowych w korzystnej cenie 99 PLN.

Coś na wrześniową słotę...

Chyba już wszyscy odzwyczaili się od stwierdzenia, że bajka to coś tylko dla dzieci. Magicy ze studia Pixar czy Dream Works od wielu lat przekonują nas, że na filmach animowanych mogą bawić się zarówno dorośli jak i najmłodsi. Dzisiejsza aktualizacja oraz teksty Wodza Indiańskiego potwierdzają to stwierdzenie.

Nadchodzi Warhammer Online: Age of Reckoning

Dziś swą premierę ma gra MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Fani Starego Świata mogą jednak już w nią grać od czterech dni, o ile zamówili ją w przedsprzedaży. Premiera jest jak dotąd największym wydarzeniem w branży MMO w tym roku, a w najblizszym czasie są przecież zapowiadane dodatki do World of Warcraft i Lord of the Rings Online.

Zahcon 2008 - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konwentu Zahcon 2008, który odbył się w dniach 5-7 września w Toruniu. Zdjęcia można zobaczyć tutaj .

Nowe modele Space Marines i Codex

Dziś swoją premierę mają nowe modele do gry Warhammer 40.000. Są to nowe figurki do chyba najpopularniejszej armii tej gry bitewnej, czyli Space Marines. Opublikowano też nowy Codex, czyli księgę, która zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat tej armii.

Turniej Magic: The Gathering w Zgrami.pl

Zapraszamy na sankcjonowany turniej Magic: the Gathering, który odbędzie się w Sklepie Zgrami.pl już w ten czwartek!

Współpraca z Zgrami.pl

Dziś nasz serwis zawiązał współpracę ze sklepem "Zgrami.pl", którego sama nazwa sugeruje jego asortyment. Sklep prowadzi sprzedaż internetową już od ponad dwóch lat, lecz ma też swoją siedzibę w Krakowie.

Plakat Nawikonu już jest!

Znamy już oficjalny plakat Nawikonu 2008. Przypominamy, że konwent odbywa się 3-5 października w Rzeszowie.

Listopad będzie należał do Blizzarda...

...a to za sprawą dodatku do gry World of Warcraft. Blizzard oficjalnie potwierdził datę wydania rozszerzenia. Wrath Of The Lich King pojawi się 13 listopada

Nowy Komiks ze świata Star Wars

Dziś do sprzedaży trafił nowy miesięcznik komiksowy pt."Star Wars". Pozycja ta ukazała się dzięki wydawnictwu Egmont.

Kosmojajarze z planety Kosmojajo kontratakują!

"Kosmiczne Jaja" Mela Brooksa, legendarna parodia filmów Sci-Fi ze szczególnym uwzględnieniem "Gwiezdnych Wojen", powracają już w tym miesiącu. Telewizja G4 zapowiedziała na 21-go września premierę serialu animowanego "Spaceballs".

"Wojny Klonów" z napisami i dubbingiem

Premiera "Wojen Klonów" już 26 września. Wiadomo już, że film ten będzie wyświetlany w Polsce w wersjach zarówno z dubbingiem, jak i z napisami. Wersje z napisami będą dostępne tylko w kinach cyfrowych. "Wojny klonów" z dubbingiem będą wyświetlane w godzinach południowych, natomiast wersje z napisami - wieczornych.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 sty 2019, 08:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka