Warszawski Salon Książki

W najbliższy piątek, czyli 19 września odbędzie się pierwsza edycja Warszawskiego Salonu Książki. Wydarzenie to będzie miało charakter kiermaszu wydawnictw książkowych. Organizatorzy zapewnili bogaty program. Wśród nich nie zabraknie i znanych autorów polskiej fantastyki i SF.

Przemierzyć czasoprzestrzeń

Podróże zawsze ludzi pociągały. Chyba każdy chciał kiedyś przemierzyć świat. Niewątpliwie są też tacy, którzy marzyli o przebyciu nie tylko przestrzeni, ale także czasu. Albo też bardzo odległych uniwersów, w niekoniecznie teraźniejszym czasie. Nie powinno więc dziwić, że o podobnych podróżach traktują liczne książki. Niektóre z nich prezentujemy Wam dzisiaj wraz z aktualizacją literacką.

DC Universe Online ma scenarzystę

Jeden z zachodnich serwisów poinformował, że Geoff Johns został zatrudniony przy pisaniu scenariusza do gry DC Universe Online. Johns tworzył wcześniej scenariusze do komiksów Green Lantern (tytuł polski "Zielona Latarnia"), Justice Society of America i Action Comics (dwie ostatnie serie nie były wydawane w Polsce)

"Coś" powraca!

Jak podaje serwis LatinoReview.com jeden z najlepszych horrorów ma szanse doczekać się kolejnej części. Nowe "Coś" będzie prequelem filmu z 1982 roku. Wyjaśnione zatem pewnie będzie skąd wzięła się obca forma życia w norweskiej bazie i najprawdopodbniej będziemy świadkami dramatu jaki się tam rozegrał.

Funky Koval w Hollywood

Jeden z lepszych polskich komiksów ma szansę na ekranizację. Niezależny producent z USA wykupił prawa do przeniesienia na srebrny ekran przygód Funky Kovala z albumu "Bez oddechu". Film ma powstać w ciągu pięciu lat. Warunkiem jest jednak zebranie odpowiednich funduszy.

Trailer do F.E.A.R. 2 Project Origin

W sieci pojawił się nowy trailer do kolejnej części F.E.A.R. Uchyla on rąbka tajemnicy na temat fabuły gry. Można go obejrzeć m.in. pod tym adresem http://pl.youtube.com/watch?v=XoqlmXaEfHs

Star Wars: The Force Unleashed jednak nie na PC

Wbrew pogłoskom i nadziejom fanów uniwersum Star Wars, gra na blaszakach się nie ukaże.

"Piekło Pocztowe" już w księgarniach

Dziś na półki księgarni trafiła najnowsza książka Terry'ego Pratchetta, "Piekło pocztowe". Jest to kolejna pozycja osadzona w realiach Świata Dysku - tak poczytnej serii wśród wielu miłośników fantastyki.

Who you gonna call?

Powstanie kolejna część "Pogromców duchów". Do napisania scenariusza wytwórnia Columbia Pictures zatrudniła Lee Eisenberga i Gene'a Stupnitsky'ego, nominowanych do nagrody Emmy producentów serialu "Biuro" ("The Office").

Premiera polskiego " ASSAULT ON BLACK REACH"

Dziś swą premierę ma polski starter do gry bitewnej Warhammer 40 tysięcy : "Szturm na Czarną Granicę". Jest to produkt skierowany nie tylko do początkujących graczy ale i do tych bardziej zaawansowanych.

Nawikon 2008 pod patronatem

Dnia 3 października o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie rozpocznie się konwent Nawikon 2008. Trwać on będzie do 5 października.

"Oko Jelenia: Drewniana Twierdza" już w sprzedaży!!!

Nowa książka Andrzeja Pilipiuka: "Oko Jelenia: Drewniana Twierdza" trafiła już na pułki księgarni. Tym razem autor zabierze nas do Norwegii z XVI wieku. Mimo, że książka dopiero co się ukazała to już od kilku tygodni zajmuje wysokie miejsce na liście bestsellerów Merlin.pl

Czy Voltron jednak ocali Wszechświat?

Choć produkcja filmu "Voltron: Defender of the Universe" została porzucona przez New Regency, gigantyczny robot najwyraźniej nie ma zamiaru dać o sobie łatwo zapomnieć. Produkcję postanowiła przejąć firma Relativity Media, która obecnie prowadzi już finalne rozmowy z właścicielem praw do Voltrona, World Events Prods. Jednocześnie Relativity Media rozmawia już z ewentualnym reżyserem "Voltrona", Maxem Makowskim.

Fallout 4 w planach?

Fallout 3 ma być w sklepach na przełomie października i listopada, a już pojawiły się informacje o możliwości stworzenia kolejnych gier w tym świecie.

Jesienne cienie

Lato dobiega końca. Noce stają się coraz dłuższe, a wieczory chłodniejsze. Z kątów zaczną spoglądać na nas złowrogie cienie. Niektóre z nich nie są tylko cieniami...
Oto kolejna aktualizacja do Zew Cthulhu, a w niej...

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 sty 2019, 08:47 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka