Patronat i fragment

Nasz serwis dzięki wydawnictwu Solaris objął swym patronatem kolejną książkę Johna Crowleya: "Małe, duże". Prezentujemy także fragment powieści: "Rytuał" Marii i Siergieja Diaczenków.

ConStar już za tydzień!

Trochę ponad tydzień pozostaje do startu tegorocznego ConStaru, który odbędzie się w dniach 1-4 maja w Krakowie. Lada chwila przedstawiony zostanie pełny program imprezy. Tymczasem organizatorzy przekazują trzy superwieści z frontu walk o jak najmocniejszą formułę konwentu.

Filmowa środa

Czołem!
Z jednodniowym opóźnieniem dostarczam Wam, drodzy czytelnicy kolejną porcję filmowych tekstów. Tym razem są to dwie recenzje nowości napisane przez Naimada oraz tekst o wybitnym reżyserze stworzony przeze mnie.

Gra Roku wybrana!

W sobotę o godzinie 16 na targach LEVEL_01 w Krakowie została przyznana nagroda Gry Roku 2008, oraz tytuł Wyróżnienia Graczy. Obydwa laury zdobyła gra "Puerto Rico", wydana w Polsce przez firmę Lacerta. Pełna informacja na stronie Gry-Planszowe.pl
Serdecznie gratulujemy!

Super Happy Hour, czyli dwa tygodnie do ConStaru

Już tylko dwa weekendy dzielą nas od długiego majowego odpoczynku, który warto rozpocząć w Krakowie od konwentu ConStar. Niebawem można spodziewać się prezentacji programu imprezy oraz pełnej listy kilkunastu zaproszonych Mistrzów Gry, którzy poprowadzą sesje na konwencie.

"Requiem dla lalek" pod patronatem!

Bestiariusz swym patronatem medialnym objął szykowaną na lipiec książke wydawnictwa Fantasmagoricon. Jest to:"Requiem dla lalek" Cezarego Zbierzchowskiego.

Strona i jedna noc więcej

Zamieszczamy dwa nowe newsy dotyczace programu tegorocznej edycji konwentu AVANGARDA:

Premiera "Miecz dla króla"

Książka T.H. White'a "Miecz dla króla" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

"Miecz dla Króla" już w księgarniach

Książka T.H. White'a "Miecz dla króla" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Polskie wydanie Saboteur

Jak podaje G3, w kwietniu na polskim rynku pojawi się polskie wydanie karicanki "Saboteur". Obok "Fasolek" i "6. bierze", Sabotażysta jest już trzecią grą Amigo wydaną przez G3. Wszystko wskazuje na to, że firma nie zamierza na tym poprzestać - mniej więcej w połowie roku polską premierę będzie miała jedna z gier niemieckiego wydawnictwa ABACUSSPIELE.

II Międzynarodowy Zlot Fanów Serii Gothic - patronujemy!

Z dniem dzisiejszym objęliśmy patronatem II Międzynarodowy Zlot Fanów Serii Gothic. Zjazd odbędzie się w Książu Wielkim podczas Targów Gier Komputerowych G3, w dniach 4-5 października 2008. Wszelkie szczegóły znajdują się na uruchomionej niedawno oficjalnej stronie konwentu .

Avangarda 2008

Nasz serwis objął swym patronatem Konwent Avangarda! To już z czwarta odsłona tej imprezy.
AVANGARDA 2008 z założenia jest zlotem miłośników szeroko pojętej fantastyki (literatura, gry itp), ale serdecznie zaprasza wszystkie osoby chcące zapoznać się z okołofantastycznymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Tegoroczna impreza kręcić się będzie wokół horroru i grozy, z naciskiem na twórczość H.P. Lovecrafta i mitologię Cthulhu. Nie będzie to jednak dominujący ani specjalnie przewodni wątek konwentu, a więc fani innych nurtów nie muszą się obawiać, że nie znajdą tu nic dla siebie.

Relacja z Pyrkonu i drobny przedmiot

Dzisiaj czas na aktualizację działów Inspiracje oraz Skarbnica RPG. Do tego pierwszego trafia napisana przez Naimada relacja z PyrKonu 2008, na którym pojawiła się prawie cała ekipa naszego serwisu, w Skarbnicy zaś pojawia się dzisiaj tylko jeden tekst.

Bluźniercza aktualizacja

Niestety przez złośliwość fraktalnych istot i fraktalnego awatara Yog-Sothotha ostatnia aktualizacja nie odbyła się w planowanym czasie. Dlatego też dzisiejsza jak i kolejne dwie będą, aż do wyrównania bilansu zawierać o jeden więcej dodatek.

Patronaty, patronaty...

Nasz serwis objął swym patronatem medialnym kolejne pozycje z wydawnictwa Solaris. Tym razem są to aż cztery pozycje.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 14 lis 2018, 17:03 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka