Garść wieści ze świata planszówek

W rozwinięciu wiadomości: Premiera Munchkina PL, zbliżająca się premiera nowej gry Michała Oracza, oraz nowy tytuł stworzony wspólnie przez Serge'a Lageta oraz Bruno Faiduttiego (twórcy m.in. Mystery of the Abbey)!

Okładka do "Star Wars: Scum and Villiany"

"Scum and Villiany" to piąty podręcznik do wydanej w 2007 roku nowej edycji Star Wars RPG.

Literackich liści kilka

Stało się - nadszedł październik, a wraz z nim zaczęły opadać liście. Dla niektórych to czas magiczny, pełen uroków i niespodzianek. Inni traktują jesień jako okres rozwijających się wirusów i chorowania. Dla jednych i drugich mamy coś do poczytania, adekwatnie do nastroju...

"Korzenie" Lema odnalezione

Powstały pół wieku temu utwór Stanisława Lema został szczęśliwie znaleziony. Dramat "Korzenie", który wyśmiewa Stalina i komunizm, znajdował sie w teczce z innym utworem.

Nowe komiksy z Egmontu

Dziś do sprzedaży trafiło wiele komiksów z wydawnictwa Egmont. Są wśród nich długo oczekiwane tytuły takie jak: "Star Wars - Dziedzictwo Tom I" oraz "Jeż Jerzy In Vitro". Prezentujemy poniżej pełną listę tych komiksów:

Nowa kreskówka z bohaterami Marvela

Marvel wraz z firmą Film Roman (m.in. "Simpsonowie" i "King of the Hill") wyprodukuje 26-odcinkowy serial ""The Avengers: Earth's Mightiest Heroes". Produkcja będzie zakończona w 2011 roku, w samą porę by wesprzeć premiery hitowych filmów Marvela: "The First Avenger: Captain America" i "The Avengers."

Powstanie remake "Szaleńców" Romero

Overture Films wyprodukuje remake "Szaleńców" ("The Crazies") George'a Romero z 1973 roku. Reżyserem będzie Breck Eisner, zaś Romero zostanie producentem wykonawczym. Zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku.

"Sacred" pod patronatem Bestiariusza!

"Sacred. Anielska krew. Kroniki Ancarii 1" - Steva Whittona została objęta patronatem medialnym Bestiariusza. Trafi ona na półki księgarni już w październiku, dzięki wydawnictwu Fabryka Słów. Więcej szczegółów na temat tej pozycji tutaj.

Zapowiedź "Sacred" z nowej serii Fabryki Słów

Zapowiedzi wydawnictwa Fabryka Słów powiększyły się o kolejną pozycję - debiut fabrycznego sygnetu Warlock - powieść Steve'a Whittona pt. "Sacred. Anielska Krew. Kroniki Ancarii 1". Nowy format, nowe logo, nowe inspiracje. Tym razem grą komputerową Sacred, której dystrybutorem jest Cenega Poland. Premiera książki oraz drugiej części gry: "Sacred 2. Fallen Angel" już 10 października!

"Clone Wars" nowym hitem Cartoon Network

Premiera serialu "Clone Wars" w Cartoon Network przyciągnęła w piątkowy wieczór przed ekrany blisko 4 miliony widzów i przyniosła wzrost oglądalności w dwóch docelowych grupach: chłopców w wieku 6-11 lat (o 160%) i chłopców w wieku 9-14 lat (o 133%).

ISA o bitewniaku "The Clone Wars"

Polski dystrybutor Star Wars Miniatures zapowiedział, że "The Clone Wars" wniesie wiele nowego do świata tego bitewniaka. Ponadto zapowiedzieli, że jeszcze w tym miesiącu wznowi dystrybucję Star Wars PocketModels TCG.

Battlestar Galactica: The Board Game po polsku!

Wydawnictwo Galakta przygotowało niespodziankę dla wszystkich fanów gier planszowych i seriali s-f. Już niedługo zawita do Polski jedna z najnowszych gier Fantasy Flight Games czyli Battlestar Galactica.

"Brisingr" podbija Północną Amerykę

"Brisingr", nowa powieść Christophera Paoliniego i trzecia część tetralogii "Dziedzictwo" (po "Eragonie" i "Najstarszym"), przebojem wdarł się na amerykańskie listy bestsellerów. Tylko w ciągu pierwszej doby od premiery w USA i Kanadzie sprzedano 550 tysięcy egzemplarzy.

Regularne Turnieje M:TG w ZGrami.pl

Turnieje karcianej gry"Magic: the Gathering" bedą się w Sklepie Zgrami.pl odbywały co tydzień w czwartki o 16. W systemach na zmianę T2 z Draftem.

Nowy Codex Chaos Warriors

Dziś do sprzedaży trafił nowy Codex do gry Warhammer Fantasy Battle. Księga ta jest poświęcona Wojownikom Chaosu (Chaos Warriors). Jak każdy codex i ten będzie zawierał charakterystykę armii, szczegółowe opisy, zdjęcia figurek i wiele innych ciekawostek. Nie wiadomo jeszcze kiedy możemy się spodziewać polskiego tłumaczenia.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 kwi 2019, 21:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka