"Imperium Kontratakuje" w TVP 2

W kinach i na Cartoon Network "Wojny Klonów", a w telewizji oryginalna "stara" trylogia Gwiezdnych Wojen. Dziś o godz. 20:05 (powtórka w sobotę o godz. 15:45) "Imperium Kontratakuje".

"W dół, do ziemi / Czas przemian" już w sprzedaży

Nowa książka Roberta Silverberga "W dół, do ziemi / Czas przemian" trafiła już na półki księgarni w całym kraju.

Romero znów ożywia trupy!

George Romero, twórca słynnej serii filmów o nieumarłych z legendarną "Nocą żywych trupów" na czele, rozpoczyna produkcję nowego filmu, opowiadającego oczywiście o ludożerczych zombie. Zdjęcia rozpoczęły się w tym tygodniu w Ontario w Kanadzie.

Serial Clone Wars wystartował

Dziś wieczorem amerykańska stacja Cartoon Network rozpocznie emisję pierwszych dwóch odcinków serialu "The Clone Wars". Film który jest pilotem do tego serialu wyświetlany jest aktualnie w naszych kinach.

Nowy dodatek do MTG

Dziś premiere ma nowy dodatek do świata Magic: The Gathering: "Shards of Alara". W całym zestawie będzie 249 kart.

Bluźniercza jesień się rozpoczyna

Niestety fraktalne istoty z obcych wymiarów nieco opóźniły niedzielną aktualizacje, ale na szczęście dziś, mimo kłopotów technicznych, do Waszych rąk trafiają najnowsze autorskie dodatki do gry Zew Cthulhu, a także coś nowego...

Festiwal Komiksu już jutro

W dniach 3-5 października w Łódzkim Domu Kultury ( przy ul. Traugutta 18 ) odbędzie się XIX Międzynarodowy Festiwal Komiksu. Jak co rok można spodziewać się wielu interesujących gości i masy atrakcji. Więcej informacji tutaj.

Fani ratują dom, w którym urodził się Superman

Amerykańscy fani Supermana zebrali 100.000$ na ratowanie niszczejącego domu w Cleveland, w którym scenarzysta Jerry Siegel i rysownik Joe Shuster ponad 70 lat temu stworzyli superbohatera.

Edycja Kolekcjonerska World Of Warcraft

Premiera Wrath Of The Lich King stała sie okazją do wydania Edycji Kolekcjonerskiej World Of Warcraft. Ma się ona znaleźć w sklepach 13 listopada. CD Projekt określił jej cenę na 319,00 zł. Do sprzedaży trafi jedynie 2500 egzemplarzy.

Nowe tytuły w Kolekcji Klasyki i serii Topseller

Na październik dwóch duzych polskich wydawców przygotowało nowe tytuły do swoich serii.

Na ratunek Age Of Conan

Wydawca tego tytułu MMO - firma Funcom - zdecydowała się połączyć serwery, na których działa gra. Akcja ta została ogłoszona na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Electronic Arts z Zackiem Snyderem

Sukces filmu "300" na podstawie komiksu Franka Millera sprawił, że EA zdecydowało się podjąć współpracę z jego reżyserem. Zack Snyder będzie pomagał przy pracach nad trzema oryginalnymi tytułami wytwórni.

"Star Wars: Poświęcenie" już w sprzedaży

W księgarniach w całym kraju pojawiła się nowa książka Karen Traviss :"Poświęcenie". Jest to piąty tom cyklu "Dziedzictwo Mocy". Książka ta ukazała się dzięki wydawnictwu Amber.

Skarbnica... świeci pustkami!

Cóż, zaglądam do Skarbnicy, ale im bardziej szukam, tym bardziej nie ma tam żadnych tekstów na dzisiejszą aktualizację! Przepraszam za ponowne braki, ale zdradzę przy okazji, że w planach jest nowy cykl artykułów - zarówno dla początkujących jak i dla koneserów... Jeśli wszystko dobrze pójdzie, pierwszy z nich już w przyszłym miesiącu...

Teczka Mutująca ma nowy adres.

Nowa Szokująca Teczka Mutująca zmieniła adres na http://www.nowatm.w8w.pl . Wszystkich chętnych poznania spraw schizoidalnych oczywiście zapraszamy na stronę tego internatowego komiksu.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 21 kwi 2019, 21:41 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka