Far Cry 3 potwierdzony!

Jeszcze nie wydano drugiej częśći Far Cry`a, a już została zapowiedziana jej kontynuacja.
Jeden z pracowników Ubisoftu - Patrick Redding - ujawnił podczas targów Games Convention, że montrealski oddział firmy pracuje nad trzecią częścią gry. Akcja ma wciąż toczyć się w Afryce. Nie jest to jednak przesądzone, gdyż gra jest we wstępnej fazie produkcji i wiele się jeszcze może zmienić. Ponowna wizyta na Czarnym Lądzie jest jednak wysoce prawdopodbna. Z wypowiedzi Reddinga wynika, że firma wiąże z tym kontynentem duże nadzieje oraz, że ma on w sobie sporo niewykorzystanego potencjału.

Okładkowe zapowiedzi Fabryki Słów

Prezentujemy zbiór okładek, które ozdobią najnowsze książki wydane przez Fabrykę Słów. Pozycje te niedługo ukażą się na półkach księgarni.

Żołnierze na Polconie!

Dzięki uprzejmości Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze, w polconowy piątek, na placu obok klubu konwentowego powstanie mini-miasteczko wojskowe. Będzie tam można obejrzeć nowoczesny sprzęt będący wyposażeniem naszej armii oraz zobaczyć szereg ciekawych pokazów.

Wolsung: The Boardgame

Wydawnictwo Kuźnia Gier ma przyjemność zaprezentować steampunkową grę planszową "Wolsung: The Boardgame", której premiera odbędzie się podczas tegorocznych targów Spiel'08 w Essen.

Będzie to duża gra familijna dla dwóch do czterech graczy. Wcielą się oni w role wynalazców i przemysłowców przygotowywujących niezwykłe wynalazki - paromobile, golemy i sterowce, w wyścigu o tytuł najlepszego konstruktora Wystawy Światowej.

Gry razy trzy...

...czyli aktualizacja gier. W tym miesiącu:
- Alien Shooter 2 okiem Naimada
- Broken Sword 3: The Sleeping Dragon także autorstwa Naimada
- Titan Quest wraz z dodatkiem Immortal Throne, którego recenzuje Galathar

Życzę miłej lektury i do usłyszenia we wrześniu.

Aktualizacja działu D&D

Dziś, po dłuższej przerwie, mam przyjemność zaprezentować wam aktualizację działu D&D. Dla mistrzów gry mamy opis potwornej społeczności zamieszkującej elfią puszczę, dla graczy nową klasę prestiżową, a dla wszystkich - recenzję "Księgi Potworów" do drugiej edycji systemu.

Komórkowy Wiedźmin na konwencie!

Organizatorzy Polconu wraz z firmą BreakPoint przygotowali nie lada atrakcję dla miłośników komórkowego Wiedźmina. 29 sierpnia w piątek, w hallu zostanie ustawione urządzenie blueair,przesyłające bluetoothem grę na telefony. Uczestnicy turnieju, którzy uruchomią bluetootha w swoim telefonie, pobiorą za darmo grę. Kto nie posiada tej funkcji w komórce, otrzyma grę przez SMS (0,61 zł). Swoje rekordy gracze będą wysyłali do onlineowej tabeli wyników, do której będzie dostęp przez www. Konkurs będzie trwał dwa dni. Na zwycięzców czekają gadżety związane z wiedźmińską grą: figurki, karty do gry, medaliony, etc.

Program Polconu gotowy!

Jak podają organizatorzy Polconu, na stronie konwentu pojawił się szczegółowy program imprezy. Dzięki temu konwentowicze mogą już szczegółowo zaplanować swój pobyt. Więcej na oficjalnej stronie konwentu.

Przyznano nagrody Mythopoeic

W miniony weekend, podczas Mythconu 39 w New Britain, CT (USA), ogłoszono lauratów tegorocznych Nagród Mythopoeic, przyznawanych za książki, które najlepiej oddają ducha dzieł J.R.R. Tolkiena, C.S. Lewisa i Charlesa Williamsa.

Literacka trąba powietrzna

Pogoda szaleje, więc i nastrój ludzi zmienny bierze. A na humorystyczną huśtawkę, wiadomo - książka najlepsza. Kto ma chandrę - niech się śmieje przy parodiach i komediach, zaś kto radosny, może odważy się sięgnąć po coś bardziej mrocznego. Dlatego też dzisiaj prezentujemy Wam całą garść recenzji przeróżnych powieści, tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

Harry Potter będzie pół roku później

Wytwórnia Warner Bros ogłosiła zaskakującą decyzję o przełożeniu premiery filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi" o ponad pół roku. Planowaną datę premiery zmieniono z 11 listopada 2008 na 17 lipca przyszłego roku.

Wąska ścieżka czarownicy

Swoję prapremierę na Polconie będzie miała najnowsza powieść Piotra Patykiewicza "Wąska ścieżka czarownicy". Książka będzie dostępna w sprzedaży od 17.10.2008r.

Admirał Motti i pokazy Flames of War na Polconie

Na tegorocznym Polconie będzie miała miejsce wizyta amerykańskiego aktora, Richarda LeParmentiera, lepiej znanego fantastom pod nazwiskiem Motti.

Pokazy gry Flames of War, systemu bitewnego, przenoszącego nas na pola walki II Wojny Światowej, poprowadzi podczas Polconu Sfan.pl - serdecznie zapraszamy.

Kilka faktów na temat Warhammer Online: Age of Reckoning

Wojna jest wszechobecna w Warhammer® Online: Age of Reckoning (WAR), nowej grze fantasy typu MMORPG, twórców Dark Age of Camelot. WAR wyróżnia się nowatorskim systemem Realm vs. Realm (RvR), który na długie lata przeniesie Was do gigantycznego świata ogarniętego odwiecznym konfliktem. Gra powstała na oficjalnej licencji firmy Games Workshop!

Wieści od Kuźni Gier!

Oto garść najświeższych nowinek bezpośrednio od krakowskiego wydawnictwa Kuźnia Gier. Cała treść w rozwinięciu newsa.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 23 mar 2019, 04:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka