Zapowiedź "Sacred" z nowej serii Fabryki Słów

Zapowiedzi wydawnictwa Fabryka Słów powiększyły się o kolejną pozycję - debiut fabrycznego sygnetu Warlock - powieść Steve'a Whittona pt. "Sacred. Anielska Krew. Kroniki Ancarii 1". Nowy format, nowe logo, nowe inspiracje. Tym razem grą komputerową Sacred, której dystrybutorem jest Cenega Poland. Premiera książki oraz drugiej części gry: "Sacred 2. Fallen Angel" już 10 października!

"Clone Wars" nowym hitem Cartoon Network

Premiera serialu "Clone Wars" w Cartoon Network przyciągnęła w piątkowy wieczór przed ekrany blisko 4 miliony widzów i przyniosła wzrost oglądalności w dwóch docelowych grupach: chłopców w wieku 6-11 lat (o 160%) i chłopców w wieku 9-14 lat (o 133%).

ISA o bitewniaku "The Clone Wars"

Polski dystrybutor Star Wars Miniatures zapowiedział, że "The Clone Wars" wniesie wiele nowego do świata tego bitewniaka. Ponadto zapowiedzieli, że jeszcze w tym miesiącu wznowi dystrybucję Star Wars PocketModels TCG.

Battlestar Galactica: The Board Game po polsku!

Wydawnictwo Galakta przygotowało niespodziankę dla wszystkich fanów gier planszowych i seriali s-f. Już niedługo zawita do Polski jedna z najnowszych gier Fantasy Flight Games czyli Battlestar Galactica.

"Brisingr" podbija Północną Amerykę

"Brisingr", nowa powieść Christophera Paoliniego i trzecia część tetralogii "Dziedzictwo" (po "Eragonie" i "Najstarszym"), przebojem wdarł się na amerykańskie listy bestsellerów. Tylko w ciągu pierwszej doby od premiery w USA i Kanadzie sprzedano 550 tysięcy egzemplarzy.

Regularne Turnieje M:TG w ZGrami.pl

Turnieje karcianej gry"Magic: the Gathering" bedą się w Sklepie Zgrami.pl odbywały co tydzień w czwartki o 16. W systemach na zmianę T2 z Draftem.

Nowy Codex Chaos Warriors

Dziś do sprzedaży trafił nowy Codex do gry Warhammer Fantasy Battle. Księga ta jest poświęcona Wojownikom Chaosu (Chaos Warriors). Jak każdy codex i ten będzie zawierał charakterystykę armii, szczegółowe opisy, zdjęcia figurek i wiele innych ciekawostek. Nie wiadomo jeszcze kiedy możemy się spodziewać polskiego tłumaczenia.

"Imperium Kontratakuje" w TVP 2

W kinach i na Cartoon Network "Wojny Klonów", a w telewizji oryginalna "stara" trylogia Gwiezdnych Wojen. Dziś o godz. 20:05 (powtórka w sobotę o godz. 15:45) "Imperium Kontratakuje".

"W dół, do ziemi / Czas przemian" już w sprzedaży

Nowa książka Roberta Silverberga "W dół, do ziemi / Czas przemian" trafiła już na półki księgarni w całym kraju.

Romero znów ożywia trupy!

George Romero, twórca słynnej serii filmów o nieumarłych z legendarną "Nocą żywych trupów" na czele, rozpoczyna produkcję nowego filmu, opowiadającego oczywiście o ludożerczych zombie. Zdjęcia rozpoczęły się w tym tygodniu w Ontario w Kanadzie.

Serial Clone Wars wystartował

Dziś wieczorem amerykańska stacja Cartoon Network rozpocznie emisję pierwszych dwóch odcinków serialu "The Clone Wars". Film który jest pilotem do tego serialu wyświetlany jest aktualnie w naszych kinach.

Nowy dodatek do MTG

Dziś premiere ma nowy dodatek do świata Magic: The Gathering: "Shards of Alara". W całym zestawie będzie 249 kart.

Bluźniercza jesień się rozpoczyna

Niestety fraktalne istoty z obcych wymiarów nieco opóźniły niedzielną aktualizacje, ale na szczęście dziś, mimo kłopotów technicznych, do Waszych rąk trafiają najnowsze autorskie dodatki do gry Zew Cthulhu, a także coś nowego...

Festiwal Komiksu już jutro

W dniach 3-5 października w Łódzkim Domu Kultury ( przy ul. Traugutta 18 ) odbędzie się XIX Międzynarodowy Festiwal Komiksu. Jak co rok można spodziewać się wielu interesujących gości i masy atrakcji. Więcej informacji tutaj.

Fani ratują dom, w którym urodził się Superman

Amerykańscy fani Supermana zebrali 100.000$ na ratowanie niszczejącego domu w Cleveland, w którym scenarzysta Jerry Siegel i rysownik Joe Shuster ponad 70 lat temu stworzyli superbohatera.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 maja 2019, 11:59 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka