Edycja Kolekcjonerska World Of Warcraft

Premiera Wrath Of The Lich King stała sie okazją do wydania Edycji Kolekcjonerskiej World Of Warcraft. Ma się ona znaleźć w sklepach 13 listopada. CD Projekt określił jej cenę na 319,00 zł. Do sprzedaży trafi jedynie 2500 egzemplarzy.

Nowe tytuły w Kolekcji Klasyki i serii Topseller

Na październik dwóch duzych polskich wydawców przygotowało nowe tytuły do swoich serii.

Na ratunek Age Of Conan

Wydawca tego tytułu MMO - firma Funcom - zdecydowała się połączyć serwery, na których działa gra. Akcja ta została ogłoszona na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Electronic Arts z Zackiem Snyderem

Sukces filmu "300" na podstawie komiksu Franka Millera sprawił, że EA zdecydowało się podjąć współpracę z jego reżyserem. Zack Snyder będzie pomagał przy pracach nad trzema oryginalnymi tytułami wytwórni.

"Star Wars: Poświęcenie" już w sprzedaży

W księgarniach w całym kraju pojawiła się nowa książka Karen Traviss :"Poświęcenie". Jest to piąty tom cyklu "Dziedzictwo Mocy". Książka ta ukazała się dzięki wydawnictwu Amber.

Skarbnica... świeci pustkami!

Cóż, zaglądam do Skarbnicy, ale im bardziej szukam, tym bardziej nie ma tam żadnych tekstów na dzisiejszą aktualizację! Przepraszam za ponowne braki, ale zdradzę przy okazji, że w planach jest nowy cykl artykułów - zarówno dla początkujących jak i dla koneserów... Jeśli wszystko dobrze pójdzie, pierwszy z nich już w przyszłym miesiącu...

Teczka Mutująca ma nowy adres.

Nowa Szokująca Teczka Mutująca zmieniła adres na http://www.nowatm.w8w.pl . Wszystkich chętnych poznania spraw schizoidalnych oczywiście zapraszamy na stronę tego internatowego komiksu.

Prequel "Jestem Legendą"

Hollywoodzka superprodukcja "Jestem Legendą" doczeka się prequela. Wytwórnia Warner Bros doszła do porozumienia z Willem Smithem, który grał w pierwszym filmie główną rolę.

"Nowa Nadzieja" w TVP2

W kinach "Wojny Klonów", a w telewizji oryginalna "stara" trylogia Gwiezdnych Wojen. Dziś o godz. 20:05 (powtórka w sobotę o godz. 15:45) "Nowa nadzieja".

Wojny Klonów w kinach

Tak, to już od dziś w całej Polsce będzie wyświetlany film animowany "Gwiezdne wojny: Wojny klonów".

Jack Sparrow powróci

"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" miało być ostatnią częścią serii jednak wygląda na to, że powstanie jej kontynuacja.
Zostało to potwierdzone przez wytwórnię Walt Disney Pictures.

Interplay stworzy Fallouta MMO

Fanów gier MMO i postapokaliptycznego świata z pewnością ucieszy wiadomość, że jeden z najsłynniejszych wydawców - Interplay (m.in. Baldur`s Gate) - powrócił i zamierza wydać sieciową wersję Fallouta.

Wolsung w druku...

... a konkretnie pudełko do gry planszowej, które niniejszym prezentujemy w całej okazałości.
Więcej informacji o grze na www.wolsung.pl.
Autorem ilustracji na okładce jest Grzegorz Przybyś.

"Wiosna Helikonii" już w księgarniach!

Dziś do sprzedaży trafił pierwszy tom trylogii Briana W. Aldissa pt.: "Wiosna Helikonii". Książka ta została wydana w naszym kraju przez wydawnictwo Solaris i jest objęta patronatem medialnym Bestiariusza.

"Dwie Wojowniczki" pod patronatem Bestiariusza!

Z dniem dzisiejszym Bestiariusz objął swym patronatem medialnym drugi tom włoskiej trylogii "Wojny Świata Wynurzonego: Dwie Wojowniczki". Książkę napisała Licia Troisi. Pozycja ta ukaże się w październiku dzięki wydawnictwu Videograf II.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 maja 2019, 11:59 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka