Gwiazdy jednak są w porządku!

Oto moi drodzy kultyści kolejna garść artykułów do waszej ulubionej gry. Mam nadzieje, że urozmaicą one wasze plugawe sesje lub będą też przydatna inspiracją.

Zombie w Mitologii Cthulhu - artykuł o zwykłych pożeraczach mózgów w niezwykłej mitologii.
Wizgony - kiedy usłyszysz ten charakterystyczny dźwięk w ciemności, wiesz już, że to one...
Lustro z Leng - artefakt równie pożyteczny co zdradziecki.

Współpracujemy z Fabryką Słów

Miło nam oznajmić, że Bestiariusz nawiązał współpracę z wydawnictwem książkowym Fabryka Słów. Wydawca ten promuje w naszym kraju pisarzy takich jak Andrzej Pilipiuk, Maja Lidia Kossakowska czy Jacek Piekara, a także wielu innych znanych polskich i zagranicznych autorów.

Gwiazdy już prawie odpowiednio ustawione

Avangarda rusza już jutro. To Właśnie w czwartek odbędzie się inauguracyjne Cthulhu Night. W dziale informacje na stronie konwentu znajdziecie nowe informacje dotyczące dojazdu na imprezę, można również pobrać broszurę imprezy w formacie PDF. Zapraszamy.

Jakub Ćwiek gościem na Goblikonie!

Z radością informujemy, że na Goblikonie 2008 jako gość specjalny pojawi się Jakub Ćwiek. Student kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, autor m.in powieści "Kłamca", wiceprezes Śląskiego Klubu Fantastyki, a także członek grupy teatralnej Słudzy Metatrona. W wystawianej przez nią sztuce na podstawie komiksu Neila Gaimana "Arlekin i walentynki" wcielił się w tytułową rolę.

Munchkin po polsku - oczywiście na Avangardzie!

Zawsze chcieliście zagrać w Munchkina, ale barierą był język? A może po prostu brakowało Wam znajomych obeznanych z angielskim na tyle by zapewnić swobodną rozgrywkę? Q-Workshop znalazł na to sposób - na Avangardzie będziecie mieli okazję nauczyć się i zagrać w polską wersję demo jednej z najlepszych karcianek niekolekcjonerskich w dziejach świata RPG. Nabraliście apetytu?

Zakończenie konkursu

I stało się. Konkurs, przygotowany wspólnie z wydawnictwem Videograf II, dobiegł końca. Spośród autorów zgłoszeń z prawidłowymi odpowiedziami na pytania, wylosowaliśmy pięciu szczęśliwców, do których trafią obiecane nagrody.

Wiedźmin Arena - konkurs tylko na Avangardzie!

Więc myślisz, że "wymiatasz" na swoim telefonie? Mówisz, że Twoje palce nie mają sobie równych w pokonywaniu kolejnych przeciwników rodem z uniwersum Sapkowskiego? Organizatorzy Avangardy na to - udowodnij to! Na konwencie będziesz mieć więc okazję pokazać jak dobry jesteś w grze "Wiedźmin Krwawy Szlak"! Najlepsi oczywiście zostaną uhonorowani nagrodami i wieczną chwałą Mistrza Wiedźminów!

Brak aktualizacji Gier

Z powodu ogólnego zamotania i pewnego chaosu poznawczego nie odbędzie się dzisiejsza aktualizacja, za co bardzo przepraszam. Jednocześnie składam obietnicę, że kolejna aktualizacja gier, która odbędzie się 28 lipca, będzie podwójna, tj. znajdziecie tam sześć tekstów. Do przeczytania.

Do końca konkursu już tylko kilka godzin!

Bardzo niewiele czasu zostało do końca Bestiariuszowego konkursu! Jeszcze tylko przez trzy godziny można będzie przesyłać zgłoszenia. Dla spóźnialskich to już ostatnia szansa na wygranie jednego z pięciu egzemplarzy "Sekty zabójców" ufundowanych przez wydawnictwo Videograf II. Zgodnie z zapowiedziami, lista zwycięzców zostanie opublikowana już jutro.

Rejestracja na Avangardę!

Avangarda już za 4 dni. Zarejestruj się na stronie, aby szybciej wejść na konwent. Chcesz wejść na imprezę szybciej, a przy okazji ułatwić życie sobie i pozostałym oczekującym na akredytację? Zarejestruj się na stronie konwentu i podaj wymagane dane, a wejdziesz na imprezę w kilkanaście sekund!

Konwentowe koszulki!

W tym roku na Avangardzie będziecie mogli kupić jedyne w swoim rodzaju - plugawe i nieopisane koszulki. Wielki Cthulhu na piersi na pewno dam Wam siłę do uczestnictwa we wszystkich konwentowych atrakcjach!

Oficjalnie zapowiedziano Diablo III!

Na odbywającej się wczoraj imprezie Blizzard Worldwide International firma ta zapowiedziała że trwają prace na trzecią częścią kultowego hack&slasha. Po internecie krąży już krótki zwiastun (teaser), a na samym spotkaniu pokazano także krótki filmik z rozgrywki.

Współpracujemy z Electronic Arts

Miło mi oznajmić iż Bestiariusz nawiązał współpracę z polskim oddziałem firmy Electronic Arts. Nikomu chyba nie muszę przypominać, iż ta firma to wydawca gier komputerowych. Na warunkach tej współpracy nasz serwis objął swym patronatem dwie gry wydawane przez EA.

Nagrody Avangardy

Możemy już podać że szacunkowa wartość puli nagród na Avangardzie 2008 przekroczyła dawno 25 TYSIĘCY złotych !!! powoli zbliża się do 30! I to wszystko dla WAS!

Patronujemy Goblikonowi!

Miło nam poinformować, że nasz serwis objął patronatem medialnym kolejną edycję konwentu Goblikon. Zjazd odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia bieżącego roku w Raciborzu.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 kwi 2019, 09:53 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka