Conventum - nowy konwent warszawski

Z przyjemnością informujemy, że strona i prace nad nowym konwentem w Warszawie - Conventum - ruszyły już na dobre. W obecnej chwili organizatorzy starają się załatwić lokalizację, termin oraz czekają na rejestrację stowarzyszenia.Tymczasem zapraszamy na stronę oraz forum. Tam znajdziecie więcej informacji. A kolejne wieści już wkrótce!

Nowe patronaty!

Miło mi poinformować, że nasz serwis objął patronatem medialnym trzy kolejne publikacje wydawnictwa Solaris. Oto i one:

To, co bibliofile lubią najbardziej...

Luty - piękny miesiąc dla uczniów, którzy mają akurat wtedy ferie. To także gorzki, sesyjny czas dla wszystkich studentów. Niemniej to także dobry okres dla wszystkich miłośników literatury. Do nich to kieruję tę nieco zróżnicowaną aktualizację, zawierającą zarówno opowiadanie, notkę biograficzną, a także trzy recenzje książek z różnych miejsc świata...

Lista gości na PyrKonie

Do pisarzy goszczących na Pyrkonie dołączyli: Anna Brzezińska, Piotr Rogoża oraz Wit Szostak. Tym samym ilość gości na konwencie zwiększyła się do 31 osób. Organizatorzy wstępnie deklarują zamknięcie listy gości.

Ia Ia Cthulhu...

Witam wszystkich Cthultystów na comiesięcznym spotkaniu kółka plugawego.
Dziś w programie rytuału, oprócz regularnych obrzędów Glaaki i Hastura, będziecie mogli zapoznać się z dwoma nowymi rytami.

Premiera "Żołnierzy Kosmosu" Roberta A. Heinlein

Dziś do sprzedaży trafiło nowe wydanie popularnej książki science-fiction autorstwa Roberta A. Heinleina pt.: "Żołnierze Kosmosu". Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i jest objęta patronatem medialnym przez nasz serwis.

TrójKONt IV odwołany

Z przykrością informuję, że zapowiadany na pierwszą połowę kwietnia trójmiejski Konwent Fanów Fantastyki TrójKONt IV, został odwołany. Poniżej znajduje się wiadomość, jaką organizatorzy adresują do wszystkich tych, którzy planowali przyjechać na konwent, oraz tych, którzy do chwili obecnej pomogli w jego organizacji.

Koniec Black Industries

Black Industries, spółka zależna BL Publishing i część Grupy Games Workshop, ogłosiła zakończenie działalności. Firma zostanie zamknięta po planowanej na wrzesień publikacji jej ostatniego dzieła - Dark Heresy: Disciples of the Dark Gods.

Filmowa aktualizacja

Czołem filmomaniaki!

Zgodnie z comiesięczną tradycją, zamieszczam dziś garść filmowych recenzji. Jak zwykle są to pozycje raczej starsze, w tym też kierunku chcę prowadzić ten dział.

"Pochwała herezji" - Konrad T. Lewandowski

Nasz serwis objął swym patronatem medialnym kolejną książkę Konrada T. Lewandowskiego pt.:"Pochwała herezji". Książka ta ukaże się nakładem wydawnictwa Fantasmagoricon. Więcej szczegółów na temat tej pozycji można znaleźć tutaj.

Spotkanie autorskie z Konradem T. Lewandowskim

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z

KONRADEM T. LEWANDOWSKIM

09.02.2008 G. 14.00

Księgarnia „Przy Agorze”
ul. Przy Agorze 11 a
Warszawa
TEL: 022 835-08-25

Nowe potwory w świecie Warhammera

Dziś ostatnia niedziela miesiąca, a to oznacza, że nadszedł czas na aktualizację działu WFRP. Zapraszam Czytelników do zapoznania się z dwoma nowymi potworami, które specjalnie dla Was schwytaliśmy w najdzikszych zakątkach świata i umieściliśmy w klatkach naszego Gabinetu Osobliwości.

Nowe informacje o "Trzęsieniu ziemi"

Jako, że zbliża się premiera nowej książki Kira Bułyczowa, nasz serwis zamieścił dziś nowe informacje o tejże książce jak i o samym autorze oraz fragment tej powieści. Książka ta ukaże się 6 lutego 2008 r. nakładem wydawnictwa Solaris i jest objęta patronatem medialnym przez Bestiariusz.

PyrKon w dwóch budynkach!

Organizatorzy Pyrkonu 2008 informują, iż właśnie zakończyły się negocjacje w sprawie wynajęcia drugiego budynku na potrzeby konwentu. Jest to Gimnazjum nr 43, położone ok. 100 metrów od dotychczasowego miejsca konwentu.

Kolejne patronaty

Współpraca naszego serwisu z wydawnictwem Solaris zaowocowała trzema nowymi patronatami:

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 lut 2019, 19:42 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka