Współpracujemy z Electronic Arts

Miło mi oznajmić iż Bestiariusz nawiązał współpracę z polskim oddziałem firmy Electronic Arts. Nikomu chyba nie muszę przypominać, iż ta firma to wydawca gier komputerowych. Na warunkach tej współpracy nasz serwis objął swym patronatem dwie gry wydawane przez EA.

Nagrody Avangardy

Możemy już podać że szacunkowa wartość puli nagród na Avangardzie 2008 przekroczyła dawno 25 TYSIĘCY złotych !!! powoli zbliża się do 30! I to wszystko dla WAS!

Patronujemy Goblikonowi!

Miło nam poinformować, że nasz serwis objął patronatem medialnym kolejną edycję konwentu Goblikon. Zjazd odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia bieżącego roku w Raciborzu.

"Munchkin" po Polsku!

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych karcianek na świecie - "Munchkin" doczeka się wreszcie polskiego wydania! Jego wykonania podjęła się firma Q-Workshop oraz wydawnictwo Kuźnia Gier. Już w te wakacje gracze będą mogli zejść do podziemi, zabijać stwory i zabierać ich skarby - a to wszystko bez tego kłopotliwego odgrywania postaci!

Program Avangardy lada moment!

Już mamy program... jeszcze tylko kilka ostatnich szlifów... jeszcze ostatnich kilka opisów... jeszcze ostatnie zgłoszenia... Czego możecie się spodziewać?

Poprawka w regulaminie konkursu

W związku z wątpliwościami co do regulaminu trwającego właśnie konkursu, zaszła w nim drobna, kosmetyczna poprawka. Do podawania adresu zamieszkania zobowiązani są nie wszyscy uczestnicy, a tylko Ci, których wyłonimy jako zwycięzców. Po zakończeniu konkursu zostaną oni poproszeni o podanie adresu zamieszkania, na który prześlemy nagrody (za pośrednictwem podanego adresu e-mail).

Wojny Świata Wynurzonego - konkurs!

Kilka tygodni temu miała miejsce premiera pierwszego tomu włoskiej trylogii fantasy "Wojny Świata Wynurzonego", autorstwa Licii Troisi. Z tej okazji wraz z wydawnictwem Videograf II przygotowaliśmy dla was konkurs z nagrodami.

Literacki kosz nowości

Lato całą pełnią, dni długie, więc i długo można czytać, nie narażając oczu na przemęczenie. Dlatego też w dzisiejszej aktualizacji jak zwykle kilka książek wartych polecenia (albo wręcz przeciwnie) oraz odrobina poezji dla miłośników liryki.

Patronujemy Teleportowi!

Nasz serwis objął swym patronatem kolejną edycje konwentu Teleport. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 11-13 lipca w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Loretańska 16 w Krakowie.

Porytkonowa relacja!

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z relacją z konwentu "Porytkon 2", który odbył się w dniach 6-8 czerwca 2008 w Sosnowcu. Można ją znaleźć tutaj.

Wojny rozpoczęte w Świecie Wynurzonym!

Z niewielkim opóźnieniem informujemy, że pierwszy tom trylogii fantasy "Wojny Świata Wynurzonego" autorstwa Licii Troisi zatytułowany Sekta Zabójców jest już dostępny w księgarniach. Na stronę Bestiariusza trafiły informacje o wydaniu oraz fragment książki. Jest to opowieść o losach młodej wojowniczki Dubhe, która ma ocalić "Wynurzony" Świat od Gildii - sekty zabójców, oddających hołd tyranowi o imieniu Aster.

Fajny film wczoraj widziałem...

...a tam wiesz, byli kosmici, taki straszny duch i taka piękna aktorka. A dokładnej moi mili aktualizacja filmowa. Jako, że opiekun działu filmowego, Logan jest chwilo nieobecny, obowiązek zrobienia dzisiejszej aktualizacji spada na moje barki. A ja tu przecież tylko sprzątam. Niemniej prezentuje Wam, drodzy czytelnicy trzy recenzje:

Goście Avangardy

Warszawska impreza nabiera coraz większego rozmachu. Rozrasta się program, pojawiła się też lista pierwszych gości. Może imprezy nie odwiedzą Przedwieczni, może (jeśli Wam się poszczęści) nie ujrzycie znikającego za rogiem nieopisanego i plugawego skrawka Shoggotha. Przybędą za to ONI. Też ciekawi

Fotorelacja z Porytkonu!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiej edycji konwentu Porytkon. Zdjęcia można znaleźć pod tym adresem.

Ciemność Zapłonie na AVANGARDZIE.

W ramach konwentu Avangarda odbędzie się oficjalna premiera i promocja najnowszej książki Jakuba Ćwieka pt "Ciemność Płonie". Zapraszamy!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 cze 2019, 14:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka