"Jak nie zginie ludzkość" już w księgarniach!

Książka Andrzeja Zimniaka "Jak NIE zginie ludzkość. Prognozy naukowca i wizjonera" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Program Grojkonu!

Na stronie Grojkonu pojawił się długo wyczekiwany, pełny program konwentu. Można go pobrać stąd .

Niepełnoletni na Grojkonie

Przypominamy wszystkim osobom, które nie ukończyły 18 roku życia, że muszą okazać zgodę rodziców na przebywanie na Grojkonie. Taką zgodę należy oddać przy akredytacji na konwent. Osoby, które takiej zgody mieć nie będą, nie zostaną wpuszczone na teren konwentu. Wzór oświadczenia można pobrać ze strony konwentu .

Mechwarrior w Poznaniu - turniej i War College

W czwartek 2008-04-10 o godzinie 17:00 w sklepie Cube przy ul.Katowickiej 81d/109 w Poznaniu odbędzie się War College (nauka gry) oraz turniej gry Mechwarrior: Age of Destruction organizowany przez klub Druga Era. Każdy uczestnik otrzyma Starter (zawierający Mecha z pilotem, matę, miarkę, kostki) a wybitni kadeci otrzymają na własność drugiego mecha wraz z pilotem, by mogli zadecydować o doborze odpowiedniej maszyny.

Pyrkonowe fanarty

Na stronie Pyrkonu pojawiły się fanarty uczestników: teledysk serwisu ZakazanaPlaneta.pl, trailer oraz Pyrkonowa tapeta.

Zapraszamy graczy do lektury

Jak co miesiąc, pragnę zaprezentować aktualizację skupioną na grach. Dziś są to dwie recenzje gier planszowych oraz jedna recenzja gry komputerowej.

Pożegnalna aktualizacja

Witajcie! Mam dziś dla was dwa dedekowe teksty - nowy przedmiot, "Ząb Malara", oraz recenzję podręcznika "Księga i Krew". Jednocześnie muszę poinformować, iż jest to moja ostatnia aktualizacja działu D&D na stanowisku opiekuna. Od przyszłego miesiąca działem D&D będzie kierował nowy opiekun, Darek "Dalien" Lulkiewicz.

Pyrkonowej fotorelacji część trzecia

Dziś na Bestiariuszu pojawiła się ostatnia porcja pyrkonowych zdjęć. Łącznie przygotowaliśmy dla was 374 konwentowe fotografie, które możecie znaleźć pod tym linkiem.
Zapraszam do oglądania i czytania.

Pyrkonowej fotorelacji część druga

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, na Bestiariuszu znalazła się dziś druga część fotorelacji z tegorocznej edycji poznańskiego konwentu Pyrkon. Znajdziecie ją pod tym linkiem . Jednocześnie informuję, iż trzecia i ostatnia część fotorelacji zostanie zamieszczona jutro w godzinach południowych.
Zapraszam do czytania i oglądania!

Pyrkonowej fotorelacji część pierwsza

Zapraszam wszystkich do obejrzenia pierwszej części fotorelacji z tegorocznego Pyrkonu, który odbywał się w dniach od 28 do 30 marca w Poznaniu. Fotorelacja została podzielona ze względu na dużą ilość zdjęć. Już niebawem na Bestiariuszu pojawią się kolejne jej części.

Mistrz Pu Pu w Radiu Kraków

W dzisiejszej audycji "Tam i z powrotem" Radosław Bolałek, właściciel Wydawnictwa Hanami, opowie o japońskiej książce fantastycznej "Mistrz Pu Pu". Program emitowany jest na antenie Radia Kraków (można go również słuchać za pośrednictwem Internetu), rozpocznie się o godzinie 22.05.

Nowe publikacje Solarisu już w sprzedaży!

Informujemy, iż wydane przez Solaris książki "Mąż czarownicy" Fritza Leibera oraz "Nadzy ludzie" Kira Bułyczowa znajdują się w sprzedaży już od kilku dni. Szukajcie ich w dobrych księgarniach oraz sklepach internetowych.

Niezbędnik Grojkonowy

Przyjazd na Grojkon to mała wyprawa. Tym bardziej niebezpieczna gdyż jest to wyprawa w góry. Zaś w górach niezbędny jest przewodnik. Organizatorzy przygotowali dla Was mały niezbędnik, który przyda się zapewne niejednemu.

Literacki powiew wiosny

W dzisiejszej, pierwszej wiosennej aktualizacji działu literatury, polecam Waszej uwadze kilka recenzji książek, po które warto sięgnąć. Dodatkowo także przedstawiam kolejne wiersze Lucyferii - dla tych, spośród czytelników Bestiariusza, którzy nie pogardzą odrobiną poezji.

Głosowanie na Grę Roku 2008 rozpoczęte!

Oficjalnie rozpoczęte zostało głosowanie na tytuł Gry Roku 2008 oraz Gry Roku 2008 - Wyróżnienie Graczy. Pierwszy tytuł przyznawany jest przez Kapitułę, złożoną z niezależnych ekspertów w dziedzinie Gier Planszowych, drugi zaś zostanie przyznany w głosowaniu publicznym.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 18:10 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka