Dział Neuro pod opieką...

Witam, od dzisiaj zajmuję się oficjalnie działem Neuroshimy. Na sam początek poddałem korekcie mechanicznej parę artykułów oraz mam dla was nową profesje - Krzyżowca. Także zapraszam do działu Neuroshimy. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, aktualizacje w tym dziale będą dość częste.

Niech zło będzie z wami!

Moloch ma nową zabawkę...

... a jest nią Wyrzutnia Skarabeuszy, broń opracowana w trzewiach Bestii aby siać strach na polu bitwy. Proszę o ocenienie pomysłu, dopiero zaczynam z Neuroshimą!

CoolKon - bitewniaki, karcianki, MtG

Dzięki współpracy z Pracownią Fantastyczną program CoolKonu wzbogacił się o nowe atrakcje - kolejne pokazy, turnieje, nakuę grania gier bitewnych i karcianych, w tym turniej MtG kwalifikacyjny do Pro Tour w Yokohamie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi punktami programu (nie tylko sFanu) na stronie imprezy (http://www.coolkon.rpg.pl)

Program PyrKonu w przygotowaniu

Organizatorzy Pyrkonu 2007 informują, że ostatecznym terminem zgłaszania punktów programu jest 28 lutego 2007, tak że osobom zainteresowanym przeprowadzeniem na tym konwencie prelekcji lub konkursu zostały 3 tygodnie na zgłoszenie ich.

Prosimy wysyłać swoje zgłoszenia na maila: 2007@pyrkon.pl, podając tytuł oraz opis długości około 2-3 zdań.

CoolKon - program prawie zamknięty

Jeszcze tylko tydzień organizatorzy przyjmują poropzycje programowe na CoolKon III. Tym którzy myślą o poprowadzeniu na konwencie prelekcji, pokazu, itp. radzimy nadesłać swoje propozycje jak najszybciej. Tymczasem na stronie konwentu ujawniono kilka atrakcji Karcianych i związnanych z ASG.

H/H - Horror i Humor

Mam dla Was, drodzy czytelnicy dwa artykuły spłodzone moją ręką.
Pierwszy, to drugi już przedmiot do gry grozy Zew Cthulhu, mianowicie: Świecący Trapezohedron - myślę, że dzięki niemu stworzycie Strażnicy Tajemnic kilka ciekawych przygód dla swoich Badaczy.
Drugi artykuł ma charakter publicystyczny. Jest to recenzja książki pod tytułem:"Ostatni Bohater" autorswta Terrego Pratchetta.
Zapraszam do lektury :).

Neuroshimowy chrzest bojowy Kristofa

Parę tygodni temu w moje ręce trafił podręcznik do Neuroshimy, aktualnie go kończę, ale już wysmażyłem kilka ciekawostek. Pierwszą z nich jest sztuczka "Spoko, przyzwyczaiłem się". Bardzo przydatna rzecz, polecam przeczytać wszystkim chcącym uniknąć zgubnych efektów Chorób Przewlekłych.
Zapraszam też do ocenienia kolejnego czaru mojego autorstwa, "Nóg z Ołowiu", wraz z opracowaniami do D&D3.5, Warhammera 2ED oraz Earthdawna.
Chcę też podziękować Balduranowi za przygotowanie opracowań do Gasnących Słońc dla dwóch czarów: "Animacji Sobowtóra" oraz dzisiejszych "Nóg z Ołowiu" (link wyżej).

Hipnotyzujący news

Joku przygotował dla Was nowy i ciekawy zawód do Zew Cthulhu. Daje Wam możliwość wcielenia się w postać Hipnotyzera.
A także zrecenzowałem komiks "Hulk/Wolverine: Sześć Godzin".

Pomocna dłoń dla Mistrzów Gry

Zamieściłem właśnie w Skarbnicy RPG napisany przeze mnie "Krótki Poradnik Pisania Przygód". Artykuł ma w założeniu pomóc początkującym, ale także bardziej doświadczonym MG w tworzeniu scenariuszy. Mam nadzieję, że okaże się on pomocny. Bardzo proszę o komentowanie i składanie mi uwag (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych).

"Pachnidło" - recenzja

Witam wszystkich i zapraszam do zapoznania się z dwoma nowościami. Pierwsza to recenzja filmu Pachnidło - zapraszam do czytania oraz komentowania.

Kolejna nowość to nowe informacje na temat tegorocznej edycji PyrKonu. Nasz serwis jako jeden z pierwszych objął patronat nad tym konwentem. Po szczegółowe informacje odsyłam tutaj .

Gdy usłyszysz ryk...

...możesz być pewny, że to nie tygrys! To:
- Szakti - nowy przeciwnik w Skarbnicy RPG. Opatrzony nie tylko moim rysunkiem, ale także artem Black_Grouse (dla niedoinformowanych to lepsza połowa Joka), która niedługo mam nadzieje znowu coś zaprezentuje na Bestiariuszu.
Ponadto na deserek:
- Nowe kwiatki z sesji do D&D i Warhammera nadesłane przez BajMica
- i na deser: recenzja albumu Black Sabbath: "Sabbath Bloody Sabbath".

Wyrywając się z plugawych macek sesji egzaminacyjnej...

...przybywam po praktycznie rzecz biorąc trzymiesięcznej przerwie. Przynoszę wam kilka dobrych wieści. Po pierwsze - uaktualniłem Kwiatki z Sesji o nowe teksty. Po drugie (dla tych, którzy zatęsknili za moją radosną twórczością i nie tylko dla nich) - zapraszam do czytania i komentowania Fletów z Karrassy mojego nowego Skarbnicowego pomysłu, inspirowanego serialem "Futurama" (a konkretniej odcinkiem "Parasites Lost"). W sam raz dla ambitnego trubadura.

W poszukiwaniu Świętego Graala...

Cześć!
Korzystając z okazji, że nikt mnie dzisiaj nie wygryzł ani nie uprzedził z newsem, polecam Waszej uwadze krótką recenzję książki mojego autorstwa: "Labirynt" Kate Mosse. Wszyscy, którzy lubią zagadki rodem z Indiany Jonesa powinni się ucieszyć ^^.

"Gniazdo Światów" Marka Huberatha

Mam dziś przyjemność zaprezentować wam recenzję "Gniazda Światów", książki wydanej dość dawno temu przez superNowę. Polecam zapoznać się z tą powieścią, gdyż jest to jedno z najlepszych dzieł polskiej literatury science-fiction. Po szczegóły odsyłam do recenzji, którą możecie znaleźć tutaj .

"Lśnienie" Stephena Kinga...

Dziś nowość w dziale recenzji książek. Zapraszam do recenzji Lśnienia Stephena Kinga.
A jako, że wczoraj na TVNie wyświetlana była ekranizacja tejże powieści, możecie liczyć, że za kilka dni pojawi się też recenzja filmu.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 cze 2019, 22:08 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka