Rozwój strony

Ostatnio zebrałem się w sobie, i postanowiłem ruszyć trochę Bestiariusz od strony technicznej. Między innymi ruszył wreszcie:
- system logowania się na stronie.
- system ucinania długich newsów.

To nie koniec mojej pracy. Na najbliższe dni zapowiadam miłe dodatki. W planach i w realizacji jest:
- system oceniania artykułów (skala 1..5).
- profile osób piszących teksty.
- stastystyka strony (ilość artykułów, średnia ocen, ilość text-writerów itp.).

Obserwujcie rozwój strony. Władza nad światem już wkrótce należeć będzie do nas! Pozdrawiam!

 • Inne
 • Gnom dodał(a)
 • 12 sie 2006, 18:43

Dwie nowe recki

Na stronę wpadły dwie recenzje filmów mojego autorstwa. Tym razem są to "Kostnica" oraz "Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka". Zapraszam do czytania i komentowania.

Newsy ze stajni Joka

Witam! Jeszcze dziś garść newsów spod mojej ręki. Nasz serwis idzie pełną parą do przodu, więc zapraszam do lektury:
-Biografii Terrego Pratchetta
-Recezji Filmu pt.: "Efekt Motyla"
-Recenzja albumu grupy Black Sabbath - "Black Sabbath"

Recenzja

Kiedy Naimad zajmuje się przebudową strony, ja nie próżnuję i smażę kolejne recki. Dzisiaj Doom według mojej opinii (istnieje już naimadowa). Zapraszam tutaj.

Prawie wszystko już gotowe...

Na stronie działa już prawie wszystko, choć ostateczny koniec prac może się wydłużyć o parę dni z powodu awarii mojego komputera. Bez obawy, wszystko się zachowało. Działy Opowiadania i Poezja, o których pisałem w poprzednim newsie, już sprawnie funkcjonują. Część ilustracji jest już umieszczona na stronie, choć w wielu recenzjach obrazki się jeszcze nie wyświetlają. Kwestia czasu.
Tyle na temat spraw technicznych. Pod względem merytorycznym strona działa już w 99%. Zostałomi bowiem kilka artykułów w przypadku których trzeba będzie rozważyć, czy nadają się do ponownego umuieszczenia na stronie. Poza tym trzeba będzie jeszcze zamieścić kilka tekstów do Warhammera, które pozostawiłem na koniec z powodu trudności z wykonaniem odpowiednich tabeli.
To by było na tyle. Howgh.

Witam!

Dzisiaj oficjalnie zostałem mianowany jednym z newsmanów Bestiariusza. Mam nadzieję, że moja działalność przyczyni się do wzrostu popularności strony i poziomu artykułów (chociaż opublikowałem już tu kilkanaście tekstów).

Na razie oddaję w Wasze ręce dwie recenzje mojego autorstwa: Najdalszy Brzeg "Le Głinki" (dość krótka, do przeczytania tutaj) oraz gry komputerowej F.E.A.R. Zapraszam do lektury.

Praca idzie pełną parą...

Obiecałem w poprzednim newsie, że będę na bieżąco informował o postępach, tak więc już mówię jak obecnie wygląda sytuacja. Około 90% wszystkich artykułów jest już na stronie - na publikację czekają jeszcze Opowiadania i Poezja, poza tym zostało jeszcze kilka pojedynczych tekstów do działów RPGowych, które postanowiłem umieścić na końcu.
W większości tekstów nie działa jeszcze grafika. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to dzisiaj znakomita ich część powinna zostać poprawiona. Jest to kwestia uporządkowania folderów odpowiadających za grafikę, jak i ściągnięcia z sieci samych grafik.
Wszystko zatem wskazuje na to, iż dotrzymamy terminu i jeszcze w ten weekend - a najpóźniej w poniedziałek wczesnym rankiem - wszystko będzie działało tak, jak powinno.

Pierwszy news z drugiej odsłony

Witam wszystkich na zmodernizowanym Bestiariuszu. Tak jak obiecaliśmy, system komentarzy został na naszej stronie zamontowany. Ta zmiana jest na stronie najbardziej widoczna.
Poza tym, jak już niektórzy zdążyli zauważyć, powstał dział "Fantastyka". Będą tam lądowały artykuły związane z ogólnie pojętą fantastyką, a nie konkretnymi realiami czy erpegowym systemem. Na dniach powstanie też dział "Skarbnica RPG" - zamieszczane tam będą pomysły dotyczące gier RPG, ale tworzone nie z myślą o konkretnym systemie. Idea polega na tym, by Mistrz Gry mógł te teksty bez problemu dostosowywać do własnego systemu - w końcu nie wszyscy grają w Warmłotka, dedeka, Zew czy Neuro.
Pewnie zauważyliście też, że wiele działów świeci pustkami - rzeczywiście, baza danych z serwera została wyczyszczona, jednak wszystkie teksty zostały zachowane. Obecnie naszym celem jest skonwertowanie ich do nowych standardów. Zrobimy co w naszej mocy, by wszystko działało jeszcze przed końcem tygodnia.
Tymczasem proszę wszystkich o komentowanie artykułów oraz newsów - można komentować jako "Gość", ale można też użyć swojego loginu i hasła z naszego forum.
Póki co, pracujemy dalej. Będziemy was na bieżąco informować o postępach w pracy.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 16 cze 2019, 22:18 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka