Konkurs na głód – recenzja gry „Hunger”.

Ludzkość jest żądna rozrywki. Telewizyjne programy, w trakcie których uczestnicy wystawieni są na liczne przeciwności losu ściągają przed ekrany niezliczone rzesze fanów. Tym razem tryumfy święci „Hunger” - show, w którym uczestnicy zostaną wysłani na bezludną wyspę, pozbawieni jakichkolwiek zdobyczy cywilizacji. Będą kolejno odpadali z rywalizacji pokonani głodem. Czy nowoczesny człowiek da radę przetrwać w surowym świecie?

Obrazek

Czarny konkurs

Szanowne Bestie i puchate Stwory! Jeżeli macie ochotę na trochę klasyki fantasy, to musicie sięgnąć po Terry'ego Brooksa, a my mamy dla Was trzy książki jego najnowszej w Polsce publikacji, czyli "Czarnego ostrza".

Aby wygrać jedną z nich należy odgadnąć zagadkę:

Trzech misjonarzy podróżuje po Afryce w towarzystwie trzech ludożerców. Ludożercy oczywiście już nie są ludożercami, ale przestali nimi być stosunkowa niedawno.

Całe towarzystwo przybywa nad brzeg rzeki. Mają ze sobą jedynie niewielką nadmuchiwaną łódkę, która mieści dwie osoby, i jedno wiosło. Wszyscy trzej misjonarze i jeden ludożerca potrafią wiosłować. Misjonarze zdają sobie sprawę, że nie wolno zostawić na żadnym brzegu jednocześnie więcej ludożerców niż misjonarzy, bo to się rnoże źle skończyć.

W jaki sposób udało się misjonarzom przeprawić przez rzekę nie narażając się na zjedzenie?Trzy najciekawszych odpowiedzi wygra egzemplarz książki - powodzenia! (Wraz z odpowiedziami przesyłajcie adresy do wysyłki - zwycięzcy otrzymają mail z informacją o wyborze).

++

Adres na odpowiedzi: konkurs.bestiariusz@o2.pl

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl i wydawnictwo Replika.
2. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa od 26.07.2017 do 04.08.2017 godz. 23.59.

Konkurs z Gaimanem i Weeksem

Szanowne Bestie i kudłate Maszkary! Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników wybornego fantasy do konkursu, w którym do wygrania są czytane książki mistrzów gatunku, Gaimana i Weeksa - "Gwiezdny pył" i "Na krawędzi Cienia"!

A żeby wygrać jeden z trzech pakietów tych czytanych książek musicie po prostu rozwiązać zagadkę, a brzmi ona następująco:

Jola, Lucyna, Irena i Kasia obchodzą urodziny tego samego dnia. Z tej racji każda z nich kupuje 7 orchidei i obdziela nimi każdą z trzech przyjaciółek. Tak się składa, że każda otrzymuje 7 orchidei. W rzeczywistości Jola podarowała 5 orchidei Lucynie, Lucyna dała dwie Joli, a Irena - trzy Kasi.

Ile orchidei otrzymała Irena od Kasi?Trzy pakiety rozlosujemy z przesłanych - prawidłowych - odpowiedzi, dlatego na mail razem z odpowiedzią prosimy nadsyłać dane do wysyłki (przed wysłaniem poinformujemy zwycięzców drogą mailową).

Adres na odpowiedzi: konkurs.bestiariusz@o2.pl++

++

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl i Biblioteka Akustyczna.
2. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa od 27.07.2017 do 04.08.2017 godz. 23.59

Schematycznie, chaotycznie i wartko - recenzja komiksu "Wolvernie: Geneza II"

„Wolverine: Geneza II” nie wprowadza niczego odkrywczego do historii i charakteru postaci ze szponami ze stajni Marvela, a chaotyczny układ wydarzeń może wielu zrazić do dalszych przygód z komiksami z Loganem w roli głównej. Jednak dla wytrwałych znajdzie się tutaj odrobinę przyjemności, fani Wolverine’a znajdą w utworze wiele mrugnięć okiem, ale zdecydowanie najciekawsza nie jest tu opowieść, ani tym bardziej przesłanie – którego raczej na próżno by szukać – tylko warstwa graficzna.


Obrazek

"The Godfather: Imperium Corleone" już w sprzedaży!

28 lipca 2017 miała miejsce oficjalna światowa premiera gry planszowej "The Godfather: Imperium Corleone" autorstwa Erica Langa ("Chaos w Starym Świecie", "Blood Rage", "The Others"). Najnowsza produkcja CoolMiniOrNot, wydawana w kompletnej polskiej wersji językowej przez Portal Games trafiłaa właśnie do sklepów i zamawiających w przedsprzedaży.

Percy Jackson. Książka do kolorowania

Za dwa tygodnie Galeria Książki wyda zeszyt do kolorowania o tematyce związanej z Percy'm Jacksonem.

Light at heart – recenzja „Spider-Man: Homecoming”

Trzecia filmowa adaptacja Spider-Mana w ciągu ostatniej dekady, tym razem osadzona w kinowym uniwersum Marvela, gdzie Pająkowi mentoruje sam Iron Man, a zagraża Birdman...Tfu! Chciałem napisać Volture. Czy kolejne podejście do historii Spideya to sposób na wyciągnięcie od fanów więcej pieniędzy, czy też może świeże spojrzenie na kultową postać?


Obrazek

We wrześniu pojawi się "Dziesięć tysięcy słońc nad tobą"

W przyszłym miesiącu w sklepach, na półkach, znajdzie się książka "Dziesięć tysięcy słońc nad tobą" Claudii Grey.

Druga część "Złotowidzącej" - zapowiedź

W październiku do księgarń trafi druga część powieści Rae Carson "Złotowidząca" .

"Summoner: Bitwa" za dwa miesiące

Już za dwa miesiące, w październiku, wydana zostanie powieść "Summoner: Bitwa" autorstwa Taran Matharu.

Podwodna groza - recenzja komiksu "Przebudzenie"

W pamięci mając znakomity horror Scotta Snydera, „Severed. Pożeracz marzeń”, obawiałem się odrobinę „Przebudzenia”. Na szczęście już dobrze poprowadzony początek sprawił, że historia szybko wciągnęła, a zastosowanie niesztampowych rozwiązań, motywów i gęsta, zbudowana od podstaw atmosfera przyczyniły się do ostatecznego werdyktu. „Przebudzenie” to jedna z najciekawszych graficznych powieści grozy ostatnich lat, aczkolwiek dziwić nie powinien ten fakt nikogo, kto choć raz czytał komiks Snydera.


Obrazek

"Knights of the Borrowed Dark" - zapowiedź polskiego wydania

W przyszłym miesiącu pojawi się polskie wydanie książki "Knights of the Borrowed Dark" autorstwa Dave'a Ruddena.

Kolejna powieść Josepha Delaneya w przygotowaniu!

We wrześniu, nakładem wydawnictwa Jaguar, światło dzienne ujrzy kolejna powieść autorstwa Josepha Delaneya.

Fałszywy pocałunek w księgarniach

W księgarniach można już znaleźć "Fałszywy pocałunek" Mary E. Pearson, pierwszy tom "Kronik Ocalałych".

Arthas przybył

Już dziś kolejny tom z serii World of WarCraft – do księgarń właśnie trafiła powieść „Arthas. Przebudzenie Króla Lisza” pióra Christie Golden.

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 sie 2017, 14:34 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka