Star Wars Egmont - listopadowa Moc komiksowych zapowiedzi!

Miłośnicy komiksów z uniwersum Gwiezdny Wojen będę mieli w listopadzie wyjątkową ofertę do wyboru, aż cztery albumy. Nowa seria Star Wars Film oraz najgorętsza premiera tego roku - Karmazynowe Imperium III

Konkurs z Bishop

Szanowne Bestie i puchate Stwory, macie ochotę na jeszcze jeden konkurs? Co powiecie zatem na "Zapisane w kartach" Anne Bishop?

Jak wiecie, żeby wygrać w konkursie trzeba standardowo poprawnie rozwiązać zagadkę i odpowiedź przesłać na adres konkurs.bestiariusz@o2.pl. Łamigłówka brzmi zaś następująco:


Producent świec zauważył, ze z odpadów produkcyjnych, powstałych przy produkcji 6 świec, może wytworzyć jedną nową świecę. W pewnym momencie dysponował odpadami produkcyjnymi z 600 świec.

Ile świec może wytworzyć z tego materiału?
Z poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwóch zwycięzców - powodzenia! (Wraz z odpowiedziami przesyłajcie adresy do wysyłki - zwycięzcy otrzymają mail z informacją o wyborze, a dane nie zostaną ).


Adres na odpowiedzi: konkurs.bestiariusz@o2.pl


++

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl i wydawnictwo Initium.
2. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa od 05.11.2017 do 12.11.2017 godz. 23.59.

Wyjątkowa grafika dla fanów stephena kinga

Wielbiciele Stephena Kinga od niedawna mogą cieszyć się polskim wydaniem „Śpiących królewien” – najnowszej powieści mistrza horroru napisanej wspólnie z jego synem Owenem – a już teraz wydawnictwo Prószyński i S-ka szykuje dla nich kolejną atrakcję. Wraz z Ryszardem Wojtyńskim, twórcą polskiej okładki tego tytułu, wyemitowało limitowaną serię grafik, stanowiących hołd dla tej wyjątkowej książki i jej autorów. Sprzedaż plakatów (w promocyjnej cenie 198 zł) ruszy w najbliższy wtorek na stronie https://ksiegarnia.proszynski.pl/ i potrwa tylko do piątku do godziny 24.00.

Magia nieźle Cię pokąsa

Już dziś premiera wznowienia pierwszego tomu, a zarazem zapowiedź wznowień kolejnych, "Magia kąsa" Ilony Andrews trafia właśnie do księgarń. Czyli czas na urban fantasy na bardzo przyzwoitym poziomie.

Konkurs z Batmanem

Szanowne Bestie i puchate Stwory, chcielibyśmy tym razem zaproponować Wam konkurs z DVD "Batman kontra Dwie Twarze", czyli gratka dla miłośników kina superbohaterskiego i animowanych adaptacji Mrocnego Rycerza.

A żeby wygrać w konkursie tradycyjnie wystarczy poprawnie rozwiązać zagadkę i odpowiedź przesłać na adres konkurs.bestiariusz@o2.pl. Łamigłówka brzmi zaś następująco:Pewien młody człowiek mieszkający w Warszawie przy ul. Emilii Plater miał dwie znajome: jedną na Saskiej Kępie, a drugą na dalekiej Ochocie w okolicach dworca Warszawa-Zachodnia.

Co sobotę w godzinach popołudniowych nasz młody człowiek udawał się na dworzec Warszawa-Sródmieście i stawał na peronie, z którego pociągi dchodziły w obu kierunkach. W tym czasie pociągi zarówno w jednym, jak i w drugim kierunku odchodziły dokładnie co 10 minut. Nasz młodzieniec stawał więc na peronie i pozwalał, aby przypadek decydował o tym, do której dziewczyny pojedzie. Po kilku miesiącach spostrzegł, że większość sobotnich wieczorów, dokładnie 9 na 10, spędza z dziewczyną z Saskiej Kępy.

Jaka mogła być przyczyna tego, że los upośledzał tak dziewczynę z Ochoty?Z poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę - powodzenia! (Wraz z odpowiedziami przesyłajcie adresy do wysyłki - zwycięzcy otrzymają mail z informacją o wyborze).


Adres na odpowiedzi: konkurs.bestiariusz@o2.pl


++

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl i Galapagos.
2. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa od 24.10.2017 do 10.11.2017 godz. 23.59.

Triumfalny powrót Salmana Rushdiego!

21 listopada trafi do księgarń nowa powieść Salmana Rushdiego "Złoty dom Goldenów". To triumfalny powrót tego znakomitego pisarza do powieści realistycznej!

GRU, DRU I MINIONKI

Studio Illumination, które dało kinomanom „Jak ukraść księżyc”, „Minionki rozrabiają” i najbardziej kasowy animowany przebój roku 2015 „Minionki”, kontynuuje historię Gru, Lucy i ich uroczych córeczek Margo, Edith i Agnes oraz Minionków w filmie „Gru, Dru i Minionki”. Po wyrzuceniu z Ligi Antyzłoczyńców – bowiem nie potrafił schwytać Balthazara Bratta, superzbira zagrażającego ludzkości – Gru popada w głęboki kryzys tożsamości. Kiedy tajemniczy nieznajomy powiadamia go, że ma brata bliźniaka marzącego, by pójść drogą zła, którą on właśnie opuścił, były superzbir Gru przypomi sobie, jak dobrze być złym.

T.T. w natarciu

W księgarniach można już poszukiwać horroru "T.T." Piotra Kulpy od wydawnictwa Videograf.

Azyl dla starych pilotów i inne opowieści

Już dziś w księgarniach perła Grzędowicza, zbiór opowiadań m.in. sprzed 35 lat "Azyl".

Casandra Clare w nowym wydaniu

Do księgarń trafiły trzy tomy "Darów Anioła" Casandry Clare w nowej, twardookładkowej szacie graficznej.

A dziś premiera Wiedźmina... tylko fanfiction

Do księgarń trafiła konkursowa antologia "Szpony i kły", której opowiadania rozgrywają się w świecie znanym z prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Star Wars Encyklopedia Ilustrowana, czyli oceany gadżetów z Odległej Galaktyki!

Bogato wydanych albumów na fanowskich półkach nigdy zadość. Niby wiele elementów gwiezdnego uniwersum od lat jest dobrze znana, a mimo wszystko kolejne reedycje potrafią zaskoczyć. Najnowsza publikacja opatrzona setkami niesamowitych ciekawostek z pewnością umili wam nie jedno popołudnie.

Obrazek

To było takie miłe dziecko... - recenzja książki "Virion. Wyrocznia"

Virion to szermierz natchniony, który wraz z małą grupką innych straceńców pokonał cały legion Moy, jednocześnie wchodząc w drogę życiową Achai. Był jedną z ciekawszych i bardziej tajemniczych postaci mających swój wpływ na życie tragicznej księżniczki. Nie każdy bowiem zasługuje na rangę „natchnionego”. Nie każdy też jest w stanie wyciąć całe wojsko przeciwnika jak rolnik koszący łany zboża. Co jednak doprowadziło do tego, że człowiek nie dość, że zyskał umiejętności nie mające sobie równych, jak i psychikę na tyle mocną, że bez zmrużenia okiem może pozbawić życia całe oddziały przeciwnika?


Obrazek

Fantastycznie Fantastyczne zwierzęta

W księgarniach zagościło świetne wydanie leksykonu ze świata Harry'ego Pottera, czyli "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" Newta Skamandera z ilustracjami Olivii Lomenech-Gill.

Jak nie urok, to… - recenzja gry planszowej „W roku Smoka”.

Zapewne wszyscy pragniecie dobrobytu i powszechnego szacunku. Przed nami jednak rok 1000 – rok Smoka. Nadciąga dwanaście długich miesięcy, w trakcie których będziemy musieli stawić czoła niekończącej się fali nieszczęść. Na koniec roku tylko nieliczni będą mogli mówić o sukcesie. Warto więc już teraz pomyśleć o przyszłości i uważnie dobrać doradców.

Obrazek

 • Konwenty
 • FORT
 • Tolk-Folk
 • Ryucon 2017
 • Fornost 2017
 • NiuCon
 • Mochicon
 • Zakonki
 • Twierdza
 • Gildia Society
 • Rzesz??w by Night
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2017 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 gru 2017, 11:09 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka