Kultura Gniewu - komiksowe zapowiedzi na maj i czerwiec 2018

Lista zapowiedzi komiksowych od wydawnictwa Kultura Gniewu na maj i czerwiec.

Puls (The Pulse) - prezentacja albumu od Mucha Comics

Jessica Jones w wydaniu od Mucha Comics na tropie kolejnej zagadki. Chcecie poznać przygody pani detektyw, która dawniej była Avengersem?

Uncanny X-Force: Era Archangela - prezentacja albumu

„Warren Worthington przegrywa walkę z bestią kryjącą się w jego duszy! Czy drużyna X-Force zdobędzie Ziarno Życia i powróci na czas do domu, aby powstrzymać Archangela?”

Władca Pierścieni Gra Karciana na Pyrkonie - 19 maja w Poznań!

Drużyna PAK Polskie Autorskie Karty Władca Pierścieni Gra Karciana po raz piąty zaprasza do Poznania na wyjątkowe wydarzenie poświęcony karciance LCG z uniwersum Śródziemia - Event Ostatni z Siedmiu .

Panie Kapitanie Nauka! Wyruszamy w przygodę poznawać świat! - recenzja serii „Kapitan Nauka” - „Poznaję litery” i „Poznaję liczby”

W życiu każdego dziecka przychodzi czas, kiedy oprócz samej zabawy, zaczynają się uczyć. Poznają litery, liczby, przyrodę, zwierzęta i cały otaczający ich świat. Sama nauka, jak wiemy z doświadczenia, nie jest pociągająca, bo nikt nie lubi siedzieć przed książkami i „kuć” - no dobra, są pewnie jakieś wyjątki, ale alternatywną formą nauki jest połączenie jej z zabawą.

Obrazek

Czerwiec z MAG-iem

Wydawnictwo MAG szykuje przed wakacjami kilka ciekawych tytułów, które z pewnością umilą czas tym, co wybierają się w podróż i na wczasy, i tym, którzy będą chcieli odprężyć się po pracy albo podczas urlopu w domowym zaciszu.

Konkurs z Siłą

Szanowne Bestie i puchate Stworki, coś dla lubiących SF w stylu Atwood i Orwella, czyli "Siła" Naomi Alderman, czeka na Was w naszym konkursie - wraz z wydawnictwem Marginesy mamy do rozdania trzy egzemplarze.


Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki "Siła" trzeba rozgryźć oraz podesłać rozwiązanie poniższej łamigłówki, wraz z adresem na nagrodę, na mail: konkurs.bestia@o2.pl. A zagadka to:


Oficer francuski, Pierre Lamouret, po okropnych przeżyciach w czasie służby w Legii Cudzoziemskiej, powrócił do kraju. W kilka lat później, siedząc z żoną w teatrze na niezbyt atrakcyjnej sztuce, zdrzemnął się. Miał potworny sen. Śniło mu się, że znajduje się w niewoli arabskiej; między otaczającymi go Arabami z przerażeniem rozpoznał swe ofiary sprzed kilku lat. Nie zdążył jeszcze ochłonąć z dławiącego go uczucia strachu, gdy postawiono go przed trybunał wojskowy. Po udowodnieniu mu winy, sąd polowy skazał oficera na karę śmierci.

Wyrok miano wykonać natychmiast. Oto zbliża się kat, by mu ściąć głowę, już kładzie mu miecz na obnażoną szyję... W tej właśnie chwili żona oficera, chcąc go zbudzić, dotknęła lekko wachlarzem szyi męża. Wstrząs był tak wielki, że oficer zmarł nagle z przerażenia.

Wskazać na błąd w tym opowiadaniu.Przypominamy, rozwiązania należy wysyłać na adres (wraz z danymi do wysyłki): konkurs.bestia@o2.pl.++

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl i wydawnictwo Marginesy.
2. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa do 11.05.2018 godz. 23.59

Konkurs z Dziewczynką, która wypiła księżyc

Szanowne Bestie i puchate Stworki, mamy dla Was trzy egzemplarze niezwykłej, pouczającej powieści nie tylko dla najmłodszych - "Dziewczynka, która wypiła księżyc" Barnhill Kelly bawi się stereotypami baśni, moralizuje i wciąga.


Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki "Dziewczynka, która wypiła księżyc" trzeba rozgryźć oraz podesłać rozwiązanie poniższej zagadki, wraz z adresem na nagrodę, na mail: konkurs.bestia@o2.pl. A zagadka to:


Jakie pokrewieństwo łączy cię z mężczyzną, którego matka jest teściową twojej matki?


Przypominamy, rozwiązania należy wysyłać na adres (wraz z danymi do wysyłki): konkurs.bestia@o2.pl.++

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl i Wydawnictwo Literackie.
2. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa do 11.05.2018 godz. 23.59

Majowe nowości od FoxGames

Co czeka fanów planszówek w maju? Jakie pozycje pojawią się nakładem wydawnictwa FoxGames?

"Monster Slaughter" od Black Monka - zapowiedź

Pod koniec tego roku, nakładem wydawnictwa Black Monk, na półki sklepowe ma trafić nowa, fascynująca gra - "Monster Slaughter: Horror w Głębi Lasu".

Zapowiedzi Zielonej Sowy na II kwartał

Wydawnictwo Zielona Sowa dzieli się planszówkowymi planami na II kwartał.

- Jak dzisiaj zagramy? - Dzisiaj? Dzisiaj gramy na własnych zasadach! - recenzja gry "Blank"

"Blank" jest bardzo szybką grą karcianą z elementami humorystycznymi. W niczym nie byłaby niezwykła, gdyby nie to, że to my - gracze - tworzymy zasady oraz efekty kart, a dzięki temu każde pudełko "Blanka" jest oryginalne i inne.

Obrazek

Star Wars Legendy. Darth Vader i dziewiąty zamachowiec - dziwna próba wierności - recenzja komiksu

Czy znajdzie się śmiałek zdolny choćby drasnąć w walce upadłego Jedi? Czy dziewiąty zamachowiec wykona zadanie?

Obrazek

Zapowiedzi na maj od wydawnictwa Timof Comics

Wydawnictwo Timof na koniec maja szykuje garść nowości.

LEGION SAMOBÓJCÓW: PIEKIELNA MISJA na DVD już 23 maja!

Premiera DVD nowego animowanego filmu pełnometrażowego DC Universe: „Legion Samobójców: Piekielna misja”!

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 27 maja 2018, 20:55 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka