Wiadomości » Aktualizacje » Wygraj dwa komiksy paragrafowe!
Wygraj dwa komiksy paragrafowe!
Szalone Bestie i dzikie Stwory, mamy dla was kolejny konkurs z wydawnictwem FoxGames, ale tym razem do wygrania jest nie jeden, ale aż dwa komiksy paragrafowe za jednym zamachem! Zwycięzca bowiem otrzyma cały pakiet :)


W tym celu musicie odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Jakie magiczne moce mógłby posiadać rabuś?


Odpowiedzi wyślijcie mailem na adres gry@bestiariusz.pl, w temacie wpisując KONKURS FOXGAMES.
Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, klikając w obrazek poniżej, bez tego nie będziemy mogli wziąć pod uwagę waszych zgłoszeń!

ObrazekTO JEST NAPAD!
Czy zostaniesz największym złodziejem wszechczasów? Elliot wyszedł z więzienia i pracuje na stacji benzynowej należącej do jego ojczyma. Ty jako początkujący bandyta decydujesz się okraść to miejsce… i nie ma co owijać w bawełnę, nie wypadasz najlepiej. Na szczęście Elliot decyduje się nauczyć Cię podstaw tego zawodu, pod warunkiem, że udowodnisz swoją wartość. Wybieraj miejsca włamań, uważnie dobieraj ekwipunek i rozwijaj swe umiejętności, aby stać się największym gangsterem USA.

Obrazek

HOKUS POKUS
Domek z piernika, ubrana na czerwono dziewczynka, siedmioro dzieci, które zabłądziły w lesie. A jeśli te znane bajki skrywają tajemnice, które trzeba wyjaśnić? Hokus i Pokus to dwójka dzieci, w które będziesz mógł się wcielić i przeżyć niesamowitą przygodę. Wybierz swoje magiczne zwierzę, rozwiąż zagadki, zdobądź pożywienie dla bajkonów… Postaraj się wykonać swoją misję: odnajdź dwoje zaginionych dzieci. Twój sukces zależeć będzie od decyzji, które podejmiesz, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Obrazek

REGULAMIN KONKURSU:
  1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl.
  2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo FoxGames.
  3. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa do 3.02.2019, do godziny 23:59.
  4. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które ukończyły 18 lat.
  5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 tego regulaminu oraz wysłanie mailem odpowiedzi na pytanie zawarte w poście, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę zgłoszenia.
  6. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze tę najciekawszą według niego. Wręczony zostanie jeden pakiet komiksów paragrafowych, składający się z pozycji „To jest napad!” oraz „Hokus pokus”.
  7. Koszt nadania nagrody ponosi Organizator.
  8. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po otrzymaniu odpowiedzi o wygranej, mailowo na adres Organizatora gry@bestiariusz.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
  9. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania. Dane znajdować się będą na zabezpieczonej hasłem skrzynce mailowej. Użytkownik ma prawo, w każdym momencie, do wglądu do tych danych, ich zmiany lub też zażądania ich usunięcia (w tym celu proszony jest o maila na gry@bestiariusz.pl).
  10. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
  11. W ciągu 14 dni od zakończenia konkursu zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma informację mailową o wygranej.
  12. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.
Arisa – 3 lut 2019, 23:59
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 21:55 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka