Wiadomości » Aktualizacje » Wygraj grę Sherlook - tylko dla prawdziwego detektywa!
Wygraj grę Sherlook - tylko dla prawdziwego detektywa!
Szalone Bestie i dzikie Stwory, mamy dla was konkurs z wydawnictwem Fabryka Kart Trefl-Kraków, w którym do wygrania są aż dwa egzemplarze gry Sherlook.

Obrazek



Odpowiedzi wyślijcie mailem na adres gry@bestiariusz.pl, w temacie wpisując KONKURS SHERLOOK.
Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, klikając w obrazek poniżej, bez tego nie będziemy mogli wziąć pod uwagę waszych zgłoszeń!

Obrazek



Aby otrzymać grę, musicie wykazać się spostrzegawczością, która z pewnością przyda się przy rozgrywce w Sherlooka. Zatem odpowiedzcie na pytanie - 1. Ile trójkątów znajduje się na poniższym rysunku? oraz opiszcie, 2. Jak powinien wyglądać idealny detektyw?

Obrazek





SHERLOOK
Na komisariacie był legendą. Nic nie mogło ukryć się przed jego sokolim wzrokiem. Nazywali go więc „Sherlook”. Był to detektyw z niezwykła zdolnością obserwacji. Czy dasz radę mu dorównać?

Praca detektywa nie należy do łatwych. Wykonałeś zdjęcia miejsca zbrodni. Odszedłeś na chwilę by porozmawiać z porucznikiem, a gdy wróciłeś – katastrofa! Nowy rekrut narobił bałaganu! Czy będziesz w stanie dostrzec różnice pomiędzy dwoma zdjęciami?

Warto wspomnieć, że Sherlook zdobył wyróżnienie w XVII edycji konkursu Świat przyjazny dziecku, przyznawane przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Obrazek



REGULAMIN KONKURSU:
  1. Organizatorem konkursu jest portal Bestiariusz.pl.
  2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków.
  3. Konkurs ma charakter ogólnopolski i trwa do 5.04.2019, do godziny 23:59.
  4. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które ukończyły 18 lat.
  5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 tego regulaminu oraz wysłanie mailem odpowiedzi na pytania zawarte w poście, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę zgłoszenia.
  6. Spośród prawidłowych odpowiedzi na pytanie numer 1, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego odpowiedzi na pytanie numer 2. Wręczone zostaną dwa egzemplarze gry Sherlook - zostanie wybranych dwóch zwycięzców, każdy z nich otrzyma po jednej grze.
  7. Koszt nadania nagrody ponosi Sponsor.
  8. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po otrzymaniu odpowiedzi o wygranej, mailowo na adres Organizatora gry@bestiariusz.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
  9. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do przekazania ich Sponsorowi, który nada paczkę, co stanowi cel ich przetwarzania. Dane znajdować się będą na zabezpieczonej hasłem skrzynce mailowej. Użytkownik ma prawo, w każdym momencie, do wglądu do tych danych, ich zmiany lub też zażądania ich usunięcia (w tym celu proszony jest o maila na gry@bestiariusz.pl).
  10. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
  11. W ciągu 14 dni od zakończenia konkursu zostanie wybrany zwycięzca, który otrzyma informację mailową o wygranej.
  12. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.
Arisa – 5 kwi 2019, 22:59
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 18 cze 2019, 18:11 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka