• WIADOMOŚCI – Aktualizacje

"Miecz dla Króla" już w księgarniach

Książka T.H. White'a "Miecz dla króla" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Polskie wydanie Saboteur

Jak podaje G3, w kwietniu na polskim rynku pojawi się polskie wydanie karicanki "Saboteur". Obok "Fasolek" i "6. bierze", Sabotażysta jest już trzecią grą Amigo wydaną przez G3. Wszystko wskazuje na to, że firma nie zamierza na tym poprzestać - mniej więcej w połowie roku polską premierę będzie miała jedna z gier niemieckiego wydawnictwa ABACUSSPIELE.

II Międzynarodowy Zlot Fanów Serii Gothic - patronujemy!

Z dniem dzisiejszym objęliśmy patronatem II Międzynarodowy Zlot Fanów Serii Gothic. Zjazd odbędzie się w Książu Wielkim podczas Targów Gier Komputerowych G3, w dniach 4-5 października 2008. Wszelkie szczegóły znajdują się na uruchomionej niedawno oficjalnej stronie konwentu .

Avangarda 2008

Nasz serwis objął swym patronatem Konwent Avangarda! To już z czwarta odsłona tej imprezy.
AVANGARDA 2008 z założenia jest zlotem miłośników szeroko pojętej fantastyki (literatura, gry itp), ale serdecznie zaprasza wszystkie osoby chcące zapoznać się z okołofantastycznymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Tegoroczna impreza kręcić się będzie wokół horroru i grozy, z naciskiem na twórczość H.P. Lovecrafta i mitologię Cthulhu. Nie będzie to jednak dominujący ani specjalnie przewodni wątek konwentu, a więc fani innych nurtów nie muszą się obawiać, że nie znajdą tu nic dla siebie.

Relacja z Pyrkonu i drobny przedmiot

Dzisiaj czas na aktualizację działów Inspiracje oraz Skarbnica RPG. Do tego pierwszego trafia napisana przez Naimada relacja z PyrKonu 2008, na którym pojawiła się prawie cała ekipa naszego serwisu, w Skarbnicy zaś pojawia się dzisiaj tylko jeden tekst.

Bluźniercza aktualizacja

Niestety przez złośliwość fraktalnych istot i fraktalnego awatara Yog-Sothotha ostatnia aktualizacja nie odbyła się w planowanym czasie. Dlatego też dzisiejsza jak i kolejne dwie będą, aż do wyrównania bilansu zawierać o jeden więcej dodatek.

Patronaty, patronaty...

Nasz serwis objął swym patronatem medialnym kolejne pozycje z wydawnictwa Solaris. Tym razem są to aż cztery pozycje.

Premiera "Jak NIE zginie ludzkość".

Książka Andrzeja Zimniaka "Jak NIE zginie ludzkość. Prognozy naukowca i wizjonera" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

"Jak nie zginie ludzkość" już w księgarniach!

Książka Andrzeja Zimniaka "Jak NIE zginie ludzkość. Prognozy naukowca i wizjonera" trafiła już na półki księgarni. Pozycja ta ukazała się nakładem wydawnictwa Solaris i objęta jest przez nasz serwis patronatem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Program Grojkonu!

Na stronie Grojkonu pojawił się długo wyczekiwany, pełny program konwentu. Można go pobrać stąd .

Niepełnoletni na Grojkonie

Przypominamy wszystkim osobom, które nie ukończyły 18 roku życia, że muszą okazać zgodę rodziców na przebywanie na Grojkonie. Taką zgodę należy oddać przy akredytacji na konwent. Osoby, które takiej zgody mieć nie będą, nie zostaną wpuszczone na teren konwentu. Wzór oświadczenia można pobrać ze strony konwentu .

Mechwarrior w Poznaniu - turniej i War College

W czwartek 2008-04-10 o godzinie 17:00 w sklepie Cube przy ul.Katowickiej 81d/109 w Poznaniu odbędzie się War College (nauka gry) oraz turniej gry Mechwarrior: Age of Destruction organizowany przez klub Druga Era. Każdy uczestnik otrzyma Starter (zawierający Mecha z pilotem, matę, miarkę, kostki) a wybitni kadeci otrzymają na własność drugiego mecha wraz z pilotem, by mogli zadecydować o doborze odpowiedniej maszyny.

Pyrkonowe fanarty

Na stronie Pyrkonu pojawiły się fanarty uczestników: teledysk serwisu ZakazanaPlaneta.pl, trailer oraz Pyrkonowa tapeta.

Zapraszamy graczy do lektury

Jak co miesiąc, pragnę zaprezentować aktualizację skupioną na grach. Dziś są to dwie recenzje gier planszowych oraz jedna recenzja gry komputerowej.

Pożegnalna aktualizacja

Witajcie! Mam dziś dla was dwa dedekowe teksty - nowy przedmiot, "Ząb Malara", oraz recenzję podręcznika "Księga i Krew". Jednocześnie muszę poinformować, iż jest to moja ostatnia aktualizacja działu D&D na stanowisku opiekuna. Od przyszłego miesiąca działem D&D będzie kierował nowy opiekun, Darek "Dalien" Lulkiewicz.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 maja 2019, 10:28 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka