• WIADOMOŚCI – Aktualizacje

Pyrkonowej fotorelacji część trzecia

Dziś na Bestiariuszu pojawiła się ostatnia porcja pyrkonowych zdjęć. Łącznie przygotowaliśmy dla was 374 konwentowe fotografie, które możecie znaleźć pod tym linkiem.
Zapraszam do oglądania i czytania.

Pyrkonowej fotorelacji część druga

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, na Bestiariuszu znalazła się dziś druga część fotorelacji z tegorocznej edycji poznańskiego konwentu Pyrkon. Znajdziecie ją pod tym linkiem . Jednocześnie informuję, iż trzecia i ostatnia część fotorelacji zostanie zamieszczona jutro w godzinach południowych.
Zapraszam do czytania i oglądania!

Pyrkonowej fotorelacji część pierwsza

Zapraszam wszystkich do obejrzenia pierwszej części fotorelacji z tegorocznego Pyrkonu, który odbywał się w dniach od 28 do 30 marca w Poznaniu. Fotorelacja została podzielona ze względu na dużą ilość zdjęć. Już niebawem na Bestiariuszu pojawią się kolejne jej części.

Mistrz Pu Pu w Radiu Kraków

W dzisiejszej audycji "Tam i z powrotem" Radosław Bolałek, właściciel Wydawnictwa Hanami, opowie o japońskiej książce fantastycznej "Mistrz Pu Pu". Program emitowany jest na antenie Radia Kraków (można go również słuchać za pośrednictwem Internetu), rozpocznie się o godzinie 22.05.

Nowe publikacje Solarisu już w sprzedaży!

Informujemy, iż wydane przez Solaris książki "Mąż czarownicy" Fritza Leibera oraz "Nadzy ludzie" Kira Bułyczowa znajdują się w sprzedaży już od kilku dni. Szukajcie ich w dobrych księgarniach oraz sklepach internetowych.

Niezbędnik Grojkonowy

Przyjazd na Grojkon to mała wyprawa. Tym bardziej niebezpieczna gdyż jest to wyprawa w góry. Zaś w górach niezbędny jest przewodnik. Organizatorzy przygotowali dla Was mały niezbędnik, który przyda się zapewne niejednemu.

Literacki powiew wiosny

W dzisiejszej, pierwszej wiosennej aktualizacji działu literatury, polecam Waszej uwadze kilka recenzji książek, po które warto sięgnąć. Dodatkowo także przedstawiam kolejne wiersze Lucyferii - dla tych, spośród czytelników Bestiariusza, którzy nie pogardzą odrobiną poezji.

Głosowanie na Grę Roku 2008 rozpoczęte!

Oficjalnie rozpoczęte zostało głosowanie na tytuł Gry Roku 2008 oraz Gry Roku 2008 - Wyróżnienie Graczy. Pierwszy tytuł przyznawany jest przez Kapitułę, złożoną z niezależnych ekspertów w dziedzinie Gier Planszowych, drugi zaś zostanie przyznany w głosowaniu publicznym.

Przedpremierowy turniej D&D Miniatures na PyrKonie!

W Pyrkonową sobotę odbędzie się Turniej Przedpremierowy nowego dodatku do systemu Dungeon & Dragons Miniatures.
Organizatorem jest firma ISA Sp. z o.o. we współpracy ze sklepem CUBE.

Polconowe akredytacje na PyrKonie

Na Pyrkonie będzie można nabyć akredytację na Polcon 2008 z rabatem w wysokości 15%. Zniżka ta sumować się będzie rabatem na bilety grupowe - 10%. Cena wyjściowa akredytacji na Polcon to 50 zł. Wpłat będzie można dokonać na miejscu u przedstawicieli organizatorów Polconu.

Na filmowo

Czołem filmomaniaki!
Jak co miesiąc witam Was kilkoma tekstami i są to jak zwykle troszkę starsze produkcje (na dodatek ze stajni Naimada - naszego najpłodniejszego admino-recenzenta). Względnie nowa jest ostatnia opowieść o psychopatycznym mordercy imieniem Jigsaw.

Pełen program PyrKonu!

Na stronie Pyrkonu dostępny jest już pełen program konwentu. Można go obejrzeć tutaj.

"Gra Roku 2008" - nowe informacje

Serwis Gry-Planszowe.pl opublikował listę gier, spośród których zostaną wyłonione nominacje do nagrody Gra Roku 2008. Dziesięciu sędziów wybierze najlepszy z niemal siedemdziesięciu tytułów wydanych w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Ogłoszenie wyników planowane jest na 18-20 kwietnia, podczas targów Level_01 w Krakowie.

Program PyrKonu - część pierwsza

Na stronie Pyrkonu zamieszczona została pierwsza część programu tego konwentu. Można już przeczytać o atrakcjach w bloku literackim, multimedialnym i konkursowym.

Zmarł Sir Arthur C. Clarke

W dniu dzisiejszym zmarł Sir Arthur C. Clarke, prozaik, pisarz fantastyczno-naukowy, propagator kosmonautyki.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 26 maja 2019, 02:31 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka