• WIADOMOŚCI – Aktualizacje

Oscary 2008 tuż tuż...

24 lutego około północy (nie wiem jeszcze jak będzie z transmisją w TVP, czy będzie przekaz live, czy z opóźnieniem) poznamy laureatów najważniejszej nagrody srebrnego ekranu.

Aktualizacja działu gier

Witam! Jako że w zeszłym miesiącu na stronę wpadły dwa moje teksty i jeden Naimada, tym razem wymieniliśmy się rolami. Zmieniły się też proporcje typów gier - a więc zamiast dwóch komputerowych i jednej towarzyskiej, prezentujemy dwie recenzje gier planszowych oraz jedną poświęconą grze komputerowej.

XV MFF Raport Nr. 1

Znana jest już lista gości XV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FANTASTYKI, który odbędzie się 12-15 czerwca 2008 w Nidzicy. Można poznać też inne punkty programu i koszty imprezy.

Nowości w dziale D&D

Pomimo jutrzejszej poprawki oraz tego, że książki aż ryczą do mnie abym do nich przyszedł i zasmakował zawartej w nich wiedzy przedstawiam Wam moją pierwszą i mam nadzieję nie ostatnią aktualizację!

To, co bibliofile lubią najbardziej...

Luty - piękny miesiąc dla uczniów, którzy mają akurat wtedy ferie. To także gorzki, sesyjny czas dla wszystkich studentów. Niemniej to także dobry okres dla wszystkich miłośników literatury. Do nich to kieruję tę nieco zróżnicowaną aktualizację, zawierającą zarówno opowiadanie, notkę biograficzną, a także trzy recenzje książek z różnych miejsc świata...

Ia Ia Cthulhu...

Witam wszystkich Cthultystów na comiesięcznym spotkaniu kółka plugawego.
Dziś w programie rytuału, oprócz regularnych obrzędów Glaaki i Hastura, będziecie mogli zapoznać się z dwoma nowymi rytami.

Filmowa aktualizacja

Czołem filmomaniaki!

Zgodnie z comiesięczną tradycją, zamieszczam dziś garść filmowych recenzji. Jak zwykle są to pozycje raczej starsze, w tym też kierunku chcę prowadzić ten dział.

Nowe potwory w świecie Warhammera

Dziś ostatnia niedziela miesiąca, a to oznacza, że nadszedł czas na aktualizację działu WFRP. Zapraszam Czytelników do zapoznania się z dwoma nowymi potworami, które specjalnie dla Was schwytaliśmy w najdzikszych zakątkach świata i umieściliśmy w klatkach naszego Gabinetu Osobliwości.

Postapokaliptyczna Aktualizacja

Innymi słowy - garść nowych materiałów do Neuroshimy!
A konkretnie - dwie profesje autorstwa Naimada oraz przedmiot pomysłu Eliona.
- panie przodem, czyli Prostytutka
- dowód na to, że zwinnymi rękoma można zarabiać inaczej, niż na kradzieży kieszonkowej, czyli Sztukmistrz
- oraz potężna, choć nieprzewidywalna broń o kontrowersyjnej nazwie: Jezus

Nawiązanie współpracy

Bardzo miło mi poinformować, że nasz serwis nawiązał współpracę z Wydawnictwem Hanami (www.hanami.pl). Dlatego też najpewniej już przy następnej aktualizacji literackiej zaprezentujemy Wam coś spośród oferty wydawniczej Hanami.

Zmiany w dziale neuroshimowym

Informujemy, że w dniu dzisiejszym ze strony zniknęły teksty Diabellusa z działu Neuroshima. Stało się tak z powodu osobistej prośby autora, który zrezygnował z pełnienia funkcji opiekuna działu. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zaplanowana na najbliższą niedzielę aktualizacja działu odbędzie się zgodnie z planem.

News PyrKonowy!

Do grona gości na Pyrkonie dołączył Rafał Dębski. Rzadko bywa on na kowentach, więc fani jego twórczości będą mieli niepowtarzalną okazję się z nim spotkać.
Na stronie Pyrkonu pojawił się uaktualniony cennik hotelu konwentowego na rok 2008. Ceny nieco wzrosły, więc jeśli planowaliście nocleg w tym hotelu - zapoznajcie się ze zmianami.

Aktualizacja dla graczy

Mamy dzisiaj kilka recenzji dla zwolenników gier komputerowych i karcianych: Tomb Raider - Legenda autorstwa Naimada, oraz Unreal Tournament 3 i Wiedźmin: Przygodowa Gra Karciana mojego autorstwa. Życzę miłej lektury i do usłyszenia!

Badaczu złap za swój RKM!

Witam wszystkich kultystów i miłośników gry Zew Cthulhu. Dziś w Wasze ręce oddaję trzy dodatki mojego autorstwa.
Jeden z nich to nowy zawód: - Jubiler
W arsenale badaczy znajdzie się nowa broń: - Karabin Maszynowy 7,62 MM.
Zaś w ręce Strażników Tajemnic oddaję, niebezpieczny wynalazek wyznawców Quetzalcoatla: - Elektrycznego Kata.

Właściwa aktualizacja

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią - zamieszczam świeżą porcję recenzji, w ramach najnowszej aktualizacji działu literackiego.

 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 mar 2019, 23:49 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka