Wiadomości » Film » LEGION SAMOBÓJCÓW: PIEKIELNA MISJA na DVD już 23 maja!
LEGION SAMOBÓJCÓW: PIEKIELNA MISJA na DVD już 23 maja!
Premiera DVD nowego animowanego filmu pełnometrażowego DC Universe: „Legion Samobójców: Piekielna misja”!

Nowość DC Universe! Pora raz jeszcze spuścić ze smyczy Legion Samobójców! Tym razem celem przebiegłych złoczyńców będzie zdobycie mistycznego przedmiotu o tak wielkiej mocy, że chętnie zaryzykują życie, aby go ukraść. To gotowy przepis na chaos! Pakuj manatki i ruszaj w szaloną podróż z Legionem Samobójców. „Legion Samobójców: Piekielna misja” zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 23 maja.

++

Reżyserem oraz producentem animacji „Legion Samobójców: Piekielna misja” jest Sam Liu („Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt”), zaś scenarzystą i współproducentem Alan Burnett („Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani”). Zespół producentów wykonawczych tworzą Sam Register i James Tucker („Batman kontra Dwie Twarze”, „Liga Sprawiedliwości: Mrok”).

„Legion Samobójców: Piekielna misja” to historia Amandy Waller i jej drużyny, w skład której wchodzą – Deadshot, Bronze Tiger, Killer Frost, Kapitan Boomerang, Harley Quinn i Copperhead. Ich zadaniem jest odzyskanie tajemniczego przedmiotu, potężnego na tyle, że żaden z bohaterów nie boi się narazić śmierci, by go zdobyć. Legion Samobójców nie jest jednak jedyną bandą złoczyńców, która ma taki plan. Trwa wyścig o najwyższą stawkę i jedyną opcją, by przeżyć jest jego wygranie.

W oryginalnej obsadzie pojawili się aktorzy znani nie tylko z produkcji DC, m.in.: Christian Slater („Mr. Robot”), który debiutuje w DC Universe, użyczając głosu postaci Deadshota, Billy Brown („Sposób na morderstwo”) jako Bronze Tiger. W obsadzie znaleźli się również Liam McIntyre („Spartakus: Wojna Potępionych”) jako Kapitan Boomerang, Kristin Bauer van Straten („Czysta krew”) jako Killer Frost, Gideon Emery („Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Copperhead, Tara Strong („Batman: Zabójczy żart”) jako Harley Quinn, Vanessa Williams („Brzydula Betty”) jako Amanda Waller, C. Thomas Howell („Outcast: Opętanie”) jako Zoom, Dania Ramirez („Pokojówki z Beverly Hills”) jako Scandal Savage, James Urbaniak („The Venture Bros.”) jako Profesor Pyg, Julie Nathanson („Beverly Hills 90210”) jako Silver Banshee i Jewelee, oraz Jim Pirri („Injustice 2”) jako Vandal Savage i Vertigo.„Legion Samobójców: Piekielna misja” to filmowa jazda bez trzymanki, gdzie nieustająca akcja miesza się z dużą dawką humoru – a to wszystko przy akompaniamencie niekończących się walk dwóch wrogich obozów - mówi Mary Ellen Thomas, wicedyrektor Warner Bros. – Oglądając animację możemy podziwiać efekt pracy świetnej ekipy doświadczonych filmowców, który w połączeniu z doskonałą obsadą stanowi idealną mieszankę ekscytacji i zabawy.

Animacja już zdążyła zebrać niezwykle pozytywne opinie fanów i recenzentów za oceanem, którzy szczególnie podkreślają rozrywkowy aspekt tej produkcji – Prawdopodobnie żadna animacja DC nie dostarczyła mi tak dużej porcji rozrywki, co „Legion Samobójców: Piekielna misja” – napisał Luke Y. Thomposn w recenzji dla Forbes.com.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD
• Zapowiedź następnego animowanego filmu ze świata DC Universe: THE DEATH OF SUPERMAN
adrturz – 10 maja 2018, 16:29
KOMENTARZE
 • Konwenty
 • Fantasmagoria
 • Kawaii Time
 • Festiwal Fantastyki Cytadela
 • Sakurakon IV
 • Nyskon 2018
 • Magnificon EXPO
 • Dni Fantastyki 2018
 • Nejiro 9
 • Polcon 2018
 • NiuCon 2018
 • Zakonki 2018
 • Gildia Society
 • Ostatnie dyskusje na forum
 • Więcej
Współpraca
Artifex Mundi Bakumi Baniak Baniaka Cenega Fabryka Gier Historycznych FoxGames Galakta Gindie Armoryka
Granna Centrum gier Pegaz Phalanx Games Portal Games Przystań Gier Wydawnictwo REBEL.pl Techland ENEMEF
Fabryka Słów Videograf II Powergraph Hanami Telbit Biblioteka Akustyczna Synetia Zysk i S-ka Wydawnictwo Wydawnictwo Initium Wydawnictwo COMM Prószyński i S-ka
Wydawnictwo MAG Replika Skąpiec.pl Coś na progu Rebis Radio Banzai Artefakty Radio Aoi

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 20 lut 2019, 10:56 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka